Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuriamas minecraft žaidimo projektas. Ieškomas rėmėjas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 2 valandas(-ų), Th33om parašė:

Juokingas esi tu @4ndriuz su ta savo kita paskyra @FlamingBeastLTU :). Tas jausmas kai gėda už kitą - su kuriuo sutiktų visi šios temos skaitytojai :).

Ne aš juokingas, o tu kad apsikvailinai. Sakai visiškai bet ką.... Kokio tolko reikėtų man kurtis naują paskyrą, siusti savo pakvietimą ir tik dėl to kad kažkokiam kvailiui atsakyčiau? Nemanau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ddd.thumb.png.3351d7c2f78683c5b8e6d9dc2a9fd671.png

Matau prie melagėlių esi jaunikliuk :). Meluodamas net neraudonuoji spėju :).

prieš 4 valandas(-ų), 4ndriuz parašė:

Ne aš juokingas, o tu kad apsikvailinai. Sakai visiškai bet ką.... Kokio tolko reikėtų man kurtis naują paskyrą, siusti savo pakvietimą ir tik dėl to kad kažkokiam kvailiui atsakyčiau? Nemanau.

prieš 6 valandas(-ų), FlamingBeastLTU parašė:

Siaip tai cia ne kita paskyra o as esu serverio builderis.... Kabinejasi cia dar vaikas kad tik demesio gautu kaska pasakytu...

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Th33om parašė:

ddd.thumb.png.3351d7c2f78683c5b8e6d9dc2a9fd671.png

Matau prie melagėlių esi jaunikliuk :). Meluodamas net neraudonuoji spėju :).

 

 

Nu tu ir debilas... As esu builderis serverio.. Pridek mane i skype pakviesiu i serva parodysiu kad esam skirtingi zmones protaini tu...

Skype - [email protected]

Debilas totalus vps...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, FlamingBeastLTU parašė:

Nu tu ir debilas... As esu builderis serverio.. Pridek mane i skype pakviesiu i serva parodysiu kad esam skirtingi zmones protaini tu...

Skype - [email protected]

Debilas totalus vps...

https://www.facebook.com/modestas.mikalauskas.50 dar mane toks amariukas kaip tu sugeba debilu vadint? Nu viršūnė :) Matai, niekam neįdomus tas tavo projektas, 0 susidomėjusių iki šiol, dar + toks gražus žodynas tokio berniuko :). Ehh...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Th33om parašė:

https://www.facebook.com/modestas.mikalauskas.50 dar mane toks amariukas kaip tu sugeba debilu vadint? Nu viršūnė :) Matai, niekam neįdomus tas tavo projektas, 0 susidomėjusių iki šiol, dar + toks gražus žodynas tokio berniuko :). Ehh...

Tai *Myliu SuperGames.lt* net nezinai tiksliai kiek metu. Pats vaikas koks sedi laido riteris *Myliu SuperGames.lt* per facebooka ziuri savo veido nerodo. Dar cia demesio atejo ieskot. Nusisnekejo vps dabar prades dar ir stumt. Laido riteriu cia tokiu pilna. Pats nieko vps nemoka sedi uz ekrano dar pieno nuo lupu nenusivales. Tevai leidzia tau prie pc taip velai sedet? Ateina demesio ieskot dar cia. Pasakysiu viena karta kad niekam nesi idomus vaikpeda tu. Pranyk vps.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, FlamingBeastLTU parašė:

Tai *Myliu SuperGames.lt* net nezinai tiksliai kiek metu. Pats vaikas koks sedi laido riteris *Myliu SuperGames.lt* per facebooka ziuri savo veido nerodo. Dar cia demesio atejo ieskot. Nusisnekejo vps dabar prades dar ir stumt. Laido riteriu cia tokiu pilna. Pats nieko vps nemoka sedi uz ekrano dar pieno nuo lupu nenusivales. Tevai leidzia tau prie pc taip velai sedet? Ateina demesio ieskot dar cia. Pasakysiu viena karta kad niekam nesi idomus vaikpeda tu. Pranyk vps.

