Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

New-Santos lyginame sistemas. Tiesa apie LawLess


Lars

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2414 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nagi. Matau Užsipuolėt mane, kad visgi LawLess viską pats daro... Gerai.. Nes LawLess sako, jog jam pasiūlė tokias sistemas sukūrti ir atsitiktinai gavosi panašios sistemos. Ok :D

New-Santos projekto video, kur aprodo SAVO KŪRTAS sistemas. 

93a2ad79cc43f1437ae1d7fad880d5f7140.png

 

Apsilankiau new-life modifikacijoje, kurią paplatinau:

e191e76bfd235b76e33fc616443d5ced332.png

 

Sutapimas? Nemanau... Tele2 sistemos video:

 

4b19c94808de2e92050629f83747d27085.png

 

New-life modifikacija:

b82561d7592f7018612909aac1aa754a622.png

 

Kitos telefonų/tele2 sistemos nuotraukos: ČIA

 

New-Santos unikali banko sistema: 

90baaad7393b55c40d6fa8ab085406d3540.png

 

Nejaugi vėl per sutapimą new-life modifikacijoje ta pati sistema? 

16d0b15ae1e0cd8dd8e1bfd21a30b0df58.png

Kitos nuotraukos palyginimui: ČIA

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Buvo tik laiko klausimas, kada susimaus Lawless'as, visi žinom ir esam mate jo patirtį su vlrg domenu, kiek startų, kiek bandymų šuniui į uodegą, rpglife ar koks dar projektas jo yra buvęs, taip pat projektas nematė dienos šviesos, na ir toliau tęsia kelią mūsų šis drąsuolis, nelabai gerai jog taip žmogus savo reputaciją gadinasi, o vėliau matysim, jog prapuolęs Lawless'as, į kokį kitą asmenį bus reinkarnavesis, ir vėl naują reputaciją bandantis išvystyti.. Tokiu keliu keičiant spalvas ir vogiant sistemas, toli nenueisi nuo tiesos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Kᴀʀᴋɪx parašė:

Dar viena bereikšmė tema, keli dramas, kurių kiekvienas, šiame diskusijų forume nori mažiausiai. Baisiai įdomūs tie tavo palyginimai, eik geriau palygint save su normaliu žmogumi.

Gerai pasakiai jog palygintų tik kažin ar kažką bendro rastų ;|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

iskart sakau bus klaidu nes rasau per telefona tai va TELEMUNDO PRESENTO , DRAMU KARALIAI BEI VISI KITI JUOKDARIAI :D KAIP TAVO PATEIKTOS NUOTRAUKOS BUS BENT KAŽKIEK PANAŠIOS Į MANO SISTEMAS TU MAN GALĖSI KAŽKA SAKYTI VISU LAUKIU PRISIJUNGIANT PER STARTA IR GALĖSIT LYGINT O AŠ TIK JUOKSIOS , EIKIT -REP UZMESIT ANT KOMENTARU TIKRIAUSIAI AS LABAI IŠSIGASIU :D Tiesiog galiu pasakyt jum laikas jau uzaugti konkreciai :D tu galvoji čia patalpinai new-life modo nuotraukas kelias jau vsio čia RIP projektui ? Man mano projektas dar jam viskas prieš akys ir tavo tokios temos nieko išvis neišgasdins , visu pirma dar net nematau kas čia bendro kažka turi su tom sistemom , jo čia gal kelios , bet tu pirma paskaityk mano aprašyma ir tada lygink savo tas sistemas :D žiuriu visiem čia tik eiliniai lietuviai kaip tik kazkam bando pakenkti , bananu šalis ir tiek :D 
TAD AČIU UŽ DAROMA REKLAMA LABAI DĖKUI TAU , SUSITIKSIM VISI PER SERVERIO STARTA , UŽSUKIT VYYKSTA ATRANKOS Į PRIŽIŪRĖTOJUS. ČIAU MYLIU

+++

JUS VISI ŽINOVAI VPŠ VLRG MODIFIKACIJA KUR VISOS GAMYKLOS TONYBET BUVO DAROMA NUO GTA-SA KUR PAGRINDAS VISAS PAIIMTAS O ČIA VISKAS YRA PERKELTA Į LS TAI TU JUOKDARIS VIENINTELIS NES TA MODIFIKACIJA TURI TIK AŠ IR CODEMO.

Redaguota , nario Lawless
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Mantas S parašė:

Buvo tik laiko klausimas, kada susimaus Lawless'as, visi žinom ir esam mate jo patirtį su vlrg domenu, kiek startų, kiek bandymų šuniui į uodegą, rpglife ar koks dar projektas jo yra buvęs, taip pat projektas nematė dienos šviesos, na ir toliau tęsia kelią mūsų šis drąsuolis, nelabai gerai jog taip žmogus savo reputaciją gadinasi, o vėliau matysim, jog prapuolęs Lawless'as, į kokį kitą asmenį bus reinkarnavesis, ir vėl naują reputaciją bandantis išvystyti.. Tokiu keliu keičiant spalvas ir vogiant sistemas, toli nenueisi nuo tiesos.

