Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3219 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki,

Ieskau kuo mažesnio matx korpuso.

Noretusi kad butu permatomas langas,bei kad tilptu vienas pilno dydzio hdd ir vienas ssd vaizdo plokste bus naudojama asus R9 380 strix ,o procesorius ausinamas noctua nh-l12,bei kad dizainas butu padorus akiai:)

Biudzetas iki 100e,bet zinoma kuo pigiau tuo geriau.

 

Beja koki monitoriu pasiulytumet? Bendras biudzetas iki 250e.

Nusiziurejes esu si Lg monitoriu.

Redaguota , nario Šelmiux
(redaguota)

Kadangi nenoriu naujos temos temos kurti noriu paklausti jusu nuomones del monitoriaus, ar labiau apsimoka imti ultrawide 60hz be freesync ,ar 75hz monitoriu su freesync. Asmeniskai labiau linkstu link ultrawide del dydzio ir siaip rimciau ziurisi,bet ar apsimoka? Pagrinde programuoju,lola pazaidziu. Nes galvoju jeigu koduoju neblogai butu didesnis ekranas del daugiau detaliu,bet kadangi turiu kita ekrana ,tai ar verta?

Beja del korpuso gal kazka panasaus zinot i corsair air 240? Nes jis man kaip ir tiktu,bet pas manes noctua nh-l12 ausintuvas tai jis niekaip netilptu:/

Beja 4pin cpu ir 24pin maitinimo extentions laidus lietuvoj imanoma kurnors nusipirkt? Nes noreciau visiskai juodu 

Redaguota , nario Šelmiux
(redaguota)
39 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Kadangi nenoriu naujos temos temos kurti noriu paklausti jusu nuomones del monitoriaus, ar labiau apsimoka imti ultrawide 60hz be freesync ,ar 75hz monitoriu su freesync. Asmeniskai labiau linkstu link ultrawide del dydzio ir siaip rimciau ziurisi,bet ar apsimoka? Pagrinde programuoju,lola pazaidziu. Nes galvoju jeigu koduoju neblogai butu didesnis ekranas del daugiau detaliu,bet kadangi turiu kita ekrana ,tai ar verta?

Beja del korpuso gal kazka panasaus zinot i corsair air 240? Nes jis man kaip ir tiktu,bet pas manes noctua nh-l12 ausintuvas tai jis niekaip netilptu:/ 

Beja 4pin cpu ir 24pin maitinimo extentions laidus lietuvoj imanoma kurnors nusipirkt? Nes noreciau visiskai juodu 

jeigu kokį cs'ą žaisi ar kitą fps žaidimą, tai ultrawide nepatariu pirkt ir geriau freesync'ą pasiimt.

bet lolui ir programavimui tikrai sueis ultrawide, bėja, gal gali linką numest?

 

nesu įsitikinęs, bet galbūt čia tilps tas noctua?

http://www.skytech.lt/ca1d500s1wn00-thermaltake-core-v21-micro-atx-tower-black-port-2xusb30-1xhd-audio-p-222344.html

Redaguota , nario braxxel

ioBEuOj.png

17 minutes prieš, braxxel parašė:

jeigu kokį cs'ą žaisi ar kitą fps žaidimą, tai ultrawide nepatariu pirkt ir geriau freesync'ą pasiimt.

bet lolui ir programavimui tikrai sueis ultrawide, bėja, gal gali linką numest?

 

nesu įsitikinęs, bet galbūt čia tilps tas noctua?

http://www.skytech.lt/ca1d500s1wn00-thermaltake-core-v21-micro-atx-tower-black-port-2xusb30-1xhd-audio-p-222344.html

Ultrawide tai toki galvojau http://www.skytech.lt/25um58p-25um58-ultrawide-gaming-led-monitorius-ips-technologija-coliu-2560x1080--p-297941.html#tabsnav-1.

