Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3219 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 12 valandas(-ų), Šelmiux parašė:

Jau uzsisakiau InWin 301,labai kompaktiskas ir grazus mano akiai ;)

Oho, grazus koks korpusas. Nemaciau dar tokio! :)

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

(redaguota)
prieš 9 valandas(-ų), Rockstar parašė:

Oho, grazus koks korpusas. Nemaciau dar tokio! :)

invin pasiulo isties neblogus korpusus tik problema yra ju kaina, lian li irgi geras prekes arba phanteks

https://www.in-win.com/en/gaming-chassis/S-Frame

https://www.in-win.com/en/gaming-chassis/303msi_dragon

http://www.lian-li.com/en/dt_portfolio/pc-o8/

https://www.overclockers.co.uk/kolink-k6t-micro-atx-cube-case-black-side-window-small-defects-ca-02v-kk.html

https://www.overclockers.co.uk/ocuk-tech-labs-pre-noise-dampened-case-aerocool-p7-c1-midi-tower-tempered-glass-edition-white-cm-30n-tl.html

grozekis 

aerocool turi siaip geru deziu bet visa kokybe slypi tik premium chasisuose. kita vertus, ju cable management support'as niekam tikes dazniausiai.

http://www.caselabs-store.com/ dar realiai sios turetu sudominti.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

3 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Gal galetum linka duot? Nes dabar korpusas isviso be ventu ateis.

nejau neperziurejai ar korpuse itraukiama ventu kai pirkai D: ?

susidek aftermarket ventus tuos kur siuliau tada. ar tavasis korpusas tures toki adapteri nezinau, bet kiek esu mates 3pin/4pin splitteriai Y tipo dinge is prekybos skyteche. reiktu researchinti. kitas dalykas butu jungti juos i molex'a bet tokiu atveju visi ventai veiks su 100% rpm, kuriems neliks vietos motinine ploksteje prijungti.

Chestnuts please

(redaguota)
50 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

nejau neperziurejai ar korpuse itraukiama ventu kai pirkai D: ?

susidek aftermarket ventus tuos kur siuliau tada. ar tavasis korpusas tures toki adapteri nezinau, bet kiek esu mates 3pin/4pin splitteriai Y tipo dinge is prekybos skyteche. reiktu researchinti. kitas dalykas butu jungti juos i molex'a bet tokiu atveju visi ventai veiks su 100% rpm, kuriems neliks vietos motinine ploksteje prijungti.

Nea nepaziurejau nes dazniausiai 1 buna isimsiu is mociutes pc pradziai viena 120mm ventiliatoriu ir poto pasiimsiu :D Ieskau kuo tylesniu,bet uz prieinama kaina,jauciu iki 40e skirsiu.. Galvoju prieki det du corsair SP120 quiet edition ir gale viena corsair AF120 quiet edition.

Redaguota , nario Šelmiux
  • Parašė po 3 savaičių...
(redaguota)
1 minute prieš, Šelmiux parašė:

Atėjo dalys:

90e107d0e4ed483a06cfdf1163709c3b815.JPG

Iš tolo:

9c62514014a640e4110bee6c1e6505f3833.JPG

Iš arti PC:

b78d944abb994b238afd9f27de6d34b9212.JPG

Atidarius šoną:

e15c32c9bd9bb89d70527bad09efa247713.JPG

Dėl laidu galėjau dar pasistenkt,bet kadangi PC isijunge tik po antro sudėjimo nebevargau tiek,o su uždarytu šonu nieko ir tai nesimato.


HW Monitor:

ee93fdd310b611340a34713b52fa085c368.JPG

7123d5ba1c87dcf830ed320ff1a7c8f7665.JPG

 

Del monitoriaus,tai ji gausiu spali per gimtadieni,nes dabar del telefono defekto prireike pinigu naujam.

kaip padarei kad nesimatytu cpu 4+4pin laido :) ?

klaviaturos nustatyti negaliu, taciau pele kazkodel primena a4tech x7 oscar serija. mono mano nuomone rig;'as ir geresnio nusipelno. bet viskas su laiku :)

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

2 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

kaip padarei kad nesimatytu cpu 4+4pin laido :) ?

klaviaturos nustatyti negaliu, taciau pele kazkodel primena a4tech x7 oscar serija. mono mano nuomone rig;'as ir geresnio nusipelno. bet viskas su laiku :)

Prie psu coverio pridėjau ir ten nesimato praktiškai :)

O pelyte trust precision gtx 31 :D

Klaviatūra logitech comfort K290 :)

(redaguota)
5 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Prie psu coverio pridėjau ir ten nesimato praktiškai :)

O pelyte trust precision gtx 31 :D

Klaviatūra logitech comfort K290 :)

isigyk cougar speed 2 large peles kilimeli is 1a.lt dabar kaiptik kainuoja tiktai 12euru !

pagal kaina isties geros kainos/koybes santykio garsaus brando produktas.

https://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/isoriniai_irenginiai_ir_programine_iranga/peles_kilimeliai/cougar_speed_2_series_mouse_pad_large

visalaik paseku kainas svetainese kad zinociau kas gero yra :)

1a.lt pasizymi isties unikaliomis prekemis laikas nuo laiko, ko negali rasti anksciau kitose parduotuvese daznai.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

6 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

isigyk cougar speed 2 large peles kilimeli is 1a.lt dabar kaiptik kainuoja tiktai 12euru !

pagal kaina isties geros kainos/koybes santykio garsaus brando produktas.

https://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/isoriniai_irenginiai_ir_programine_iranga/peles_kilimeliai/cougar_speed_2_series_mouse_pad_large

visalaik paseku kainas svetainese kad zinociau kas gero yra :)

1a.lt pasizymi isties unikaliomis prekemis laikas nuo laiko, ko negali rasti anksciau kitose parduotuvese daznai.

Kad žinok nelabai man jaučiasi kad reiktų to kilimėlio :D

Nes dabar pelyte nedurniuoja nei ką,tik va monitoriaus reik nes atidelioju kelis metus jau xd

2 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

kilimelis prideda estetikos, na kiekvienam savo. beto man butu gaila stala braizyti, kojeles einant laikui nusitrina.

Dėl estetikos pritariu,o dėl stalo tai jam jau daug metų tai negaila,bet kai pirksiu naują manau pravers ir kilimelis,manau dabar artimiausiai ką tikrai reiktų nusipirkt tai yra monitorius,nes mano geležis manau pateptu 1080p be problemų,o kadangi ultrawide imsiu tai su kokiais medium settings ant rimtesnių žaidimų istepsiu ;)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3219 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...