@Yogho paskutinis sakinys ir tau skirtas vagie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ai čia labai matau visi zinovai tikriausiai buvo prie to projekto dirbo kazka zino kaip kas :D *Myliu SuperGames.lt* juokdariai aš negaliu , patis eikit darykite kažka *Myliu SuperGames.lt* o jus tik komentarais degraduojat , išvaziuoji pasibut su draugais numeta temas , kaip sudus rašinejat , daugiau nesiruošiu nei i viena tema atsakyt , GALESITE ATEITI I STARTA IR LYGINTI SU SAVO NEW-LIFE MODU . CYA

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Lawless parašė:

iskart sakau bus klaidu nes rasau per telefona tai va TELEMUNDO PRESENTO , DRAMU KARALIAI BEI VISI KITI JUOKDARIAI :D KAIP TAVO PATEIKTOS NUOTRAUKOS BUS BENT KAŽKIEK PANAŠIOS Į MANO SISTEMAS TU MAN GALĖSI KAŽKA SAKYTI VISU LAUKIU PRISIJUNGIANT PER STARTA IR GALĖSIT LYGINT O AŠ TIK JUOKSIOS , EIKIT -REP UZMESIT ANT KOMENTARU TIKRIAUSIAI AS LABAI IŠSIGASIU :D Tiesiog galiu pasakyt jum laikas jau uzaugti konkreciai :D tu galvoji čia patalpinai new-life modo nuotraukas kelias jau vsio čia RIP projektui ? Man mano projektas dar jam viskas prieš akys ir tavo tokios temos nieko išvis neišgasdins , visu pirma dar net nematau kas čia bendro kažka turi su tom sistemom , jo čia gal kelios , bet tu pirma paskaityk mano aprašyma ir tada lygink savo tas sistemas :D žiuriu visiem čia tik eiliniai lietuviai kaip tik kazkam bando pakenkti , bananu šalis ir tiek :D 
TAD AČIU UŽ DAROMA REKLAMA LABAI DĖKUI TAU , SUSITIKSIM VISI PER SERVERIO STARTA , UŽSUKIT VYYKSTA ATRANKOS Į PRIŽIŪRĖTOJUS. ČIAU MYLIU

+++

JUS VISI ŽINOVAI VPŠ VLRG MODIFIKACIJA KUR VISOS GAMYKLOS TONYBET BUVO DAROMA NUO GTA-SA KUR PAGRINDAS VISAS PAIIMTAS O ČIA VISKAS YRA PERKELTA Į LS TAI TU JUOKDARIS VIENINTELIS NES TA MODIFIKACIJA TURI TIK AŠ IR CODEMO.

 

3 minutes prieš, Lawless parašė:

Ai čia labai matau visi zinovai tikriausiai buvo prie to projekto dirbo kazka zino kaip kas :D *Myliu SuperGames.lt* juokdariai aš negaliu , patis eikit darykite kažka *Myliu SuperGames.lt* o jus tik komentarais degraduojat , išvaziuoji pasibut su draugais numeta temas , kaip sudus rašinejat , daugiau nesiruošiu nei i viena tema atsakyt , GALESITE ATEITI I STARTA IR LYGINTI SU SAVO NEW-LIFE MODU . CYA

Mielas, Mindaugai, visi turime asmeninį gyvenimą, taip pat dauguma narių šiame projekte yra turėje, o ir 30% manau vis dar turi stiprius projektus, todėl nereikėtų svaidytis replikomis apie tai jog kanors daryti gyvenime, kadangi mes - darome, ką? mes kuriame, o Tu kaip pastebėjome visi šioje ir kitoje temoje, tik vagi ir kopijuoji, kas nėra priimtiną kaip deramam projektui, taip pat kodėl cituoju tavuosius abu atsakymus? Dėl tavo leksikos, jeigu statai savo projektą į aukštą vietą, kodėl vartoji tiek necenzūrinių žodžių, na jie šiame projekte slepiami, bet visi suprantame, kas slepiasi po tekstu, taip pat dėl ko taip gini tas sistemas, jeigu jos tikrai nėra kopijuotos, paimk kaip tikras vyras ir įrodyk, o ne svaidykis pažadais, jog ateisit, pamatysit, bus taip ir kitaip, o jeigu nestartuosit, nuvilsit žaidėjus, bei mus kurie lauks tų ,,unikalių sistemų''..

Redaguota , nario Mantas S
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam nepatinka  kažkas neikit į projektą ir tiek kaip buvo projektas tol ir bus daromas , kam nepatinak praeikit temą ko apkalbat projektą ir žmogų , kol patys nieko nemokat ir nesat net serverių sukūrę.Kai turėsit geresnį serverį tada galėsit šnekėti. Susitiksim forume bei serverio starte ,nei vieno žmogaus nelaikom

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Uoj jūs [MODERATED] kitaip nepasakysi, rimtai tu [MODERATED] nevaikiškai, kaip dar netingėt eit į kitą serverį ir ieškot info ir bandyt kažką įrodyt ? :funny: :funny::funny: Sumautai čia tu tą temą parašiai, juk [MODERATED] tu :bebe: Koks skirtumas iš ko susideda sistemos pagrindas žmogeli ?? Tu gal net neesi matęs, kas darosi toliau po mygtukų paspaudimų ? Sistemos kurios įkėliai yra tam serveryje paprastos, o pas LawLess visai kitaip jos vystosi su pribumbasais liaudiškai tariant, gali net necituot mano pranešimo nes tikrai bus beviltiška su manim į kivirčą veltis. Neginu nei tavęs nei LawLess, žinau kaip yra ir tiek. Sėkmės toliau bandyt kažkam pakenkt, bent žmonėms reklamas darai. :mucha: See you later bye bye bye. :kiets:

Redaguota , nario Tautedorus
Cenzūruoti įžeidimai ir/ar keiksmažodžiai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2414 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...