Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3181 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

6 minutes prieš, jumanji parašė:

Norėčiau pakviesti prisijungti prie naujo lenktynių žaidimo.

Jeigu užsiregistruosite per mano nuorodą ( http://lenktynes.com/?bonus=rokelis ), gausite 50% daugiau resursų startui.

Čia nuoroda be bonuso http://lentynes.com

Jeigu turite klausimų - klauskite, bandysiu padėti.

Antroje nuorodoje klaida *lenktynes.com

https://i.imgur.com/vkA79IX.png

 

 

Prieš 1 valandą, Jakutis parašė:

Sitas projektas free skriptas redaguotas :D http://themelord.com/scripts/codecanyon-xrace-pro-v1-0-create-your-own-browser-game/ prasom free duodu pasiredaguokit :D

Nu tai kas? Kažkur yra parašytas jog jis nuo nulio jį parašė ar panašiai? Lietuvoje yra tik keli naršykliniai žaidimai ir visi kiti tie dbz kovos kur ant .us.lt domeno paleista.  Tad nesuprantu ką tu tuom norėjai pasiekti ar pasakyti.

prieš 1 valandą, Jakutis parašė:

daug kas, nereikia pasemus free skripto titulus kazkokius kabintis:) man tai asmeniskai vienodai tik juokas ima ir tiek.

Kokius čia dabar titulus kažkas kabinasi? Nors šito žaidimo net nežaidžiu ir nepažįstu jo įkūrėjo man juokas ima iš tavęs. Ar jisai minėjo kad jo kodas unikalus, vienkartinis ar kažką panašaus? Sukūrtas žaidimas visiškai nesiskelbia kažkaip įspūdingai. Tau asmeniškai vienodai bet postini linkus ir panašiai, rašai vieną darai kitą. 

Prieš 1 valandą, E.A. parašė:

Kokius čia dabar titulus kažkas kabinasi? Nors šito žaidimo net nežaidžiu ir nepažįstu jo įkūrėjo man juokas ima iš tavęs. Ar jisai minėjo kad jo kodas unikalus, vienkartinis ar kažką panašaus? Sukūrtas žaidimas visiškai nesiskelbia kažkaip įspūdingai. Tau asmeniškai vienodai bet postini linkus ir panašiai, rašai vieną darai kitą. 

 

Tu kriugeri iseik i lauka viena karta, jau matos jog depresija apemus ieskai ant ko isilieti ?:D P.S as papasakojau kaip yra istikro  jog zaidejai nedetu daug vilciu kas zaidzia, nes kikvienas gali sita sc pasileist :)

(redaguota)
7 minutes prieš, Jakutis parašė:

 

Tu kriugeri iseik i lauka viena karta, jau matos jog depresija apemus ieskai ant ko isilieti ?:D P.S as papasakojau kaip yra istikro  jog zaidejai nedetu daug vilciu kas zaidzia, nes kikvienas gali sita sc pasileist :)

Aš tavęs normaliai paklausiau jeigu tau šeimoje yra psichologinių bėdų ir patyri smurtą joje kreipkis į reikalingas institucijas.

"jog zaidejai nedetu daug vilciu kas zaidzia, nes kikvienas gali sita sc pasileist" - Kiekvienas gali gal ir negali bet jisai paleido nupirko domeną ir paleido kas su tuo blogai? Kodėl nerašai tuomet kituose temose? Šitame forume turbūt skelbimo su unikaliu savo rašyto skripto net nėra, arba koks vienas. Jeigu esi toks geradarys ir tiesos ieškotojas rašyk kiekvienoje temoje.

Geriau nepasakotum kas platinta o kas ne, bet bent rašyt normaliai išmoktum kad ir be tų lietuviškų raidžių.

Redaguota , nario E.A.
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3181 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...