Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5512 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 79
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Sveika malonu susipažinti,bet pirmiausiai perskaityk taisykles rasi viršui pats pirmas folderis "Forumo Taisyklės" persiskačiusi jai kils klausimų rašyk man, bėje aprašymas neblogas.Poto dažniausiai pažeista taisyklė naujokų yra tokia rašo ta pačia tema taigi jai nori sužinoti ar ta tema yra matai viršui yra baltas langelis ten įrašyk norima teksta ir pažek ar jau tema tokia yra.Sekmės laikykis taisyklių :);)

Dar šis tas nezinau ka kur surasti žek pačiam viršuje yra parašyta DUK-Dažniausiai Užduodami Klausimai atsakymus į klausimus rasi.

Sveika malonu susipažinti,bet pirmiausiai perskaityk taisykles rasi viršui pats pirmas folderis "Forumo Taisyklės" persiskačiusi jai kils klausimų rašyk man, bėje aprašymas neblogas.Poto dažniausiai pažeista taisyklė naujokų yra tokia rašo ta pačia tema taigi jai nori sužinoti ar ta tema yra matai viršui yra baltas langelis ten įrašyk norima teksta ir pažek ar jau tema tokia yra.Sekmės laikykis taisyklių :);)

Dar šis tas nezinau ka kur surasti žek pačiam viršuje yra parašyta DUK-Dažniausiai Užduodami Klausimai atsakymus į klausimus rasi.

Ačiū už informacija , ir Laba. :)

Ramiau su savo tais sexy visais gi mergina nepatogiai jausis per jumis.

Sako ramiau :D Ką norim tą rašom ir komplimentą duodam kad jinai graži o ne kaip tu čia mums draudi rašyti. Jei komplimentus :D

Žinau kad gausiu įspėjimą, bet už ką kažin:D

-- Papildyta --

Eimato:

Atsakysiu aš čia.

1.Turėjau ir ne vieną ir ne dvi.

2.Net nekabinų aš jos per pc.

3.Koks skirtumas ar lietuviškai ar kaip nors dar? Suprantą vistiek kad reiškia tą pati.

4.Kad jau komplimenta pasakiai ir jau kabini reiškia? Ne:)

5.O jei ir taip susiklostitu kad patiktu jau taip žiauriai, tai pasiulyčiau susitikt ir t.t :)

6.Nežinai nesakyk.

7.Dėl žemo lygio, visi žino kad tai žemas lygis per pc kabinti bet kad čia niekas jos ir nekabiną, tik komplimentą pasako.

1.2.3....
Soon... New. Unique.

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5512 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...