O del korpuso,tai pats tavo nurodyta ziurejau ,bet tu korpusu sandeliuose nebera :/

1 minute prieš, Šelmiux parašė:

Ultrawide tai toki galvojau http://www.skytech.lt/25um58p-25um58-ultrawide-gaming-led-monitorius-ips-technologija-coliu-2560x1080--p-297941.html#tabsnav-1.

O del korpuso,tai pats tavo nurodyta ziurejau ,bet tu korpusu sandeliuose nebera :/

https://www.varle.lt/korpusai/thermaltake-core-v21-micro-atx-tower-juodas-io-port--7248995.html

tik šitam yra sandeliuose, bet teks neblogai overpayinti, nes gi čia varlė :D

kilobaite taip pat bus, bet tik 22 rugpjūčio dieną.

http://www.kilobaitas.lt/Korpusai/Thermaltake/THERMALTAKE_Core_V21_Micro_ATX/CA-1D5-00S1WN-00/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_402&ID=581314

taip pat gali pasiteiraut skytechui paskambinus

ioBEuOj.png

2 minutes prieš, braxxel parašė:

https://www.varle.lt/korpusai/thermaltake-core-v21-micro-atx-tower-juodas-io-port--7248995.html

tik šitam yra sandeliuose, bet teks neblogai overpayinti, nes gi čia varlė :D

kilobaite taip pat bus, bet tik 22 rugpjūčio dieną.

http://www.kilobaitas.lt/Korpusai/Thermaltake/THERMALTAKE_Core_V21_Micro_ATX/CA-1D5-00S1WN-00/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_402&ID=581314

taip pat gali pasiteiraut skytechui paskambinus

Varle irgi neturi :D Skambinau jiems del keliu korpusu svetainej rodo kad turi bet paskambinus sako kad sius is uzsienio ir uztruks apie 2-3sav :/

Lietuvelej sunku kolkas pakentet reiks manau xd Norejau phanteks evolv matx pasiimt bet irgi nieks neturi tai taip smagiai :|:D

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

(redaguota)
17 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Zaist ruosiuos tik lola pagrinde 

streaminsi? galbut renderinsi videos lol'o?

imk amd. lol'ui daug nereikia galios

arba ieskokis deveto i5o arba g4560 skelbimuose. gal ir rasi pasisekus uz 40euru.

amd r3 1200/1300xapskritai verte gera siuo metu turi o ateitis parodys, isleidziami nauji procai kas pusmeti ar panasiai siomis dienomis taspats ir gpu ir t.t.

realiai imk tai, kas tau suteikia geriausia value for the price at the current moment. nereikia siektis vieno brand;o ar gamintojo.

P.s. edit: matau proca turi

o del lol'o im,ciau tavovietoje ka @Rockstar pasiule. tikrai apsimoka nes league of legends competitive game.

arba isvis mona su freesync jeigu turi r9 380/x ir 144hz, kaina tesiskirs per ~30euru

http://www.skytech.lt/g2460pf-aoc-g2460pf-144hz-gaming-led-monitorius-garsiakalbiais-coliu-full-1920x1-p-298699.html

siaip manau acer monitoriaus paneliai geresni pacia kokybe-naudoja LG vidini dizaina-o AOC turi daugiau potencialo.

 

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

streaminsi? galbut renderinsi videos lol'o?

imk amd. lol'ui daug nereikia galios

arba ieskokis deveto i5o arba g4560 skelbimuose. gal ir rasi pasisekus uz 40euru.

amd r3 1200/1300xapskritai verte gera siuo metu turi o ateitis parodys, isleidziami nauji procai kas pusmeti ar panasiai siomis dienomis taspats ir gpu ir t.t.

realiai imk tai, kas tau suteikia geriausia value for the price at the current moment. nereikia siektis vieno brand;o ar gamintojo.

