Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3249 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki visi lankytojai, šis žmogus mane apgavo ant 20 eurų sumos, yra nemažai sakančių kad jis patikimas, manau priversiu persigalvoti.

Kadangi šis žmogus dabar parduoda nemažai dalykų, geriau jau nepirkite iš jo.

Apgavimas ant 5 eurų.

[7/20/2017 2:11:57 PM] Avicci: Mano sąskaita turi :)
[7/20/2017 2:12:09 PM] Avicci: Permeti visus, arba kaip avansą 5 EU, tada ir pradedu dirbt
[7/20/2017 2:12:09 PM] Avicci: :)
[7/20/2017 2:17:19 PM] Avicci: Jeigu tenkina, tęsiam pokalbį.
[7/20/2017 2:23:11 PM] Avicci: Tai, imi paslaugas ar ne?
[7/20/2017 2:23:30 PM] Avicci: Nes skype, yra pas mane tik klientai/arba pažįstami.
[7/20/2017 3:32:45 PM] LiveMC - Pagalba !: numesk dar bsk sg acc
[7/20/2017 3:35:41 PM] Avicci: https://www.supergames.lt/profile/48894-avicci/
[7/20/2017 3:49:59 PM] LiveMC - Pagalba !: Kur statysi?
[7/20/2017 3:51:28 PM | Edited 3:51:36 PM] LiveMC - Pagalba !: As noresiu matyt progresą
[7/20/2017 3:51:46 PM] Avicci: Kur statysiu, dar net nemąsčiau apie tai.
[7/20/2017 3:51:55 PM] Avicci: Galėsi matyt, be problemų.
[7/20/2017 3:52:17 PM] LiveMC - Pagalba !: Aš turiu kažkokį šudiną serverį, pirkau kitam statytojui, bet jis nebestate
[7/20/2017 3:52:44 PM] Avicci: Gal pas save statysiu, net nežinau. Na čia pats sumąstysiu.
[7/20/2017 3:53:20 PM] LiveMC - Pagalba !: Davai darom taip? Pastatai trečdali darbo, aš tau numetu 5 eurus, tada po darbo likusius
[7/20/2017 3:53:26 PM] LiveMC - Pagalba !: Kad tikrai mokėčiau pinigus už statymą
[7/20/2017 3:53:43 PM] Avicci: Man rodos aiškiai pasakiau savo sąlygas, todėl nebekeisk jų - nenori, nereikia, nori - mano sąlygos tokios.
[7/20/2017 3:53:46 PM] Avicci: Viskas, tuo ir baigiam :)
[7/20/2017 3:53:58 PM] LiveMC - Pagalba !: Nu ir pizdon nerizikuosiu
[7/20/2017 3:54:17 PM] Avicci: Apgavystė ant 5 EU ? :D
[7/20/2017 3:54:18 PM] Avicci: C'mon :D
[7/20/2017 3:54:58 PM] LiveMC - Pagalba !: Apgavystė ant trečdalio darbo? :D
[7/20/2017 3:55:00 PM] LiveMC - Pagalba !: cmon
[7/20/2017 3:55:11 PM] LiveMC - Pagalba !: *Myliu SuperGames.lt* man apgaut
[7/20/2017 3:55:15 PM] LiveMC - Pagalba !: jei man reikia to spawno
[7/20/2017 3:55:36 PM | Edited 3:55:46 PM] LiveMC - Pagalba !: + livemc.lt apšmeištum
[7/20/2017 3:55:55 PM] Avicci: Galvok tu, sąlygu nekeičiu :D
[7/20/2017 3:56:05 PM] LiveMC - Pagalba !: Nu tai
[7/20/2017 3:56:08 PM] LiveMC - Pagalba !: sakau nerezikuosiu
[7/20/2017 3:56:11 PM] Avicci: Gerai
[7/20/2017 3:56:13 PM] Avicci: :D
[7/20/2017 3:56:16 PM] LiveMC - Pagalba !: ;d
[7/20/2017 6:13:11 PM] LiveMC - Pagalba !: Sutiktum su tarpininku?
[7/20/2017 6:28:59 PM] Avicci: Galim ir su tuo tarpininku, bet gi darbą vistiek turiu padaryt pirma
[7/20/2017 6:29:00 PM] Avicci: :D
[7/20/2017 6:51:28 PM] LiveMC - Pagalba !: Nu
[7/20/2017 6:51:31 PM] LiveMC - Pagalba !: vakarop
[7/20/2017 6:51:33 PM] LiveMC - Pagalba !: lauk uzsakymo
[7/20/2017 6:51:56 PM] Avicci: k
[7/20/2017 6:51:57 PM] Avicci: k
[7/20/2017 7:24:44 PM] Avicci: https://www.supergames.lt/topic/294844-avicci-patikimas/
[7/20/2017 7:24:48 PM] Avicci: Sulaukei blogos nuomonės?
[7/20/2017 7:24:48 PM] Avicci: :)
[7/20/2017 7:24:52 PM] LiveMC - Pagalba !: todel ir sakau
[7/20/2017 7:24:55 PM] LiveMC - Pagalba !: kad bus uzsakymas
[7/20/2017 7:25:15 PM] Avicci: kelinta maždaug bus?
[7/20/2017 7:25:40 PM] LiveMC - Pagalba !: 22
[7/20/2017 7:25:42 PM] LiveMC - Pagalba !: kazkur
[7/20/2017 7:25:55 PM] LiveMC - Pagalba !: Arba
[7/20/2017 7:25:57 PM] LiveMC - Pagalba !: duok saskaita
[7/20/2017 7:26:32 PM] Avicci: jau daivau
[7/20/2017 7:26:33 PM] Avicci: man rodos
[7/20/2017 7:26:38 PM] Avicci: iš Payseros vesi?
[7/20/2017 7:26:43 PM] LiveMC - Pagalba !: is sweed
[7/20/2017 7:26:56 PM] Avicci: *Myliu SuperGames.lt*
[7/20/2017 7:27:24 PM] LiveMC - Pagalba !: o ka
[7/20/2017 7:27:28 PM] Avicci: LT407300010079946833 VIRGINIJA VAŠKEVIČIENĖ 
[7/20/2017 7:27:42 PM] Avicci: Savo Swed kortą pametęs esu *Myliu SuperGames.lt*
[7/20/2017 7:27:43 PM] Avicci: :D
[7/20/2017 7:27:51 PM] LiveMC - Pagalba !: Čia paysera?
[7/20/2017 7:27:55 PM] Avicci: Čia Swedbankas
[7/20/2017 7:27:58 PM] Avicci: mamos
[7/20/2017 7:28:05 PM] LiveMC - Pagalba !: a :D
[7/20/2017 7:28:07 PM] LiveMC - Pagalba !: tuoj
[7/20/2017 7:28:19 PM] LiveMC - Pagalba !: 5 eur?
[7/20/2017 7:28:22 PM] LiveMC - Pagalba !: avansa?
[7/20/2017 7:28:35 PM] Avicci: 5 EU arba visa vesk, jei negaila 21 cnt
[7/20/2017 7:28:42 PM] Avicci: tai per du kartus vesk :D
[7/20/2017 7:28:57 PM] Avicci: Tik juokingai atrodo kaip čia žaidžiames, 10 EU suma, du pavedimai D:
[7/20/2017 7:29:10 PM] LiveMC - Pagalba !: Koks tau skirtumas? D:
[7/20/2017 7:29:46 PM] Avicci: jokio
[7/20/2017 7:29:47 PM] Avicci: xd
[7/20/2017 7:29:58 PM] Avicci: tai per du kartus vesk 
[7/20/2017 7:30:02 PM] LiveMC - Pagalba !: vesiu
[7/20/2017 7:30:17 PM] Avicci: tai db ar 22?
[7/20/2017 7:30:26 PM] LiveMC - Pagalba !: Palauk, draugas perves
[7/20/2017 7:30:30 PM] LiveMC - Pagalba !: pas ji saibos
[7/20/2017 7:30:35 PM] Avicci: ok
[7/20/2017 7:30:40 PM] Avicci: parašyk
[7/20/2017 7:30:46 PM] Avicci: varau iki parduotuves
[7/20/2017 7:30:48 PM] LiveMC - Pagalba !: k
[7/20/2017 7:42:25 PM] LiveMC - Pagalba !: Pastatysi iki Šeštadienio?
[7/20/2017 7:42:37 PM] Avicci: Jo
[7/20/2017 7:42:43 PM] Avicci: Iki vakaro
[7/20/2017 7:49:55 PM] Avicci: man jau tikrint sąskaita?
[7/20/2017 7:50:43 PM] LiveMC - Pagalba !: tikrink
[7/20/2017 7:50:45 PM] LiveMC - Pagalba !: tur ibūt
[7/20/2017 7:51:03 PM] Avicci: Ok
[7/20/2017 7:57:14 PM] LiveMC - Pagalba !: Yra?
[7/20/2017 7:59:36 PM | Edited 7:59:47 PM] LiveMC - Pagalba !: :?
[7/20/2017 7:59:53 PM] Avicci: JO
[7/20/2017 7:59:54 PM] Avicci: :D
[7/20/2017 7:59:56 PM] Avicci: Pamiršau parašyt
[7/20/2017 8:00:01 PM] LiveMC - Pagalba !: :D:D
[7/20/2017 8:00:02 PM] Avicci: Pradėsiu darbą šiandien vakare, arba ryt  ryte :D
[7/20/2017 8:00:10 PM] LiveMC - Pagalba !: k, svarbu spėk
[7/20/2017 8:00:11 PM] Avicci: K
[7/20/2017 8:00:19 PM] LiveMC - Pagalba !: pameni ką dar daryt? :D
[7/20/2017 8:00:52 PM] Avicci: SPawną
[7/20/2017 8:00:53 PM] Avicci: gi rašei
[7/20/2017 8:00:57 PM] LiveMC - Pagalba !: tai
[7/20/2017 8:01:01 PM] LiveMC - Pagalba !: kad iš cave
[7/20/2017 8:01:03 PM] LiveMC - Pagalba !: į kaimelius
[7/20/2017 8:01:04 PM] Avicci: k

