Peršokti į turinį

Youtuberiai


James V.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2498 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

5 minutes prieš, TerZer parašė:

Jeigu pasiūlysi kažką unikalaus arba originalaus serveryje (ko pas tave nėra :D ) tai tikrai gausi reklamos iš youtuberių už eurus.

Tai aš nachaliavai ir neprašau. Visada lengva pasakyt, kad pas mane nėra to, nėra ano, o gal tada nekomentavęs tokių nesamonių sukurk pats kažką unikalaus? Gi tu sakai kad nėra pas mane ar pas kitą, tai vietoj to, kad tai pasakytum - padaryk pats. Tada gerbsiu tavo nuomonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, ❌V3rona❌ parašė:

Tai aš nachaliavai ir neprašau. Visada lengva pasakyt, kad pas mane nėra to, nėra ano, o gal tada nekomentavęs tokių nesamonių sukurk pats kažką unikalaus? Gi tu sakai kad nėra pas mane ar pas kitą, tai vietoj to, kad tai pasakytum - padaryk pats. Tada gerbsiu tavo nuomonę.

Aš sakau, nes aš galiu sukurti, okey seni. Kuriu projektą šiuo momentu, tai galėsi pasižiūrėti.

Dabar, Zolq parašė:

nu jo stumi visada kad nieko nėra , o pats ką buvai sukuręs unikalaus buvo su begalybe bugu

RPG serveris buvo tik pre-alpha. Jei nežinai reikšmės, sorry. Na ir tu teisus, kad buvo bugų, bet ar aš kiekvieną praneštą bugą netaisiau? :)
Fc/raid serveryje buvo 3 sistemos mano custom sukurtos, tai buvo krepšeliai, custom enchantinimas su custom enchantais ir kazino, kurios puikiai veikė. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, TerZer parašė:

Aš sakau, nes aš galiu sukurti, okey seni. Kuriu projektą šiuo momentu, tai galėsi pasižiūrėti.

RPG serveris buvo tik pre-alpha. Jei nežinai reikšmės, sorry. Na ir tu teisus, kad buvo bugų, bet ar aš kiekvieną praneštą bugą netaisiau? :)
Fc/raid serveryje buvo 3 sistemos mano custom sukurtos, tai buvo krepšeliai, custom enchantinimas su custom enchantais ir kazino, kurios puikiai veikė. :D

tik rpg serverį maciau. raid srv ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2498 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...