Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Skinų pardavimas/supirkimas. Didelis patikimumas


Svečias

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2450 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Svečias

Sveiki, visa info žemiau

 

crown1PARDUODU:


megaswordySTEAM WALLET (papildymus)
megaswordy CSGO CD KEY - 11e
megaswordyCOINSUS
megaswordySKINUS
megaswordyRAKTUS


Pardavimo kaina keičiasi greitai, todėl jei kažkas domina rašykit į pm

twoswordsJei skino, kurio norite nėra mano INV, didelė tikimybė, kad jį galiu gauti
_________________________________________________________________________________


crown1SUPERKU:

pillCOINSUS
pillSKINUS
pillRAKTUS

Supirkimo kainos keičiasi nuolat, todėl jei domina pardavimas, rašykit į pm ir sutarsime

 

Mano patikimumas: www.csgoscam.lt tarpininkas

Mano kontaktai - Skype - saulens59 , steamas - http://steamcommunity.com/id/blackreputation/

Redaguota , nario Svečias
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
4 minutes prieš, Alkaidas parašė:

Nepatikimas, nes tipo csgoscam.lt tarpininkas kažkoks :D ir pagal jy patikimas jis yra tipo :D manau tik gavęs eurus iškart į krūmus pabėgs :D

Mažuliukai, vakar dragonlore pirkau, žmogus ėjo pirmas, kaip matai nedingau ir atsiskaičiau su visais :) Ten kur pinigai, ten nesąmonių nedarau :)

Redaguota , nario Svečias
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, BlackBaron parašė:

Mažuliukai, vakar dragonlore pirkau, žmogus ėjo pirmas, kaip matai nedingau ir atsiskaičiau su visais :) Ten kur pinigai, ten nesąmonių nedarau :)

Aš vakar irgi pirkau iš parduotuvės alaus ir cigarečių kaip matai nepabėgau užmokėjau už prekės :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
prieš 7 valandas(-ų), Alkaidas parašė:

Nepatikimas, nes tipo csgoscam.lt tarpininkas kažkoks :D ir pagal jy patikimas jis yra tipo :D manau tik gavęs eurus iškart į krūmus pabėgs :D

Na? :D Nieko nebeturi ką atsakyt :D Kas čia didžiausias scammeris tai tik tu, per fb nesąmones rašai, perki peilius už didžiulius procentus, bet neini pirmas ir per jokį patikimą tarpininką :D Išsišokelis ir tiek esi, geriau eik darbą susirast :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
prieš 4 valandas(-ų), ★ ★ ★ parašė:

Galiu parduoti 50 Hydra raktų po 1.85€/key. Pigiau nerasi niekur

Dar galiu parduoti GuardiaN Elite Pin su 69% market kaina

Pridėk mane į steamą, arba fb, steame rasi mano fb, domina :)

Redaguota , nario Svečias
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-07-26 at 14:08, 5индаугас parašė:

Nepatikimas, nes tipo csgoscam.lt tarpininkas kažkoks :D ir pagal jy patikimas jis yra tipo :D manau tik gavęs eurus iškart į krūmus pabėgs :D

Nesuprantu kaip dar bano negavai už 2 neigiamus atsiliepimus, csgoscam.lt gan patikimas puslapis kas nemažai parduoda/perka ir facebook cs:go grupėse būna tas žino apie ta puslapį, bei žmogus yra šitas patikimas gali į fb grupė bet kokia parašyti ir visi sakys kad patikimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2450 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...