Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3218 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

15 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Tai pagal mano biudzeta geriausiai tas ultrawide kaip supratau?

Jeigu tave pilnai tenkina 60-75hz. Imciau ultrawide.

Vistiek problemos gi bus tokios pat, kaip ir ant kitu 60-75hz moniku. 

 

 

 

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

(redaguota)
7 minutes prieš, Rockstar parašė:

Jeigu tave pilnai tenkina 60-75hz. Imciau ultrawide.

Vistiek problemos gi bus tokios pat, kaip ir ant kitu 60-75hz moniku. 

 

 

 

http://www.skytech.lt/23mp48hq-23mp48hq-led-monitorius-ips-technologija-coliu-full-1920x1080-kontrasta-p-293726.html#tabsnav-0

palyginus su 

https://www.varle.lt/monitoriai/monitorius-aoc-g2260vwq6-215quot-gaming-led-16919202151080250cdm21ms10001h-178v-170hdmi--1709450.html

AOC turi didesni potenciala nes pas ji puikiai 60fps isnaudojanti  amd r9 300series gpuzinoma ne ant auksciausiu settings pvz games kaip tw3. taigi logiska manau, bet jam sprest @Rockstar as nesistengiu blogai patarti bet realiai kainu santykiu sunkus klausimas, iprastas ips ar tn;as su fsync per 1-2euru kainos skirtuma.

ar ultrawide1080p ar 144hz fsync/non fsync monas uz 260+/-euru

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

(redaguota)
18 minutes prieš, Rockstar parašė:

Jeigu tave pilnai tenkina 60-75hz. Imciau ultrawide.

Vistiek problemos gi bus tokios pat, kaip ir ant kitu 60-75hz moniku. 

 

 

 

Dabar naudoju 75hz ekrana ir mane tai pilnai tenkina,suprantu jeigu zaisciau cs:go tai >75hz yra gerai ,kad pranasuma duoda,bet programuojant ir lola losiant nemanau ,kad verta investuot daugiau i ekrana ,ar klystu? Ypac kai lolas yra labiau tik del pramogos ir siaip zaidimai uzima mazaja dali naudojimo..

Redaguota , nario Šelmiux
(redaguota)
19 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Dabar naudoju 75hz ekrana ir mane tai pilnai tenkina,suprantu jeigu zaisciau cs:go tai >75hz yra gerai ,kad pranasuma duoda,bet programuojant ir lola losiant nemanau ,kad verta investuot daugiau i ekrana ,ar klystu? Ypac kai lolas yra labiau tik del pramogos ir siaip zaidimai uzima mazaja dali naudojimo..

Reiskia ultrawide kaip tik tau!

 

27 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

http://www.skytech.lt/23mp48hq-23mp48hq-led-monitorius-ips-technologija-coliu-full-1920x1080-kontrasta-p-293726.html#tabsnav-0

palyginus su 

https://www.varle.lt/monitoriai/monitorius-aoc-g2260vwq6-215quot-gaming-led-16919202151080250cdm21ms10001h-178v-170hdmi--1709450.html

AOC turi didesni potenciala nes pas ji puikiai 60fps isnaudojanti  amd r9 300series gpuzinoma ne ant auksciausiu settings pvz games kaip tw3. taigi logiska manau, bet jam sprest @Rockstar as nesistengiu blogai patarti bet realiai kainu santykiu sunkus klausimas, iprastas ips ar tn;as su fsync per 1-2euru kainos skirtuma.

ar ultrawide1080p ar 144hz fsync/non fsync monas uz 260+/-euru

Jam tas 75hz fsync'as niekuom nepades. Jis lol'a zais su >100fps

O ultrawide savo efekta turi, ir ne menka.. plius IPS. 

 

Redaguota , nario Rockstar

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

(redaguota)
51 minutes prieš, Rockstar parašė:

Reiskia ultrawide kaip tik tau!

 

Jam tas 75hz fsync'as niekuom nepades. Jis lol'a zais su >100fps

O ultrawide savo efekta turi, ir ne menka.. plius IPS. 

 

Gerai,dekui,imsiu ta ultrawide ir nesuksiu galvos. Dekui visiems kas padejot! :)

Beja dar klausimelis ar apsimoketu keist mano maitbloki ar ne?

@ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

dd48b1e5e932eb8e74d33247da8e4426313.JPG

Redaguota , nario Šelmiux
1 minute prieš, Šelmiux parašė:

Gerai,dekui,imsiu ta ultrawide ir nesuksiu galvos. Dekui visiems kas padejot! :)

Beja dar klausimelis ar apsimoketu keist artimu metu mano maitbloki ar ne?