Apgavimas ant  15 eurų.

[7/21/2017 1:13:21 PM] Avicci: esi
[7/21/2017 1:13:22 PM] Avicci: ?
[7/21/2017 1:42:29 PM] LiveMC - Pagalba !: jo
[7/21/2017 1:44:08 PM] Avicci: Žiūrėk nereik tau VPSNET paskyros su 143 EU balansu?
[7/21/2017 1:44:21 PM] LiveMC - Pagalba !: durns, nereik man tiek :D
[7/21/2017 1:44:35 PM] Avicci: Atiduodu už 35 EU
[7/21/2017 1:44:58 PM] LiveMC - Pagalba !: Seip tai zajbys
[7/21/2017 1:45:02 PM] LiveMC - Pagalba !: bet saibu neturiu tiek
[7/21/2017 1:45:23 PM] Avicci: Kiek turi? Gal susitartume :D
[7/21/2017 1:45:49 PM] LiveMC - Pagalba !: 10 eur ;ddd
[7/21/2017 1:46:00 PM] LiveMC - Pagalba !: isviso 15
[7/21/2017 1:46:02 PM] LiveMC - Pagalba !: bet tau5 da
[7/21/2017 1:46:02 PM] Avicci: xD

[7/21/2017 2:07:35 PM] Avicci: nežinai kam to VPSNET
[7/21/2017 2:07:36 PM] Avicci: reikia/
[7/21/2017 2:07:41 PM] Avicci: Už 15 šia minutę atiduočiau :D
[7/21/2017 2:08:01 PM] LiveMC - Pagalba !: kodėl taip pigiai? :D
[7/21/2017 2:08:12 PM] Avicci: Pinigų labai
[7/21/2017 2:08:13 PM] Avicci: reikia
[7/21/2017 2:08:13 PM] Avicci: man
[7/21/2017 2:08:14 PM] Avicci: db :D
[7/21/2017 2:08:17 PM] LiveMC - Pagalba !: :D
[7/21/2017 2:08:19 PM] Avicci: Nes noriu nusipirkt domeną :D
[7/21/2017 2:08:36 PM] Avicci: o man važiuot iki artimiausio bankomato, atstumo yra , tai žinai
[7/21/2017 2:08:36 PM] Avicci: :D
[7/21/2017 2:08:39 PM] Avicci: Nereik tau?
[7/21/2017 2:08:49 PM] LiveMC - Pagalba !: parodyk vpsnet.lt informacija
[7/21/2017 2:10:59 PM] LiveMC - Pagalba !: iš kur tiek gavai?
[7/21/2017 2:12:08 PM] Avicci: SA:MP paslaugas kaip teiki :D
[7/21/2017 2:12:31 PM] Avicci: Tai visokiu pasitaiko :D vienas man davė 80 EU papildymą, vien dėl to, kad atsiskaitytu už paslaugas, kuriu vertė buvo 20 EU :D
[7/21/2017 2:19:54 PM] Avicci: Reikia, ar ne?
[7/21/2017 2:20:04 PM] Avicci: Greit sakyk, jei ne, į supergames gal kam nors įmesiu už 15 xD
[7/21/2017 2:20:13 PM] LiveMC - Pagalba !: Juk palauk
[7/21/2017 2:20:16 PM] LiveMC - Pagalba !: biški
[7/21/2017 2:20:37 PM] Avicci: Tu tuos man 5 EU paduotum , vistiek gi tik ryt baigsiu tai gal gausi iki to laiko
[7/21/2017 2:20:48 PM] Avicci: *Myliu SuperGames.lt* mane laikas spaudžia, tas žmogus sakė nelauks :D
[7/21/2017 2:21:23 PM] LiveMC - Pagalba !: Nu tai parduok kitam tada
[7/21/2017 2:21:29 PM] LiveMC - Pagalba !: jei nelauki
[7/21/2017 2:21:39 PM] Avicci: matai kad laukiu
[7/21/2017 2:21:40 PM] Avicci: *Myliu SuperGames.lt*
[7/21/2017 2:21:40 PM] Avicci: :D
[7/21/2017 2:21:52 PM] LiveMC - Pagalba !: Tai aš nežinau kada tas debilas prisijungs *Myliu SuperGames.lt* :D
[7/21/2017 2:21:59 PM] LiveMC - Pagalba !: tarp 30-60 min turetu
[7/21/2017 2:22:09 PM] Avicci: na pabandysiu pakalbint ana
[7/21/2017 2:22:09 PM] Avicci: 2iuv1
[7/21/2017 2:22:10 PM] Avicci: :D
[7/21/2017 2:22:11 PM] Avicci: čiuvą*
[7/21/2017 2:22:25 PM] LiveMC - Pagalba !: :D
[7/21/2017 2:22:27 PM] Avicci: *Myliu SuperGames.lt* pasiūlė Domeną , man labai jis tinka, nori 30 EU + populiarumo turi, tai skubiai reikia dar 15 EU :D
[7/21/2017 2:22:39 PM] Avicci: Seniau bandžiau pričiešint jog už 50 parduotu, nepardavė *Myliu SuperGames.lt*
[7/21/2017 2:22:44 PM] LiveMC - Pagalba !: :DDd
[7/21/2017 2:22:47 PM] LiveMC - Pagalba !: čia kokio
[7/21/2017 2:22:48 PM] LiveMC - Pagalba !: domeno
[7/21/2017 2:22:48 PM] LiveMC - Pagalba !: ?
[7/21/2017 2:22:50 PM] LiveMC - Pagalba !: xdd
[7/21/2017 2:23:26 PM] Avicci: Jei pasiimsiu pasakysiu :D
[7/21/2017 2:23:36 PM] Avicci: Neseniai dar jo norėjo daug kas, bet nepardavė ;D
[7/21/2017 2:23:51 PM] LiveMC - Pagalba !: http://projektasmiestas.lt ?:D
[7/21/2017 2:24:04 PM] Avicci: Ne, tokio net negirdėjęs :D