Ohoho koks žodynėlis, gaila tavo draugų nerodo, praneščiau tavo mamukui kaip vaikus reikia auklėti :). Labai norėtum mano Facebook'o - gautum veido nėra ko slėpti :), man net neįdomu kiek tau tų metukų vaikyti, veidelis viską pasako, bet kad bendra kalba išgaut reiktų tarpusavį tai tau dar pridėt reiktų 10 metukų :). Ir dėmesio neieškau dar būtent čia, ir taip užtektinai jo turiu :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Th33om parašė:

Ohoho koks žodynėlis, gaila tavo draugų nerodo, praneščiau tavo mamukui kaip vaikus reikia auklėti :). Labai norėtum mano Facebook'o - gautum veido nėra ko slėpti :), man net neįdomu kiek tau tų metukų vaikyti, veidelis viską pasako, bet kad bendra kalba išgaut reiktų tarpusavį tai tau dar pridėt reiktų 10 metukų :). Ir dėmesio neieškau dar būtent čia, ir taip užtektinai jo turiu :).

Nu tu ir prikolistas :DDDDDDD Ateina cia  demesio prasyt accounto nerodo bijo laido riteris :DDDDDD tevam neidomus sedi cia kompe ilindes per laida nebijo stumt kaskoks 10 metuku vaikas dar kitus vaikais vadina :DDDD siaip dabar 16 metu tai nelabai zinai jau vaikas :D Prikolistas atsirado bijo snuki rodyt :D Gaila tavo mama nemato ka cia isdarineji ir nesimokini kad savo dvejatukus mokyloj issitaisytum :( Ateina vps nieko nezino apie serverius pats pluginu net turbut pajungt nemoka :DD ir dar aiskina niekam neidomu :DD mes cia atejo kaskada remeja susirasti o ne klausytis mazu vaiku kurie kitus vaikais vadina :DD Pats neturi pinigu tai ir nelysk cia.

Redaguota , nario FlamingBeastLTU
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, FlamingBeastLTU parašė:

Nu tu ir prikolistas :DDDDDDD Ateina cia  demesio prasyt accounto nerodo bijo laido riteris :DDDDDD tevam neidomus sedi cia kompe ilindes per laida nebijo stumt kaskoks 10 metuku vaikas dar kitus vaikais vadina :DDDD siaip dabar 16 metu tai nelabai zinai jau vaikas :D Prikolistas atsirado bijo snuki rodyt :D Gaila tavo mama nemato ka cia isdarineji ir nesimokini kad savo dvejatukus mokyloj issitaisytum :(

 

O štai ir tavo tėvelis vardu - Tomas ir mamytė Laura, pranešk jog pasitikrintų savo Facebook žinutes už poros minučių, nes man tokie vaikučiai tikrai ne prie širdies kurie bando save iškelti į viršų internetinėje erdvėje :), paaiškinsiu tavo tėveliui su mamyte kaip kas ir tikiuosi išmoksi pamoka "prikoliste" tu :). Tavo žiniai man tikrai ne 16, bet norėčiau pabūvot dar karta tokių metukų :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Th33om parašė:

 

O štai ir tavo tėvelis vardu - Tomas ir mamytė Laura, pranešk jog pasitikrintų savo Facebook žinutes už poros minučių, nes man tokie vaikučiai tikrai ne prie širdies kurie bando save iškelti į viršų internetinėje erdvėje :), paaiškinsiu tavo tėveliui su mamyte kaip kas ir tikiuosi išmoksi pamoka "prikoliste" tu :). Tavo žiniai man tikrai ne 16, bet norėčiau pabūvot dar karta tokių metukų :).

