Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

reikalingas pradedantysis dizaineris svetaines nupiesimui


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3246 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sveiki, ieskau dizainerio- moksleivio, kuris galetu sumaketuoti svetainei dizaina. sis darbas nereikalauja super skillu, tiesiog svarbu, kad siek tiek zmogus nusimanytu apie patoguma svetaines vartotojui, kokius vis del to parametrus skelbimo reiktu rodyti pagrindiniam, kad klientui nebutu nei per daug nei per mazai skelbimo atributu. geresniam komunikavimui prasau rasyti i skype - perspeju, kad profu nereikia, nesu nusiteikes moketi dideliu pinigu.

reikia nupiesti: pagrindini, bendraji skelbimu sarasa (su filtracija), skelbima.

http://prntscr.com/g1rs06

http://prntscr.com/g1rtpb

http://prntscr.com/g1rtst

(redaguota)
16 minutes prieš, Baldas parašė:

Jo šitas naujokas kaip tik.

Valink tu n* su savo nesamoningais komentarais, jau užknises visus žmones, grynas Lietuviškas mentalitetas, vietoj to kad motyvuotum žmogų, tu jį žemini ir tiek. Gyvenime traumuotas, kad prie visų prisipisinėt gali atsiprašant, ar tiesiog ištisa para lendi į akis forumuose? Daug kartų mačiau tavo temas kur verki dėl to kad niekam nerūpi, tu jiem ir nerūpėsi su savo nesamoningais komentarais, o tuo labiau realybėje su tikrais žmonėmis. Būsimas Policininkas, nes vaikystėje daužydavo, ar vis dar tavę daužo. Galėsi išlieti savo skausma būdamas policininku.

Redaguota , nario Zimi
prieš 3 valandas(-ų), Zimi parašė:

Valink tu n* su savo nesamoningais komentarais, jau užknises visus žmones, grynas Lietuviškas mentalitetas, vietoj to kad motyvuotum žmogų, tu jį žemini ir tiek. Gyvenime traumuotas, kad prie visų prisipisinėt gali atsiprašant, ar tiesiog ištisa para lendi į akis forumuose? Daug kartų mačiau tavo temas kur verki dėl to kad niekam nerūpi, tu jiem ir nerūpėsi su savo nesamoningais komentarais, o tuo labiau realybėje su tikrais žmonėmis. Būsimas Policininkas, nes vaikystėje daužydavo, ar vis dar tavę daužo. Galėsi išlieti savo skausma būdamas policininku.

seni :D jis tik prikolina čia :D

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3246 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...