[7/21/2017 2:24:08 PM] LiveMC - Pagalba !: lol
[7/21/2017 2:24:08 PM] LiveMC - Pagalba !: :D
[7/21/2017 2:24:11 PM] LiveMC - Pagalba !: čia su mc susieja?
[7/21/2017 2:24:14 PM] Avicci: Ne su MC
[7/21/2017 2:24:14 PM] Avicci: :D
[7/21/2017 2:24:21 PM] LiveMC - Pagalba !: samp
[7/21/2017 2:24:22 PM] LiveMC - Pagalba !: plbm :D
[7/21/2017 2:24:25 PM] Avicci: SA:MP SA:MP :D
[7/21/2017 2:26:20 PM] LiveMC - Pagalba !: ble koks čia gali būt
[7/21/2017 2:26:23 PM] LiveMC - Pagalba !: senesnis projektas?
[7/21/2017 2:26:25 PM] LiveMC - Pagalba !: ar dabartinis? :D
[7/21/2017 2:27:31 PM] Avicci: Senesnis, neseniai irgi buvo :D
[7/21/2017 2:28:40 PM] LiveMC - Pagalba !: hmm
[7/21/2017 2:32:00 PM] LiveMC - Pagalba !: sf-city.lt
[7/21/2017 2:32:01 PM] LiveMC - Pagalba !: ?:D
[7/21/2017 2:32:06 PM] LiveMC - Pagalba !: xDD
[7/21/2017 2:45:37 PM] Avicci: NE
[7/21/2017 3:11:45 PM] Avicci: Sullauke idraugelio?
[7/21/2017 3:17:09 PM] LiveMC - Pagalba !: dar ne
[7/21/2017 3:17:11 PM] LiveMC - Pagalba !: ;/
[7/21/2017 3:17:38 PM] Avicci: o tave apskritai domina ta VPSNET paskyra?
[7/21/2017 3:17:43 PM] LiveMC - Pagalba !: plbm
[7/21/2017 3:17:49 PM] Avicci: Tai gerai, dar čiešinsiu jog lauktu
[7/21/2017 3:17:49 PM] Avicci: :D
[7/21/2017 3:17:56 PM] Avicci: *Myliu SuperGames.lt* man to domeno kai reik *Myliu SuperGames.lt* :D
[7/21/2017 3:18:04 PM] LiveMC - Pagalba !: o man tos vpsnet paskyros
[7/21/2017 3:18:04 PM] LiveMC - Pagalba !: :D
[7/21/2017 3:18:44 PM] Avicci: :D:D:D
[7/21/2017 3:18:52 PM] Avicci: MC servui?
[7/21/2017 3:18:58 PM] LiveMC - Pagalba !: plbm
[7/21/2017 3:18:58 PM] LiveMC - Pagalba !: :D
[7/21/2017 3:19:31 PM] Avicci: e žinai Edvisss streameri?
[7/21/2017 3:19:48 PM] Avicci: Ma nvienas siūlė prisijungt prie jų proejtko ale :D
[7/21/2017 3:20:16 PM] Avicci: Naujo :D Vakar tipo su VPS ateit , ir statyt pastatus, nes ale Edviss streamins, tai jie 200 tikisi žmonių ir pnš
[7/21/2017 3:20:16 PM] Avicci: ;d
[7/21/2017 3:20:54 PM | Edited 3:21:06 PM] LiveMC - Pagalba !: :D:D
[7/21/2017 3:20:59 PM] LiveMC - Pagalba !: nežinau
[7/21/2017 3:21:01 PM] LiveMC - Pagalba !: nelabai aš žiūriu
[7/21/2017 3:21:04 PM] LiveMC - Pagalba !: minecraft streamerius
[7/21/2017 3:21:05 PM] LiveMC - Pagalba !: :D
[7/21/2017 3:21:18 PM] Avicci: MineCraft daromas dėl pinigų, esam kolkas dviese itin patyrę plugineriai, builderiai bus pirkta reklama iš Edvisss streamins serveryje kas garantuoja ~200 on vienu metu tam ir ieškomas galingas hostingas
[7/21/2017 3:25:40 PM] LiveMC - Pagalba !: Gali edvio skype numest ?: D :D:D
[7/21/2017 3:25:56 PM] Avicci: Galėsiu gaut jei reikia :D
[7/21/2017 3:26:01 PM] LiveMC - Pagalba !: davai :D
[7/21/2017 3:27:09 PM] LiveMC - Pagalba !: e
[7/21/2017 3:27:10 PM] LiveMC - Pagalba !: cj
[7/21/2017 3:27:11 PM] LiveMC - Pagalba !: gavau eurus
[7/21/2017 3:27:12 PM] LiveMC - Pagalba !: zjbs
[7/21/2017 3:27:22 PM] Avicci: :DD
[7/21/2017 3:27:23 PM] LiveMC - Pagalba !: 30 MIN ir eurai tavo
[7/21/2017 3:27:33 PM] LiveMC - Pagalba !: Bet man
[7/21/2017 3:27:35 PM] Avicci: Kodėl taip ilgai?
[7/21/2017 3:27:36 PM] LiveMC - Pagalba !: elpaštą pasikeist reikės
[7/21/2017 3:27:41 PM] LiveMC - Pagalba !: draugas šaudos šaibas
[7/21/2017 3:27:41 PM] Avicci: gerai
[7/21/2017 3:27:43 PM] LiveMC - Pagalba !: kažką ten
[7/21/2017 3:27:50 PM] LiveMC - Pagalba !: Kuris pirmas eisim?
[7/21/2017 3:27:55 PM] Avicci: Seni
[7/21/2017 3:27:57 PM] Avicci: 143 EU
[7/21/2017 3:27:58 PM] Avicci: paskyra
[7/21/2017 3:27:58 PM] Avicci: :D
[7/21/2017 3:28:02 PM] Avicci: Už 15 EU?
[7/21/2017 3:28:10 PM] Avicci: Tu jei ką iškart galėsi anam mest šaibas, kur už domeną?
[7/21/2017 3:28:27 PM] LiveMC - Pagalba !: Galėsiu, bet man čia rizikinga