Cia jau pas ji ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

(redaguota)
20 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Gerai,dekui,imsiu ta ultrawide ir nesuksiu galvos. Dekui visiems kas padejot! :)

Beja dar klausimelis ar apsimoketu keist mano maitbloki ar ne?

@ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

dd48b1e5e932eb8e74d33247da8e4426313.JPG

pasakyk kiek laiko naudoji beto butu gerai pamatyti hwmonitor virsuje esancius voltages. praverstu ir load;o atskira nuotraukele ne vien idle. siaip sis psu rodos itin seniai discontinued ir priestai kainavo ~60euru.

ir review'as lietuviu kalba 2009 wow. ar tau jis jau 7erius metus tarnauja mazdaug?

http://www.topzone.lt/chieftec-super-series-tylus-750w-psu

jeigu taip pasigailek vargselio ir leisk i pensija ;/

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

(redaguota)
22 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

pasakyk kiek laiko naudoji beto butu gerai pamatyti hwmonitor virsuje esancius voltages. praverstu ir load;o atskira nuotraukele ne vien idle. siaip sis psu rodos itin seniai discontinued ir priestai kainavo ~60euru.

ir review'as lietuviu kalba 2009 wow. ar tau jis jau 7erius metus tarnauja mazdaug?

http://www.topzone.lt/chieftec-super-series-tylus-750w-psu

jeigu taip pasigailek vargselio ir leisk i pensija ;/

Dirba nuo  2011-2012metu, tai jau bus 5metukai. Bet tikrai tyliai dirba,bei problemu nebuvo jokiu ,hwmonitor ikelsiu kai grysiu namo tai bus sestadieni,jeigu keisti maitbloki i koki siulytum? Pirkti neskubesiu,bet kad zinociau i ka zvalgytis. Privalumas kad butu modulinis nes matx korpuse labai mazai vietos,beja gal zinai kur lietuvoj butu galima extentions gaut ? Nes noreciau visiskai juodu laidu. Graziai ziuretusi maname korpuse

Redaguota , nario Šelmiux
(redaguota)
12 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Dirba nuo  2011-2012metu, tai jau bus 5metukai. Bet tikrai tyliai dirba,bei problemu nebuvo jokiu ,hwmonitor ikelsiu kai grysiu namo tai bus sestadieni,jeigu keisti maitbloki i koki siulytum? Pirkti neskubesiu,bet kad zinociau i ka zvalgytis. Privalumas kad butu modulinis nes matx korpuse labai mazai vietos,beja gal zinai kur lietuvoj butu galima extentions gaut ? Nes noreciau visiskai juodu laidu. Graziai ziuretusi maname korpuse

esu mates skirtingu spalvu corsair psu sleeve'u custom.

bet tai brangiai, siaip tai kiek zinau patraukliausi cabeliai yra ant g2/g3 + evga modeliu gold+ rated ir t.t. dar galbut seasonic snow silent 750w bet tas brangus labai virs 200euru..o tu manau http://www.mikrotestas.lt/Kompiuteriu_dalys/Korpusu_maitinimo_saltiniai/CatalogStore.aspx?CatID=PL_530

jeigu noretum ganetinai estetisku cabeliu psu dairykis i evga'us.. @Rockstarklausk nuomones del g2 supernova cabeliu jis pats ji naudoja...

o del custom cables manau tau tektu is amazon siustis kit'us jeigu lietuvoje nerastum ko reikia tinkamai suderintu su psu modeliais, viskas prieitu prie to, kad galetum isigyti kur kas geresni psu... siaip yra corsair rm-x/i serija balta.

https://www.amazon.de/Cable-PSU-Corsair-Type4-ATX24pin/dp/B01MYXXO9G/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1502306609&sr=8-1&keywords=corsair+rmx+white

 

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

8 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

esu mates skirtingu spalvu corsair psu sleeve'u custom.

bet tai brangiai, siaip tai kiek zinau patraukliausi cabeliai yra ant g2/g3 + evga modeliu gold+ rated ir t.t. dar galbut seasonic snow silent 750w bet tas brangus labai virs 200euru..o tu manau http://www.mikrotestas.lt/Kompiuteriu_dalys/Korpusu_maitinimo_saltiniai/CatalogStore.aspx?CatID=PL_530

O ka manai apie si maitbloki: https://m.1a.lt/kompiuteriu_komponentai_tinklo_produktai/korpusas_ir_ausinimas/maitinimo_blokai/evga_600bq_600w.

