Peršokti į turinį

*KITOKS* Minecraft YouTube kanalas (apklausa)


2N2Lis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2466 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

:soka: PRISTATYMAS :soka:

Sveiki, esu Tomas, norėčiau pristatyti savę kaip Minecraft serverių kūrimų ir Video redagavimų žinovą.  

Video redaguoju su Sony Vegas programėle, turiu jau galim sakyti lygiai metus patirties Video redagavime, visi mano kūriniai kurie buvo skirti mokymosi tikslams nebuvo ir nebus viešinami, po daug praleisto laiko prie įvairiausių Video, nusprendžiau žengti didesnį žingsnį pirmyn... (pratęsimas vėliau)

Minecraft serverių kūrime turiu taip pat nemažiau patirties nei metus, ar net daugiau, esu paleidęs į viešumą keleta serverių mokymosi tikslams, paskutinio turėto serverio didžiausias rekordas buvo pasiektas + - 40 žmonių, kadangi neturėjau laiko (dėl mokyklos egzaminų) prie pačio serverio plėtojimo, tad teko jį uždaryti.

 

:shok: KOKS BŪTENT KANALAS BUS ? IR KODĖL JIS " KITOKS " ? :shok:

Prieš keleta dienų man šovė idėja sujungti savo žinias ir įkurti būtent žaidimui Minecraft - Pamokų kanalą, kuris pamokys tiek mažesnius tiek didesnius šio žaidimo gerbėjus - (pavyzdžiai) Kaip atsidaryti savo serverį per trumpą laiką?  Kaip pastatyti įvairiausius pastatus?  Kaip susitvarkyti Minecraft žaidimą jeigu jis nepasileidžia? Kur patogiausia reklamuoti savo serverį ir kaip? ir taip toliau...

Taip pat neperseniausiai man šovė dar viena idėja įkurti serverį (nesiekiantį jokio pelno, dėl mokymosi tikslų) bei filmuoti kiekvieną jo kūrimosi žingsnį, kad šio žaidimo mėgėjai galėtų savomis jėgomis (su tam tikromis mano suteiktomis VIDEO pagalbomis atsidarytų serverį) - Atsidaryti serverį.

 

:oho: !!!! Tad norėčiau Jūsų visų šios temos skaitytojų paklausti, Ar būtų žiūrinčių šį kanalą? Ar verta? Jeigu ne, išsakykite savo nuomonę. !!!! :oho:

Kiekvienas atsakymas man labai svarbus.

:taika: Jeigu ko nors nesupratote, šokite tiesiai man į privačias žinutes, stengsiuosi paaiškinti, padėti iškilusiais klausimais. Ačiū už praleistą laiką skaitant. Geros dienos. :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Protingas parašė:

Nesupratau apie projektus. Galima bent  keletą serverių pavadinimų?

Serveris kuris pasiekė + - 40 žmonių rekordą, buvo pavadinimu - LegeCraft (atidarytas buvo 2014 metais, tais pačiais metais ir uždarytas. Buvo parduota paslaugų už 300LT jeigu neklystu). O keletas kitų buvo tiesiog be pavadinimo - Minecraft server, žaidė kas norėjo, jokių registracijų ir t.t. tiesiog šie visi serveriai buvo sukurti mokymosi tikslams. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), 2N2Lis parašė:

Serveris kuris pasiekė + - 40 žmonių rekordą, buvo pavadinimu - LegeCraft (atidarytas buvo 2014 metais, tais pačiais metais ir uždarytas. Buvo parduota paslaugų už 300LT jeigu neklystu). O keletas kitų buvo tiesiog be pavadinimo - Minecraft server, žaidė kas norėjo, jokių registracijų ir t.t. tiesiog šie visi serveriai buvo sukurti mokymosi tikslams. :)

LITŲ a tu durns jau desimt metu ju nera ir to mc nebelosia niekas tik nevikeliai. nenori terraria servu pakurt dar

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Rodžeris2007 parašė:

LITŲ a tu durns jau desimt metu ju nera ir to mc nebelosia niekas tik nevikeliai. nenori terraria servu pakurt dar

Smarkiai klysti :) Euras pakeitė Litą - 2015 metais (t.y kad tavo informacija klaidinga :)). O Minecraft dar tikrai daug metų gyvuos vaikų tarpe, bus žaidžiamas ir žiūrimas, tad tu žiauriai klysti :). (Tai yra vienas iš TOP žaidimų kuriuos žmonės labiasiai žiūri per YouTubą) Ir ties kuria vieta aš rašiau jog bus žaidžiama? Viskas suksis tik aplink pamokas, norint parodyti tiek mažesnio tiek didesnio amžio atstovams kaip susikurti savo serverį (pavyzdžiui). :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2466 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...