[7/21/2017 3:28:27 PM] LiveMC - Pagalba !: nes
[7/21/2017 3:28:30 PM] LiveMC - Pagalba !: turėsiu draugeliui
[7/21/2017 3:28:32 PM] LiveMC - Pagalba !: šaibas atiduot
[7/21/2017 3:28:33 PM] LiveMC - Pagalba !: *Myliu SuperGames.lt*
[7/21/2017 3:28:37 PM] LiveMC - Pagalba !: :Dd
[7/21/2017 3:28:51 PM] Avicci: Man labiau rizika
[7/21/2017 3:29:04 PM] Avicci: + Jei ne tas domenas, tai už tokia kaina neparduočiau to VPS..
[7/21/2017 3:29:22 PM] Avicci: + Paslaugą aš tau darau, plius Edvio skype dar gausiu
[7/21/2017 3:29:29 PM] Avicci: Tai nepradėk čia įsigalvot, pievų tik :D
[7/21/2017 3:29:35 PM] Avicci: ee
[7/21/2017 3:29:38 PM] Avicci: Žinai Alkaida? :D
[7/21/2017 3:30:03 PM] LiveMC - Pagalba !: kas tas
[7/21/2017 3:30:04 PM] LiveMC - Pagalba !: *Myliu SuperGames.lt*
[7/21/2017 3:30:04 PM] LiveMC - Pagalba !: :DD
[7/21/2017 3:30:48 PM] Avicci: Iš SG, susikurė antra skype :D Bandė pirkt iš manęs modą, susikurė antra skype ir tipo čia mano investuotojas ir t.t ;D
[7/21/2017 3:30:57 PM] LiveMC - Pagalba !: :D:D
[7/21/2017 3:30:59 PM] Avicci: Sako turiu db 305 EU sąskaitoj, va perku iš tavęs modą :D
[7/21/2017 3:31:10 PM] Avicci: Pist dingo, db Alkaida su savo skype atsirado :D
[7/21/2017 3:31:15 PM] LiveMC - Pagalba !: xD
[7/21/2017 3:31:16 PM] Avicci: Keli rašė jog nepasitikėčiau juo :D
[7/21/2017 3:31:26 PM] LiveMC - Pagalba !: su tarpininku sutiktum? :D
[7/21/2017 3:31:32 PM] Avicci: Iš pradžiu, jau ėjęs pirmas būčiau, bet kaip pastebėjau ta aferą, da nu *Myliu SuperGames.lt* galvoju :D
[7/21/2017 3:31:38 PM] Avicci: su tarpininku sutiktum? :D
[7/21/2017 3:31:42 PM] Avicci: Seni, nenori nepirk
[7/21/2017 3:31:54 PM] Avicci: Nemokamu tikrai neimsiu tarpininku
[7/21/2017 3:31:58 PM] Avicci: Ir iš SG nepasitikiu
[7/21/2017 3:32:07 PM] Avicci: csgoscam kokie, ten ar steam, jo, tada dar ir variantas.
[7/21/2017 3:32:20 PM | Edited 3:32:31 PM] Avicci: O SG 16 mečių buveinė.
[7/21/2017 3:32:29 PM] LiveMC - Pagalba !: Yra kas tarpininkauja normalei
[7/21/2017 3:32:35 PM] Avicci: :D
[7/21/2017 3:32:40 PM] Avicci: Nepasitikiu SG, aš SG nesilankau beveik
[7/21/2017 3:32:51 PM] Avicci: Uždarbis svetainėje koki prigriebtume, bet ten išjuoktu :D
[7/21/2017 3:33:00 PM] LiveMC - Pagalba !: :D
[7/21/2017 3:33:02 PM] Avicci: Žodžiu, greit sakyk, perki ar neperki? Jei ne, aš greit ieškaus kito.
[7/21/2017 3:33:19 PM] Avicci: Nes ir taip laukiu vien tavęs, tam žmogui užtektu užsirašyt "parduodu domeną" :D
[7/21/2017 3:33:36 PM] Avicci: Bet aš pas ji komandoj kaip dirbęs, tai sakiau jei ką man pirmam rašyt.
[7/21/2017 3:36:33 PM] LiveMC - Pagalba !: Kodel tu tarpininko nenori?
[7/21/2017 3:36:57 PM] Avicci: Iš SG neimiau ir neimsiu tų tarpininkų.
[7/21/2017 3:37:00 PM] Avicci: Apmoki už tarpininką?
[7/21/2017 3:37:05 PM] LiveMC - Pagalba !: Jo
[7/21/2017 3:37:10 PM] LiveMC - Pagalba !: ziurint koks
[7/21/2017 3:37:26 PM] Avicci: Žinau STEAM vienas yra geras
[7/21/2017 3:37:31 PM] Avicci: 5 EU už tarpinikavimą prašo
[7/21/2017 3:37:32 PM] LiveMC - Pagalba !: koks
[7/21/2017 3:37:57 PM] Avicci: Denovan ar kaip jis ten vadinas
[7/21/2017 3:38:17 PM] Avicci: Kaip supergames būsena
[7/21/2017 3:38:18 PM] Avicci: parašyt?
[7/21/2017 3:38:40 PM] LiveMC - Pagalba !: as pats ngl kazkodel
[7/21/2017 3:39:46 PM] LiveMC - Pagalba !: tai imam is http://csgoscam.lt
[7/21/2017 3:40:19 PM] Avicci: Tu pinigų dar neturi
[7/21/2017 3:40:21 PM] Avicci: o jau imt nori :D
[7/21/2017 3:40:29 PM] LiveMC - Pagalba !: Tai turesiu
[7/21/2017 3:40:33 PM] LiveMC - Pagalba !: 15min begyje
[7/21/2017 3:40:43 PM] Avicci: Kai turėsi - parašyk.
[7/21/2017 3:40:54 PM] LiveMC - Pagalba !: Tai jau turiu galima sakyt :D

