Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2203 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

16 minutes prieš, MANTASPC parašė:

Nebūtina iškart vadinti šudservių ir pnš. Nieks visu pirma taves neprašė komentuoti jei nepatinka projektas, na aišku kiekvienas žmogus turi savo nuomone... Peaceout

Projektas neperseniausiai išsivystė, o tu nori kad servai nuo žaidėjų lužtu? Reklamuojam kaip tik galim, neišsivaizduoju kaip čia išėjo su tuo spam jūsų projekte, geriau reiktu jūms patiems to žaidėjo paklausti, mes jo neprašėm  kad lįstu į kitus projektus.  Dėl reason turbut kažka sumaišei nes tokiu reason net amxbanuose nebėra. Nieks neteršia forumu, tiesiog perdaug persistengiai. Sėkmės.

Hmm aš parašiau kad žmonė matytų kas per projektas, kad reklamuojasi kituose projektuose. Man giliai ** kada atsidarė tas jūsų projektas ir ** kiek ten tų žaidėjų. Bet kam lyst į kitus projektus ?! Gėda

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, garbiz parašė:

Hmm aš parašiau kad žmonė matytų kas per projektas, kad reklamuojasi kituose projektuose. Man giliai ** kada atsidarė tas jūsų projektas ir ** kiek ten tų žaidėjų. Bet kam lyst į kitus projektus ?! Gėda

Jailas.lt projekte irgi tas pats asmuo su tokiu pat nick forume reklamavo. Vis dėlto, abejoju, kad to projekto administracija tai darė. Jie paskelbė reklamavimo konkursą su neblogais prizais neuždrausdami reklamuot kituose cs projektuose - va ir rezultatas.
Tik įdomu ar tie jų rašomi prizai (pinigai) pasieks laimėtojus :D Jau kartą nwk panašų konkursą bandė prasukt, vėliau žlugo ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Soundas_ parašė:

Jailas.lt projekte irgi tas pats asmuo su tokiu pat nick forume reklamavo. Vis dėlto, abejoju, kad to projekto administracija tai darė. Jie paskelbė reklamavimo konkursą su neblogais prizais neuždrausdami reklamuot kituose cs projektuose - va ir rezultatas.
Tik įdomu ar tie jų rašomi prizai (pinigai) pasieks laimėtojus :D Jau kartą nwk panašų konkursą bandė prasukt, vėliau žlugo ;D

Panašus likimas laukia ir šitų veikėjų man atrodo :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), garbiz parašė:

Panašus likimas laukia ir šitų veikėjų man atrodo :D

 

Atsiprašau visų kurių projektuose buvo reklamuojama, nuo šiol taisyklese bus parašyta, kad draudžiama reklamuoti kitų projektų serveriuose/forumose.  Manes nebuvo ir visos situacijos iškarto nemačiau. Dar karta Atsiprašau, nes projekto vardo tokiais dalykais gadynti nenoriu. Ir varyt ant projekto nereikia, nes aš taip pat galių varyti ant jūsų projekto, prisimenu puikiai koks jis buvo atsidarymo metų. Taip, kad nereikia čia vary. Ačiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Kor // Code4u.lt parašė:

Peace , bet turiu ir aš pakomentuot :bebe: pameni kaip ir tavo projektas ėjo per kitus forumus? :song: Peace. Projektas bando stotis ant koju. Sekmės.

Ačiu už palaikimą, bet aš pats nieko neraginau eit per forumus reklamuot, bet vistiek ačiu daugiau tokių žmonių reikia mūsų Lietuvėliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

2017-08-04:   Atnaujinta keitykla, nuo šiol bus sunkiau gauti skyna keitykloj didesnis šansas, kad gausit tašku už skin keitimą, nes lengvai surinkdavo skinų.

Tačiau padaryta, kad lengviau gautumet už nužudymus raktą bei skrinią.

Pridėta daug nauju css, cs:go mapų.

Lauksime jūsų, mieli žaidėjai.

Redaguota , nario cyrex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Po visų nesunkumų pagaliau forūmas yra sutvarkytas. pridėta daug naujų medalių : http://cyrex.lt/index.php?/jaward

Bei mūsų projektas nusprendžia paguosti mūsų prjekto žaidėjus vasaros pabaigos progą, kadangi pasibaigus vasarai prasidės mokslai, na o tiems kurie jau dirba nieo ir nepasikeis kaip dirbo taip ir dirbs :D bet vis delto Cyrex.lt skelbia mega akcija, nuo šiol serverio paslaugos už ta pačia kainą galio dvygūbai ilgiau. Paskubėk ir nepraleisk laiko užsisakyti paslaugas už ta pačia kaina net 2mėn  http://cyrex.lt/paslaugos/ . Akcija galios iki [2017.08.31]

Redaguota , nario cyrex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, Baudėjas parašė:

Kur rasti jūsų kontaktus?

Pakvieciau tave

P.S Džiugu pranešti, mūsų serveris šiandien pasiekė žaidėju rekordą jis buvo pilnas 32/32, didelis jūms ačiu mieli žaidėjai, likite su mūmis.

SONHJ.png

Redaguota , nario cyrex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prašome užeiti į serverį adresu: cs.cyrex.lt:27015

Forume vyksta keletas mini konkursų kurių metu galite laimėti skyrias, raktus mūsų serveryje, taipogi yra galimybė laimėti KARAMBIT | Fundido Marmol [Y]

Visus konkursus rasite paspaude čia: http://cyrex.lt/index.php?/topic/13-konkursas-iš-karambit-fundido-marmol-y/

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2203 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...