Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3218 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

3 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

todel ir sunku apsispresti, tokio lygio psu kelia daug kam dvejoniu, reitingas ne visada parodo efficiency tiksliai ir neveltui sis gold rated siektiek pigesnis uz rm'us, sakyciau jis koks 80+ silveriui priskiriamas, nors gali ir imti. jeigu pasirinksi define C mini korpusa kol nesi isigijes gal dar ir bus kalba kazkokia nes define c turi labai gera cable management'a

https://pcpartpicker.com/b/wZJ8TW

pridedu pavyzdi.

As galvoju man tiesiog imt evga ir nesukt galvos,nes patraukliau atrodo tiek laidai,tiek truputuka pigiau gausiu. 

(redaguota)
1 minute prieš, Šelmiux parašė:

As galvoju man tiesiog imt evga ir nesukt galvos,nes patraukliau atrodo tiek laidai,tiek truputuka pigiau gausiu. 

tavo sprendimas, o koki korpusa issirinkes esi?

man apskritai kokybe butu svarbiau nei tobuliausiai atrodantys psu cableriai ir kad butu pakankamai ilgi, kad eitu nereikalingas jungtis paslepti.tada net ir tie semi modular patrauklu.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

4 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

tavo sprendimas, o koki korpusa issirinkes esi?

man apskritai kokybe butu svarbiau nei tobuliausiai atrodantys psu cableriai ir kad butu pakankamai ilgi, kad eitu nereikalingas jungtis paslepti.tada net ir tie semi modular patrauklu.

Sutinku su tavimi,bet tiesiog manau mano atveju labai jau panasus tie maitblokiai :o

(redaguota)
3 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Jau uzsisakiau InWin 301,labai kompaktiskas ir grazus mano akiai ;)

su tuo sutinku, tik kaip del psu hole's ausinimo? ji mountinamas virsuje po kazkokiu coveriu  ar jo viduje

nors sakyciau idomiai cia inwin sumaste, psu mounted in the top. but has a cover xddd 

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

1 minute prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

su tuo sutinku, tik kaip del psu hole's ausinimo? ji mountinamas virsuje po kazkokiu coveriu  ar jo viduje

nors sakyciau idomiai cia inwin sumaste, psu mounted in the top. but has a cover xddd 

To coverio apacioje yra ispjovimas ventiliatoriuj,tai oras eis is korpuso i maitbloki ir tada laukan :P:D

(redaguota)
1 minute prieš, Šelmiux parašė:

To coverio apacioje yra ispjovimas ventiliatoriuj,tai oras eis is korpuso i maitbloki ir tada laukan :P:D

dar turi grudinta stikla, kas irgi yra pliusas, valant su akiniu daugkartine  servetele mazesne susiraizymo tikimybe 

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

(redaguota)
3 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

 

ka del kabeliu darysi kuriu vengti neis?

Na as stengsiuos kuo labiau viska uzslepti,bet nezinau kaip dar viskas iseis. Tad ta parodysiu galutiniam variante,dar uzsisakiau juodu sata laidu nes dabartiniai raudoni,tai jau paciam idomu kaip kas atrodys :D Labiausiai suku galva del cpu maitinimo laido,nes su juo bus daugiausiai galvos skausmo

Redaguota , nario Šelmiux
(redaguota)
9 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Na as stengsiuos kuo labiau viska uzslepti,bet nezinau kaip dar viskas iseis. Tad ta parodysiu galutiniam variante,dar uzsisakiau juodu sata laidu nes dabartiniai raudoni,tai jau paciam idomu kaip kas atrodys :D Labiausiai suku galva del cpu maitinimo laido,nes su juo bus daugiausiai galvos skausmo

tavo ausintuvas turi pakankamai vietos, kai fan'a mountini virsunpro apacia pravesti salia cpu cooler heatsinko po juo? siaip gali cpucooleriuko sona panaudoti tam laidui paslepti gal kas iseis.

kitas klausimas kyla, ar laidas yra  pakankamai ilgas ir tokiu butu neissitemps.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

(redaguota)
8 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

tavo ausintuvas turi pakankamai vietos, kai fan'a mountini virsun ne i apacia pravesti salia cpu cooler heatsinko po juo? siaip gali cpucooleriuko sona panaudoti tam laidui paslepti gal kas iseis.

f4e57505b5148d58a35a16886cbf666b1.jpg

Sena kompiuterio fotke,tai cia matos buvusi situacija,gal ir eitu paslept kaip nors

Redaguota , nario Šelmiux

Korpusa ir maitbloki pasiimiau,tai atkeliaus kita savaite,dar pasitikslinau del korpuso tai reikia 3 120mm tyliu ventiliatoriu,galvoju gal detis situos: http://www.skytech.lt/co9050016rled-corsair-case-fan-af120-quiet-edition-led-red120mm-3pin-twin-pack-p-177723.html

Nors 25db daugokai,bet bent kazkiek vidu apsvies del raudonu ledu.

(redaguota)

LSS bearing http://www.skytech.lt/fdfandynx2gp12bk-fractal-design-dynamic-gp12-black-p-322518.html siektiek premium kokybes

http://www.skytech.lt/fdfanssr3120wt-silent-series-120mm-silent-series-new-p-230104.html ir siektiek pigesni skirtingu rifle bearing tipo.

LEDperformance neduos u tu pagrinde uz tai ir moki imdamas corsair'o :)

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

6 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

LSS bearing http://www.skytech.lt/fdfandynx2gp12bk-fractal-design-dynamic-gp12-black-p-322518.html siektiek premium kokybes

http://www.skytech.lt/fdfanssr3120wt-silent-series-120mm-silent-series-new-p-230104.html ir siektiek pigesni skirtingu rifle bearing tipo.

LEDperformance neduos u tu pagrinde uz tai ir moki imdamas corsair'o :)

Joa ta zinau ,bet uz ta 17e gauciau led ventiliatorius bei du ,bet garsesnius galvojau gal tiesiog led juosta isidet?

(redaguota)
2 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Joa ta zinau ,bet uz ta 17e gauciau led ventiliatorius bei du ,bet garsesnius galvojau gal tiesiog led juosta isidet?

juosta dekis :)

daugiau customisations!!!

imdamas fan;us su LED permoki uz apsvietima!!

imdamas du po 5-10euru sumoki uz fan'a ir LED nusiperki atskirus, siektiek gali brangiau iseiti bet bendrai supranti kodel toki varianta siulau.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

7 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

juosta dekis :)

daugiau customisations!!!

imdamas fan;us su LED permoki uz apsvietima!!

imdamas du po 5-10euru sumoki uz fan'a ir LED nusiperki atskirus, siektiek gali brangiau iseiti bet bendrai supranti kodel toki varianta siulau.

O gal kokia juosta parekomenduotum?

Nes motinine rgb nepalaiko,tad vientisos spalvos juostos reikia,arba juosta su kontroleriu kokiu..

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3218 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...