Sekmes gaunant ju demesi is zmogaus kurio jie net nepazysta :D

Btw rasyt ismok - "bet noreciau pabuvot dar karta tokiu metuku"

 

Bijo savo veida rodyt :DD vaikas 

btw ne mano tevai o gimines :)

Redaguota , nario FlamingBeastLTU
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, FlamingBeastLTU parašė:

Sekmes gaunant ju demesi is zmogaus kurio jie net nepazysta :D

Btw rasyt ismok - "bet noreciau pabuvot dar karta tokiu metuku"

 

Bijo savo veida rodyt :DD vaikas 

btw ne mano tevai o gimines :)

 

Kaip ir minėjau, man dėmesio užtenka :). Supras, nesupras, nemano reikalas, svarbu bus pasakyta, ir man ramiau nuo to bus :). Neturi ką jau daugiau parašyti, tai prikišinėji mano rašybą kai tuo tarpu pačiam nekažkaip sekasi su ja :)? Ir prie ko čia bijojimas veida parodyti? Kaip ir minėjau vaikyti, labai norėsi - gausi mano tą Facebook'ą ir pamatysi tą mano veidą kurio čia labiausiai nori :).

Redaguota , nario Th33om
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Th33om parašė:

 

Kaip ir minėjau, man dėmesio užtenka :). Supras, nesupras, nemano reikalas, svarbu bus pasakyta, ir man ramiau nuo to bus :). Neturi ką jau daugiau parašyti, tai prikišinėji mano rašybą kai tuo tarpu pačiam nekažkaip sekasi su ja :)?

Su rasyba viskas gerai tik su angliska klaviatura tai ne mano reikalas siaip. Bet nesimato kad tau demesio netruksta lenda i postus raso, nusisneka, paskui grasina :DD net neparasei nieko patikrinom ir viskas apie tave pasakyta ka tu cia nusisneki ir lendi ne i savo reikalus tai sekmes tau :DD Ir pranyk is sito posto nes atsibodai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, FlamingBeastLTU parašė:

Su rasyba viskas gerai tik su angliska klaviatura tai ne mano reikalas siaip. Bet nesimato kad tau demesio netruksta lenda i postus raso, nusisneka, paskui grasina :DD net neparasei nieko patikrinom ir viskas apie tave pasakyta ka tu cia nusisneki ir lendi ne i savo reikalus tai sekmes tau :DD Ir pranyk is sito posto nes atsibodai.

Tai matai vaikiuk jog į tavo nesąmones atrašinėju protingai todėl dar ir nesulaukėt mano pranešimo :), ir kiek matau tu visai nedaskaitai arba išvis net nesupranti pusės žodžių kuriuos parašau tau beprasmiškai :), bėje skirk auklėjimą nuo grasinimo mažyli :). Sėkmės ir tau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Th33om parašė:

Tai matai vaikiuk jog į tavo nesąmones atrašinėju protingai todėl dar ir nesulaukėt mano pranešimo :), ir kiek matau tu visai nedaskaitai arba išvis net nesupranti pusės žodžių kuriuos parašau tau beprasmiškai :), bėje skirk auklėjimą nuo grasinimo mažyli :). Sėkmės ir tau :)

Auklejimas nuo 12 metu vaiko? Nemanau. Ir dar matau nesupratai kad niekam nesi idomus. Kam tu vps kabinejasi prie manes. Matai kad neidomus esi jau kiek kartu sakau pranyk ir neberasyk cia nieko. Bent man gali neberasyt nes vps neidomus esi.

Redaguota , nario FlamingBeastLTU
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, FlamingBeastLTU parašė:

Auklejimas nuo 12 metu vaiko? Nemanau. Ir dar matau nesupratai kad niekam nesi idomus. Kam tu vps kabinejasi prie manes. Matai kad neidomus esi jau kiek kartu sakau pranyk ir neberasyk cia nieko.

Apsispręsk bent karta, ar man 10 ar man 12 :). Kaip ir minėjau dėmesio neieškau, tik nereikia dramų, verksmų :). Bet jeigu atrašai, reiškiasi įdomus kažkiek esu :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...