Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisistatau - Orlando`


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2234 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Zdarof, supergames lankytojai, iš kart pradėsiu nuo kodėl aš nusprendžiau susikurti prisistatymą supergames forume. Taigi šiame forume jau lankaus nuo 2011 metų, pats nesu čia nieko įpatingo parašes, nesikišu į svetimus reikalus, tiesiog jeigu man kažko reikia ateinu ir tuo pačiu jeigu pamatau ką nors kam reikia kokios nors pagalbos tai padedu. Esu jau kūręs kelis kartus prisistatymą bet taip ir neberandu jų. Tai manau šį kartą sukursiu vieną ir vienintelį ir paliksiu. 

 

Gerai, man yra 15 metų, greitu metu 16 (taip esu vaikas ir man p*) dėl ko aš esu šiame forume? Daugiausiai visą laiką būdavo sa:mp esu pats iš lmg.lt projekto, jau ten žaidžiu nuo 2011 metų, nickai buvo Remixsz_Sexy, Gold_Frost, Alone_Speed, Orlando_Anderson ir t.t... Pats asmeniškai ten nieko daug nesu pasiekes, tik 5-6 firmų pavaduotojai ir daxuja šūd gaujų. Biški esu žaidęs greenside su nick Dwayne_Fernandez ir kažkodėl dabar daugiausiai laiko praleidžiu sunside.lt projekte. Laisvalaikiu einu į salę (4 sykius per savaite), pradėjau tikrai nesenei tai dar nieko tokio negaliu pasakyti ar parodyti. Ir va jau pusmetuką einu į kickboxa. Taip pat esu iš Plungės bet gyvenu Norvegijoje, Bergene jau 7-erius metus.

 

Štai ši nuotrauką buvo daryta prieš savaitę, kai radau random švarkiuką 3h nakties prie stotelės ir draugelis sakė apsimauti.

d9fab09e6ae5137bbdb07a208b5ab701931.jpg

 

O va ši nuotrauką yra darytą prieš kažkie mėnesių ir ką žinau stebėkitės.

750195dd04d9c6ea5c8a6cd04060b1a5408.jpg

 

Peace 

Redaguota , nario Orlando`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Русский parašė:

Malonu, kaip Norgėj?

Normalei, biški nuobodu, ta pati nuobodi rutina, tiesiog norisi kažkaip gryžti į lt.

 

prieš 12 valandas(-ų), Malchik_Music parašė:

Sveikas, malonu susipažinti. Siek savo užsibręžtu tikslu ;)

Nu dėkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 7 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2234 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...