[7/21/2017 3:41:09 PM] Avicci: Kai turėsi - parašyk, galutinai.
[7/21/2017 3:41:19 PM] Avicci: https://www.supergames.lt/topic/294863-vpsnet-paskyra/
[7/21/2017 3:41:26 PM] Avicci: "Su patikimais, einu pirmas!"
[7/21/2017 3:41:50 PM] Avicci: Susirašom, kaip turėsi pinigus.
[7/21/2017 3:42:01 PM] Avicci: O jei rimtai, kiek tau metų?
[7/21/2017 3:42:03 PM] LiveMC - Pagalba !: Tai aš tavim pasitikėjau
[7/21/2017 3:42:07 PM] LiveMC - Pagalba !: Dabar tu pasitikėk manim
[7/21/2017 3:42:10 PM] LiveMC - Pagalba !: 16
[7/21/2017 3:42:14 PM] Avicci: :D
[7/21/2017 3:42:22 PM] Avicci: O SG 16 mečių buveinė.
[7/21/2017 3:42:28 PM] Avicci: Kažkaip atspėju greit :D
[7/21/2017 3:42:43 PM] LiveMC - Pagalba !: so :D
[7/21/2017 3:43:01 PM] Avicci: Parašyk, kaip pinigus tikrai turėsi.
[7/21/2017 3:43:09 PM] LiveMC - Pagalba !: ok
[7/21/2017 3:43:10 PM] Avicci: pasidarysiu tarpininkų
[7/21/2017 3:43:23 PM] LiveMC - Pagalba !: žiūrint kokiais
[7/21/2017 3:43:41 PM] Avicci: Apmokėsi 5 EU tarpininkui?
[7/21/2017 3:43:50 PM] LiveMC - Pagalba !: Kad yra ir pigesnių :D
[7/21/2017 3:44:16 PM] Avicci: Susirašom paskui
[7/21/2017 3:44:23 PM] Avicci: kaip turėsi pinigus, tada greit aptarsim
[7/21/2017 3:44:37 PM] Avicci: *Myliu SuperGames.lt* kaip būsena atsinaujint, tam SUpergames..
[7/21/2017 3:45:16 PM] Avicci: Sveiki! Skype bot'as! Šiai minutei parduodu VPSNET.LT paskyrą su 143 EU, skubiai! 15 EU! Jei esi patikimas, einu pirmas!
[7/21/2017 3:48:28 PM] LiveMC - Pagalba !: Nu turiu jau pinigus
[7/21/2017 3:48:44 PM] Avicci: Galėjau Skype botą ankščiau paleist :D
[7/21/2017 3:49:17 PM] Avicci: LawLess patikimas?
[7/21/2017 3:49:17 PM] Avicci: :D
[7/21/2017 3:50:31 PM] Avicci: Pinigai SWED
[7/21/2017 3:50:33 PM] Avicci: ar paysera?
[7/21/2017 3:50:37 PM] LiveMC - Pagalba !: swed
[7/21/2017 3:50:53 PM] Avicci: *Myliu SuperGames.lt* aš nesuprantu, paslaugą jau sakeis, viskas tvarkoje, bloko negavai, dirbu. C'mon, turiu užsakymų viską, ir tu vis dar nepasitiki?
[7/21/2017 3:50:57 PM] Avicci: Rimtai, kaip mažas vaikas.
[7/21/2017 3:51:08 PM] LiveMC - Pagalba !: O kodėl tu manim nepasitiki?
[7/21/2017 3:51:13 PM] Avicci: Tau 16.
[7/21/2017 3:51:15 PM] Avicci: Man 20
[7/21/2017 3:51:19 PM] Avicci: Kas tau susiplauks - neaišku :D
[7/21/2017 3:51:21 PM] LiveMC - Pagalba !: Ne metuose esmė
[7/21/2017 3:51:48 PM] Avicci: Žodžiu, sąskaita, turi, vesk ten pat, jei perki, nes man anas tarpininkas Devonan neatrašo
[7/21/2017 3:52:08 PM] LiveMC - Pagalba !: Jei apgaučiau tave savo projektui tikrai gero nepadaryčiau
[7/21/2017 3:52:11 PM] Avicci: Pervedi, padarai ss, iškart duodu prisijungimus, keisk emailą ir t.t
[7/21/2017 3:52:16 PM] Avicci: Pasižiūrėk
[7/21/2017 3:52:18 PM] Avicci: Famillia
[7/21/2017 3:52:20 PM] Avicci: Sunside :D
[7/21/2017 3:52:23 PM] Avicci: Apgaudinėja ir visiems *Myliu SuperGames.lt* :D
[7/21/2017 3:52:44 PM] Avicci: + Tavo projektas neatsidaręs ir nepopuliarus.
[7/21/2017 3:52:48 PM] Avicci: Du nariai prisigeristravę
[7/21/2017 3:53:24 PM] LiveMC - Pagalba !: Tai kuom tau blogai kitas tarpininkas?
[7/21/2017 3:53:32 PM] Avicci: Sakau - tau čia ne 100 EU.
[7/21/2017 3:53:35 PM] Avicci: Tau čia ne 50 EU.
[7/21/2017 3:53:37 PM] Avicci: Aš SG nesilankau.
[7/21/2017 3:53:40 PM] Avicci: Turi uždarbio acc?
[7/21/2017 3:53:48 PM] LiveMC - Pagalba !: neturiu
[7/21/2017 3:54:39 PM] Avicci: /n110049/venom/
[7/21/2017 3:55:33 PM] LiveMC - Pagalba !: tavo?