(redaguota)
2 minutes prieš, Šelmiux parašė:

jis nerablogas bet cables nebus ispudingo o jeigu noresi customu teks nemazai paploti uz juos o tokiu atveju butu praktiskiau imti high end psu http://www.corsair.com/en-us/rmx-white-series-rm750x-750-watt-80-plus-gold-certified-fully-modular-psu-na

gaila kad sis modelis siuo metu tik amerikoje prieinamas :(

yra tai ko asmeniskai ir ieskai ;/

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

2 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

jis nerablogas bet cables nebus ispudingo o jeigu noresi customu teks nemazai paploti uz juos o tokiu atveju butu praktiskiau imti high end psu http://www.corsair.com/en-us/rmx-white-series-rm750x-750-watt-80-plus-gold-certified-fully-modular-psu-na

gaila kad sis modelis siuo metu tik amerikoje prieinamas :(

yra tai ko asmeniskai ir ieskai ;/

Galvoju tada pabusiu kuri laika su savo chieftec maitblokiu,pasitaupysiu ir tiesiog pasiimsiu evga maitbloki,nes jo kabeliai ,bent pilnai juodi ,tai nebus tos vaivorykstes 24pinu laido gale.. Tik ar nebus kazko geresnio uz tokia kaina?

(redaguota)
5 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Galvoju tada pabusiu kuri laika su savo chieftec maitblokiu,pasitaupysiu ir tiesiog pasiimsiu evga maitbloki,nes jo kabeliai ,bent pilnai juodi ,tai nebus tos vaivorykstes 24pinu laido gale.. Tik ar nebus kazko geresnio uz tokia kaina?

seasonic m12II evo edition or iprastas m12II EVO, bet yra problema viena, gali tekti modintu sata kabeliu ieskotis kurie butu tinkamai isvesti D: esu toki girdejes dalyka jog seasonic fully modular psus galas einantis i drives sudegina jas nes yra priesingai installintas, neziurint i tai jog vadinasi "standart ATX compatible" sutelpa bet jis zydiskai pagamintas XD! vienas amerikonas apie seasonic x series sita sake, jam teko modintus sata cables vien del hdd/ssd drives pirkti.

nu krc paprasciau tariant zydukas pin connectorius kreivomis rankomis kaikuriuose seasonic modular psus sata'os pagamines netinkamai xd

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

44 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

seasonic m12II evo edition or iprastas m12II EVO, bet yra problema viena, gali tekti modintu sata kabeliu ieskotis kurie butu tinkamai isvesti D: esu toki girdejes dalyka jog seasonic fully modular psus galas einantis i drives sudegina jas nes yra priesingai installintas, neziurint i tai jog vadinasi "standart ATX compatible" sutelpa bet jis zydiskai pagamintas XD! vienas amerikonas apie seasonic x series sita sake, jam teko modintus sata cables vien del hdd/ssd drives pirkti.

nu krc paprasciau tariant zydukas pin connectorius kreivomis rankomis kaikuriuose seasonic modular psus sata'os pagamines netinkamai xd

Tai gal evga geriau imsiu kad galvos nesukt.. xd

prieš 9 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

pasiimk seasonic'a. tyliau veiks xd

didesnis efficiency, ir siaip tai ju kompanija kuria evga;us kai kuriuos taigi :)

Galetum linka seasonico ?:)

Kadangi maitbloki imsiu rudens pradzioj,manau pasiimsiu corsair rmx 650,graziai laidai ziuris,o ir ventiliatorius nesisuka mazom apkrovom :o Ar rmx 550w uzteks? Nes sistema load'e ima iki 450w.

Ko ir ieskau,nes norisi,kad butu tyla,poto jauciu blogas bus stiprintuvas koloneliu :D Nes transformatorinis yra :D

Beja pas manes motininej yra tik vienas chass fan ir pwr fan kistukas,o noresiu pajungti iki 5ventiliatoriu korpuso ar butu kur nusipirkti spliteri ,ar koki fan hub'a lietuvoj?

Ir kainos/triuksmo santykiu http://www.skytech.lt/bl046-korpuso-ventiliatorius-quiet-pure-wings-120mm-185dba-p-215104.html#tabsnav-0 siti ventiliatoriai geriausi?

(redaguota)

Dar karteli sveiki!

Atsirado mano senos gpu pirkejas,tai pardaves gausiu pinigu. Ir turiu galimybe ryt uzsisakyt nauja maitbloki. Skirsiu iki 80e.

Nusiziurejau http://www.skytech.lt/220b30650v2-psu-evga-650-650w-plus-bronze-full-modular-p-352487.html#tabsnav-1.

@ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ laidai man tiks,pagalvojau kad ir ant evga padoriai atrodo,o daugiau investuot nelabai noriu,kaip manai padarus maitblokis ir ar nepermokeciau uz ji?

