Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Nupirkčiau VPSNET balanso


Lawless

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2482 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

7 minutes prieš, Malchik_Music parašė:

Balanso pervėsti neįmanoma, nebent pirktum VPSNET paskyrą kartu su balansų.

Stambia suma parduoda Avicci ( 143 € ) jo skype kontaktai: bmwfan.lt14 @Avicci

arba įmanoma kiek žinau kad perleistu VPS nupirkta tai dar egriau būtų. Aš jam rašiau bet kaip ir nesupratau ar jis ten turi ar ne nes kaip parašiau kad nupirkčiau dingo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Lawless parašė:

arba įmanoma kiek žinau kad perleistu VPS nupirkta tai dar egriau būtų. Aš jam rašiau bet kaip ir nesupratau ar jis ten turi ar ne nes kaip parašiau kad nupirkčiau dingo.

Na arba perleisti VPS paslaugą, bet geriausiai nusipirkti pats VPS kadangi nežinią gal apsigalvosi koki stipresni VPS planą nusipirkti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Malchik_Music parašė:

Na arba perleisti VPS paslaugą, bet geriausiai nusipirkti pats VPS kadangi nežinią gal apsigalvosi koki stipresni VPS planą nusipirkti. 

Na tas taip , bet kaip aš atsiskaitau šiuo metu paysera nes neturiu galimybės banku tai todėl man sunku ką pačiam nusipirkt tai reik ieškotis kas parduoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Malchik_Music parašė:

Balanso pervėsti neįmanoma, nebent pirktum VPSNET paskyrą kartu su balansų.

Stambia suma parduoda Avicci ( 143 € ) jo skype kontaktai: bmwfan.lt14 @Avicci

Tik nebandykit pirkt, mane vakar apgavo ir atsijungė nuo skypės, turiu palaukti iki šiandienos vakaro, nes turėjo būti užsakymas, jei jo nėra duosiu paraiška į epolicija.lt. Jei ką dar apgavo, į skype kvieskit: livemc.pagalba , svarbios ir kitos apgavystes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2482 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...