[7/21/2017 3:55:36 PM] Avicci: Tarpininkas.
[7/21/2017 3:55:38 PM] Avicci: Dar vienas.
[7/21/2017 3:55:41 PM] Avicci: Per ji dažnai eidavau
[7/21/2017 3:56:03 PM] Avicci: Bet čia sumos kitokios, ne 10, ne 15 EU
[7/21/2017 3:56:03 PM] Avicci: ..
[7/21/2017 3:56:03 PM] Avicci: :d
[7/21/2017 3:56:05 PM] LiveMC - Pagalba !: Tai ok tinka
[7/21/2017 3:56:09 PM] Avicci: Neatrašo
[7/21/2017 3:56:10 PM] Avicci: *Myliu SuperGames.lt*
[7/21/2017 3:56:22 PM] LiveMC - Pagalba !: Kiek jis ima už tarpininkavima?
[7/21/2017 3:56:27 PM] Avicci: Įvairiai
[7/21/2017 3:56:34 PM] Avicci: Na uždarbis tai ne sg
[7/21/2017 3:56:38 PM] Avicci: Tarpininkavimas ne 2 EU
[7/21/2017 3:56:38 PM] Avicci: :D
[7/21/2017 3:56:50 PM] Avicci: Gerai, vardo nepamenu tavo, perki ar ne?
[7/21/2017 3:57:01 PM] Avicci: Sakyk greit, jei ne, tai viso tada, susirašom ryt, kaip tau darbą atsiųsiu.
[7/21/2017 3:57:07 PM] LiveMC - Pagalba !: Tai ze
[7/21/2017 3:57:11 PM] LiveMC - Pagalba !: duok prisijungimus prie vpsnet
[7/21/2017 3:57:14 PM] LiveMC - Pagalba !: vistiek dbr nk negalesiu keist
[7/21/2017 3:57:18 PM] LiveMC - Pagalba !: nei klausimo nieko nezinau
[7/21/2017 3:57:28 PM] Avicci: Klausimo nėra
[7/21/2017 3:57:34 PM] Avicci: Atsakymo nebėra ten
[7/21/2017 3:58:00 PM] LiveMC - Pagalba !: El pašto prisijungimus tikrai žinai?
[7/21/2017 3:58:06 PM] Avicci: Žinau
[7/21/2017 3:58:12 PM] Avicci: Įrodyt?
[7/21/2017 3:58:20 PM] Avicci: tau su El paštu aš atiduodu.
[7/21/2017 3:58:23 PM] LiveMC - Pagalba !: butu gerai
[7/21/2017 4:01:29 PM] LiveMC - Pagalba !: Ze duok savo fb
[7/21/2017 4:01:32 PM] LiveMC - Pagalba !: jei duodi fb einu pirmas
[7/21/2017 4:02:10 PM | Removed 4:02:41 PM] Avicci: This message has been removed.
[7/21/2017 4:02:32 PM | Removed 4:23:52 PM] Avicci: This message has been removed.
[7/21/2017 4:02:34 PM] Avicci: Pakviesk į fb
[7/21/2017 4:03:04 PM] LiveMC - Pagalba !: nu k mesk saskaita
[7/21/2017 4:03:07 PM] Avicci: turi gi
[7/21/2017 4:03:10 PM] Avicci: į ta pačia
[7/21/2017 4:03:11 PM] Avicci: mesk
[7/21/2017 4:03:56 PM] LiveMC - Pagalba !: 15 ?
[7/21/2017 4:04:04 PM] Avicci: Taip
[7/21/2017 4:04:21 PM] Avicci: LT407300010079946833 VIRGINIJA VAŠKEVIČIENĖ
[7/21/2017 4:04:24 PM] Avicci: Būtinai SS padaryk
[7/21/2017 4:06:39 PM] Avicci: Kur ss?
[7/21/2017 4:06:50 PM] LiveMC - Pagalba !: Pala
[7/21/2017 4:06:52 PM] LiveMC - Pagalba !: pervesiu ir padarysiu
[7/21/2017 4:10:14 PM] Avicci: (waiting)
[7/21/2017 4:11:34 PM] Avicci: Tai tu turi tuos pinigus, ar neturi? :D
[7/21/2017 4:11:47 PM] LiveMC - Pagalba !: ble gi ne as vedu o draugas
[7/21/2017 4:11:47 PM] LiveMC - Pagalba !: tuoj perveda
[7/21/2017 4:12:02 PM] Avicci: Aš tau minėjau, jog man kuo skubiau reikia, tuo geriau
[7/21/2017 4:13:17 PM] LiveMC - Pagalba !: jau veda
[7/21/2017 4:13:26 PM] Avicci: ss padaryk
[7/21/2017 4:13:26 PM] Avicci: tik
[7/21/2017 4:13:26 PM] Avicci: d;
[7/21/2017 4:16:20 PM] Avicci: Kodėl jus taip ilgai?
[7/21/2017 4:16:26 PM] LiveMC - Pagalba !: jau pervede
[7/21/2017 4:16:34 PM] Avicci: ss
[7/21/2017 4:16:35 PM] Avicci: turi?
[7/21/2017 4:16:38 PM] LiveMC - Pagalba !: tuoj
[7/21/2017 4:18:01 PM] LiveMC - Pagalba !: duok prisijungimus
[7/21/2017 4:18:45 PM] Avicci: ee
[7/21/2017 4:18:46 PM] Avicci: pl pl:D
[7/21/2017 4:18:50 PM] Avicci: čia kažkas ne taip :D
[7/21/2017 4:18:56 PM] LiveMC - Pagalba !: kas tau netaip
[7/21/2017 4:18:58 PM] Avicci: Žėk
[7/21/2017 4:19:03 PM] Avicci: Likutis 5.17 vakar buvo