P.s. edit: matau proca turi

o del lol'o im,ciau tavovietoje ka @Rockstar pasiule. tikrai apsimoka nes league of legends competitive game.

arba isvis mona su freesync jeigu turi r9 380/x ir 144hz, kaina tesiskirs per ~30euru

http://www.skytech.lt/g2460pf-aoc-g2460pf-144hz-gaming-led-monitorius-garsiakalbiais-coliu-full-1920x1-p-298699.html

siaip manau acer monitoriaus paneliai geresni pacia kokybe-naudoja LG vidini dizaina-o AOC turi daugiau potencialo.

 

Korpusa gavau,dabar ekrana renkuosi.

Nusiziurejau http://www.skytech.lt/g2530hsub1-iiyama-gmaster-g2530hsub1-black-hawk-gaming-led-monitorius-garsiakalb-p-362645.html#tabsnav-1 ekrana. Ploni krastai,dizainas neblogas. Kaina ikandama. 

Biudzetas butu iki 200e ,bet zinoma kuo pigiau geriau. 

 

P.S

Sistemos specifikacijos:

I7 2600,R9 380,8gb ram,120gb ssd,1.5tb hdd.

Sekantis atnaujinimas manau bus maitblokis.

Nes dabar yra Chieftec 650w modulinis,bet jau senokas yra.. dd48b1e5e932eb8e74d33247da8e4426313.JPG

Ar dar galiu ramiai su juo but?

Redaguota , nario Šelmiux
Prieš 1 valandą, Šelmiux parašė:

Nusiziurejau http://www.skytech.lt/g2530hsub1-iiyama-gmaster-g2530hsub1-black-hawk-gaming-led-monitorius-garsiakalb-p-362645.html#tabsnav-1 ekrana. Ploni krastai,dizainas neblogas. Kaina ikandama. 

Biudzetas butu iki 200e ,bet zinoma kuo pigiau geriau. 

Monitoriuje, kur yra 60-75hz, Freesync ir Gsync yra useless! 

Nu bet cia tavo reikalas.. ir jo, yra zmoniu, kuriem ir su tearingu normalei. Todel gali bandyt!

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

28 minutes prieš, Rockstar parašė:

Monitoriuje, kur yra 60-75hz, Freesync ir Gsync yra useless! 

Nu bet cia tavo reikalas.. ir jo, yra zmoniu, kuriem ir su tearingu normalei. Todel gali bandyt!

tai realiai nera visiskai nenaudinga. tuos 60-75hz fsync galima gauti ir pigiau, iki  150euru.

http://www.skytech.lt/g2260vwq6-monitorius-aoc-gaming-g2260vwq6-215inch-dsubhdmidp-p-281992.html su tn paneliu dp ir 75hz +fsync

ips hdmi 60hz +fsync http://www.skytech.lt/23mp68vqp-23mp68vq-led-monitorius-ips-amd-freesync-technologijomis-coliu-full-19-p-316802.html

Chestnuts please

26 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

tai realiai nera visiskai nenaudinga. tuos 60-75hz fsync galima gauti ir pigiau, iki  150euru.

http://www.skytech.lt/g2260vwq6-monitorius-aoc-gaming-g2260vwq6-215inch-dsubhdmidp-p-281992.html su tn paneliu dp ir 75hz +fsync

ips hdmi 60hz +fsync http://www.skytech.lt/23mp68vqp-23mp68vq-led-monitorius-ips-amd-freesync-technologijomis-coliu-full-19-p-316802.html

Jei jau jisai taikosi i 60-75hz, geriau jau ultrawide tegul ima. 

Nera tolko is to FSync/Gsync kai monitoriuje nera bent 100hz. Tingiu aiskint kodel..

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

59 minutes prieš, Rockstar parašė:

Jei jau jisai taikosi i 60-75hz, geriau jau ultrawide tegul ima. 

Nera tolko is to FSync/Gsync kai monitoriuje nera bent 100hz. Tingiu aiskint kodel..

jam siaip  spresti nes paprastas ips ~115-120euru, o tn;as su 60-75hz refresh rate ~130-135iskaitant siuntima. galima ir pigiau rasti kitame shope manau(ta AOC'a). tik tektu paieskoti

Chestnuts please

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3219 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...