Redaguota , nario Šelmiux
(redaguota)
prieš 15 valandas(-ų), Šelmiux parašė:

Dar karteli sveiki!

Atsirado mano senos gpu pirkejas,tai pardaves gausiu pinigu. Ir turiu galimybe ryt uzsisakyt nauja maitbloki. Skirsiu iki 80e.

Nusiziurejau http://www.skytech.lt/220b30650v2-psu-evga-650-650w-plus-bronze-full-modular-p-352487.html#tabsnav-1.

@ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ laidai man tiks,pagalvojau kad ir ant evga padoriai atrodo,o daugiau investuot nelabai noriu,kaip manai padarus maitblokis ir ar nepermokeciau uz ji?

man atrodo uz tiek ir gold rated corsair psu (channel well;'io o ne kaip evga superflower gamintas ir sutvertas) galetum paimti, bet jis 550w http://www.skytech.lt/cp9020133eu-corsair-power-supply-tx550m-550w-plus-gold-semimodular-120mm-p-343851.html

kai pasitaiko ne vienas solidus variantas sunku dalis suziureti, todel atsitinka taip siame forume kad nariai competin'a tarp pasiulymu ir galiausiai dalis daliu is vieno zmogaus, kita dalis is kito pareina xd bet nera nieko blogo kas neiseina i gera, ypac tuo atveju kai dalys yra itin aukstos klases ir daug ka nulemia vartotojo skonio reikalas pvz korpusui ir t.t.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

10 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

man atrodo uz tiek ir gold rated corsair psu (channel well;'io o ne kaip evga superflower gamintas ir sutvertas) galetum paimti, bet jis 550w http://www.skytech.lt/cp9020133eu-corsair-power-supply-tx550m-550w-plus-gold-semimodular-120mm-p-343851.html

kai pasitaiko ne vienas solidus variantas sunku dalis suziureti, todel atsitinka taip siame forume kad nariai competin'a tarp pasiulymu ir galiausiai dalis daliu is vieno zmogaus, kita dalis is kito pareina xd bet nera nieko blogo kas neiseina i gera, ypac tuo atveju kai dalys yra itin aukstos klases ir daug ka nulemia vartotojo skonio reikalas pvz korpusui ir t.t.

Blemba susisuko man jau galva.. :D

Einu uzsisakinet uz valandos arba keliu :D

O dar nezinau evga ar corsair,seasonic,kad ir pilnai modulinis galiukai nera pilnai juodi ir siaip netokie grazus.. Corsair neturi funkcijos kad ventiliatoriai nesisuktu,o evga turi ta funkcija,bet kiek ziuriu evga dirba iki 35db(bet iki 40% loado nesisuka ventiliatorius),o corsair ventiliatorius visad dirba,bet tiktais iki 30db. 

Corsair 550w,o evga 650w,ar verta del gold raiting? Gauti mažiau galios bet reitinga? Nes jeigu ateiti keisiu vaizdo plokste i galingesne kuriai reiks daugiau ar nebus bedu su 550w.

Jeigu dabar pilnai dirbandis pc naudoja ~450w..

(redaguota)
8 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Blemba susisuko man jau galva.. :D

Einu uzsisakinet uz valandos arba keliu :D

O dar nezinau evga ar corsair,seasonic,kad ir pilnai modulinis galiukai nera pilnai juodi ir siaip netokie grazus.. Corsair neturi funkcijos kad ventiliatoriai nesisuktu,o evga turi ta funkcija,bet kiek ziuriu evga dirba iki 35db(bet iki 40% loado nesisuka ventiliatorius),o corsair ventiliatorius visad dirba,bet tiktais iki 30db. 

Corsair 550w,o evga 650w,ar verta del gold raiting? Gauti mažiau galios bet reitinga? Nes jeigu ateiti keisiu vaizdo plokste i galingesne kuriai reiks daugiau ar nebus bedu su 550w.

Jeigu dabar pilnai dirbandis pc naudoja ~450w..

todel ir sunku apsispresti, tokio lygio psu kelia daug kam dvejoniu, reitingas ne visada parodo efficiency tiksliai ir neveltui sis gold rated siektiek pigesnis uz rm'us, sakyciau jis koks 80+ silveriui priskiriamas, nors gali ir imti. jeigu pasirinksi define C mini korpusa kol nesi isigijes gal dar ir bus kalba kazkokia nes define c turi labai gera cable management'a

https://pcpartpicker.com/b/wZJ8TW

pridedu pavyzdi.

https://pcpartpicker.com/b/q8r6Mp netgi ir su pigesniu psu atrodo ispudingai.ar tai modular ar tai semi modular nebus itin slyksciai atrodantis vidus.

DQkmIRe.jpg

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3218 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...