[7/21/2017 4:19:05 PM] Avicci: šiandien toks pat lieka
[7/21/2017 4:19:14 PM] LiveMC - Pagalba !: kur uztusuota
[7/21/2017 4:19:16 PM] LiveMC - Pagalba !: 15e isidejau
[7/21/2017 4:19:17 PM] Avicci: Jei tu pasipildei sąskaita tik 15 EU, tai plius už pervedimą nupis 0.21 CT
[7/21/2017 4:20:06 PM] LiveMC - Pagalba !: koks tikslas man apgaut
[7/21/2017 4:20:20 PM] LiveMC - Pagalba !: is swed i swed nekainuoja
[7/21/2017 4:20:24 PM | Edited 4:20:36 PM] LiveMC - Pagalba !: pervedimas gal
[7/21/2017 4:20:29 PM] LiveMC - Pagalba !: nzn as nesinaudoju swed
[7/21/2017 4:21:40 PM] LiveMC - Pagalba !: duok prisijungimus
[7/21/2017 4:22:24 PM] Avicci: Tj
[7/21/2017 4:22:33 PM] Avicci: Bet tu keistas žmogus, aš tau ne savo FB gi daviau..
[7/21/2017 4:22:42 PM] Avicci: Tuoj prisijungimus duodu D:
[7/21/2017 4:22:45 PM] LiveMC - Pagalba !: :D
[7/21/2017 4:23:15 PM] Avicci: Tu visa laiką parašyk per fb
[7/21/2017 4:23:16 PM] Avicci: ar pnš :D
[7/21/2017 4:23:23 PM] Avicci: DUok savo fb
[7/21/2017 4:23:25 PM] Avicci: aš tave pakvieswiu
[7/21/2017 4:24:26 PM] LiveMC - Pagalba !: pakvieciau as
[7/21/2017 4:24:47 PM] Avicci: Ten ne mano fb
[7/21/2017 4:24:47 PM] Avicci: ..
[7/21/2017 4:24:48 PM] Avicci: :D
[7/21/2017 4:24:56 PM] LiveMC - Pagalba !: tai *Myliu SuperGames.lt* :D
[7/21/2017 4:25:01 PM] LiveMC - Pagalba !: *****************
[7/21/2017 4:25:36 PM] Avicci: Čia tavo fb?
[7/21/2017 4:25:40 PM] Avicci: ****************?
[7/21/2017 4:25:42 PM] LiveMC - Pagalba !: jo
[7/21/2017 4:26:15 PM] LiveMC - Pagalba !: duo prisijungimus
[7/21/2017 4:26:17 PM] Avicci: gavai pakvietimą?
[7/21/2017 4:26:44 PM] LiveMC - Pagalba !: hmm ne
[7/21/2017 4:26:53 PM] Avicci: bloga fb
[7/21/2017 4:26:54 PM] Avicci: davei
[7/21/2017 4:26:54 PM] Avicci: D:
[7/21/2017 4:27:05 PM] LiveMC - Pagalba !: https://www.facebook.com/****************?fref=ts
[7/21/2017 4:27:24 PM] Avicci: Pakviesk
[7/21/2017 4:27:26 PM] Avicci: Tomas Jarutis
[7/21/2017 4:27:52 PM] LiveMC - Pagalba !: kokia foto
[7/21/2017 4:27:53 PM] LiveMC - Pagalba !: ju daug :D
[7/21/2017 4:28:25 PM] Avicci: https://www.facebook.com/tomas.jarutis?ref=ts&fref=ts
[7/21/2017 4:28:51 PM] LiveMC - Pagalba !: pakviečiau
[7/21/2017 4:28:56 PM] Avicci: tj
[7/21/2017 4:29:48 PM] Avicci: Avicci
k.AR.an.tiN.as23.
[7/21/2017 4:30:17 PM] LiveMC - Pagalba !: neteisingas
[7/21/2017 4:31:20 PM] Avicci: Duok emaila
[7/21/2017 4:31:20 PM] Avicci: savo
[7/21/2017 4:31:22 PM] Avicci: viską pakeisiu
[7/21/2017 4:31:31 PM] LiveMC - Pagalba !: [email protected]
[7/21/2017 4:31:53 PM] Avicci: Varda sPavardė
[7/21/2017 4:31:55 PM] Avicci: Slaptažodis
[7/21/2017 4:31:57 PM] Avicci: telefono numeris
[7/21/2017 4:32:24 PM] LiveMC - Pagalba !: ******** loxas123
[7/21/2017 4:32:27 PM] LiveMC - Pagalba !: nr betkoki
[7/21/2017 4:32:27 PM | Edited 4:32:39 PM] LiveMC - Pagalba !: pisk
[7/21/2017 4:32:39 PM] Avicci: reikia gero
[7/21/2017 4:32:42 PM] Avicci: nes patvirtinimo kodas gali ateit
[7/21/2017 4:33:02 PM] LiveMC - Pagalba !: 863409280
[7/21/2017 4:37:14 PM] Avicci: nuvaryk "paspausk prisiminti slaptažodį"
[7/21/2017 4:37:16 PM] Avicci: atsiųs tau nauja
[7/21/2017 4:37:18 PM] Avicci: Slaptažodis
[7/21/2017 4:37:20 PM] Avicci: ta
[7/21/2017 4:37:24 PM] Avicci: klausimas pirmos mokytojos vardas
[7/21/2017 4:37:26 PM] Avicci: ats Nepamenu
[7/21/2017 4:38:47 PM] LiveMC - Pagalba !: kaip suprast?
[7/21/2017 4:38:56 PM] LiveMC - Pagalba !: tu čia apscaminai? :D

 

Jo supergames.lt paskyra: https://www.supergames.lt/profile/48894-avicci/
Jo fb: https://www.facebook.com/ernestas.vaskevicius.9?fref=ts
Skype: bmwfan.lt14
Jog pinigus draugas pervedė: http://imgur.com/a/nBXS3
Jog toks vartotojas net neegzistuoja: http://imgur.com/a/kAXEP
Vaizdiniai skypes įrodymai: "Statytojas" http://imgur.com/a/QTYc3
Vpsnet paskyra: http://imgur.com/a/k4aml
 

Ant fb užblokavo. Žadu su draugu kreiptis į epolicija.lt, ne vienas buvau apgautas jau nuo jo, manau verta, gana šitų scamerių kompanija. Šiandien vakare paraiška paduosiu elpaštu, jei kas dar turi įrodymų, kažką apgavo ar kažką panašaus kvieskit į skype: livemc.pagalba

Redaguota , nario Kevin7
(redaguota)

O tu nepagalvojai , jog kažkas galėjo atsitikt? Statybų nespėsiu baigt, o VPSNET prisijungimus ant vakaro atsiųsiu. Ne tu vienas lauki savo paslaugų. Reikėjo pasižiūrėt prieš kiek laiko prisijungęs sg buvau, ar skype, nei blokų nedėjau, nieko, todėl c'mon. Man žmogus laukia reklamavimo, teks pinigus gražint, problemos su kompu, mapp darbus reikia išsitraukt iš kompo nusiųst žmogui ,tai c'mon man. Už statybas pinigus gražinsiu, o VPSNET acc vakre atsiųsiu. Tokie ir reikalai. 

Redaguota , nario Avicci
Dabar, Domαs parašė:

Taigi tas pats divito čia :D nieko keisto, kad tokius dalykus krečia :D

TAS PATS, bet tu net manęs turbūt nežinai, o jeigu paskaitytum apie šmeižta seniau kaip veikloje dalyvavau, tai gal su savo maža smegenine suprastum, jog viskas ne taip, kaip parašė . Yra chat'as kažkurioj etemoje, visi paaiškinimai, tai įsijunk ta savo 15 mečio galvą ir pagalvot pamegink, sekmės ;)

7 minutes prieš, Domαs parašė:

Taigi tas pats divito čia :D nieko keisto, kad tokius dalykus krečia.

Truputėlis info apie šitą fruktą.


Žiūriu pas jumis įprasta, vienas debilas parašys "Domas apgaov mane ant 300 EU, atsiuntė modą, ten man nepatiko, nors visa progresą mačiau, peržiūrėjo 5 skripteriai, kurie kelius kartus buvo įsijunge PAWN"  o ir visa laiką čia bus tikra istorija iki gyvenimo galo, tu atsičiukink, nes matau nelabai tau sekasi mąstyt blaiviu protu. 

Prieš 1 valandą, Avicci parašė:

O tu nepagalvojai , jog kažkas galėjo atsitikt? Statybų nespėsiu baigt, o VPSNET prisijungimus ant vakaro atsiųsiu. Ne tu vienas lauki savo paslaugų. Reikėjo pasižiūrėt prieš kiek laiko prisijungęs sg buvau, ar skype, nei blokų nedėjau, nieko, todėl c'mon. Man žmogus laukia reklamavimo, teks pinigus gražint, problemos su kompu, mapp darbus reikia išsitraukt iš kompo nusiųst žmogui ,tai c'mon man. Už statybas pinigus gražinsiu, o VPSNET acc vakre atsiųsiu. Tokie ir reikalai. 

pagalvojau juk galėjo atsitikti, bet kai užblokovai facebooke tai jau kažkas įtartino, neprisijungei 2 dieną, + neuždėjai jokio elpašto bei toks vartotojo vardas net neegzistuoja, ką man reikėjo galvoti? ir pamastyk ką tu būtum galvojas jei būtų tave taip palike, kai viskas buvo sutarta? Numetei neteisingus duomenis ir dingai, ką ir begalvot reikėjo.  Užteks ir VPSNET už tuos 20 eurų, jei ten tikrai tiek balanse bėra. + Daug ką parduodi ir perki šiuo metu, tad daugelis sakė jog paskelbčiau temą ir kiti neskubėtų pirkti kolkas nieko iš tavęs, nieks nenorėjo tau čia blogo, būk ramus, numečiau saskaita į tavo skype. 

12 minutes prieš, Kevin7 parašė:

Dar vis neatidavė pinigų :D:D  Atiduos daugiau ;)

Nelauk, nes neatiduos ir taip aišku, tokie moka manipuliuoti žmonėmis, vis tęs savo pažadus mėnesiais kol galiausiai jau nieko nebepadarysi. Rašyk mamai į FB vardą pavardę žinai, jei ne FAKE sąskaita iš vis, iš kart gražins, jei nesileis į kalbas parašyk į epolicija.lt, iš namų net eit nereikia, o va tokie turės po to bylas savo varde visam gyvenimui.. Patarimas tik vienas - nelauk ir jau pradėk judint ledus dabar.

Nuolat perku Jūsų turimą PayPal valiutą. Plačiau TEMOJE

Nuolat perku Jūsų turimus BITCOIN. Plačiau TEMOJE

Kreipkitės AŽ, susitarsim, galiu nupirkti ir dideles sumas. :kiets: 

 

1 minute prieš, Svarainis parašė:

Nelauk, nes neatiduos ir taip aišku, tokie moka manipuliuoti žmonėmis, vis tęs savo pažadus mėnesiais kol galiausiai jau nieko nebepadarysi. Rašyk mamai į FB vardą pavardę žinai, jei ne FAKE sąskaita iš vis, iš kart gražins, jei nesileis į kalbas parašyk į epolicija.lt, iš namų net eit nereikia, o va tokie turės po to bylas savo varde visam gyvenimui.. Patarimas tik vienas - nelauk ir jau pradėk judint ledus dabar.

Dėkui, palauksiu paskutinį kartą iki penktadienio ir rašau į epolicija.lt

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3249 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...