Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Xp sms sistema


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2443 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O virukai iš kur iškaset mano sistema :D? kažkada perdariau ją iš zp ammo pirkimo į gun xp kai turejau zpnet.lt surf serveri su gun xp :D. Ir dar copyright mano niekas nepakeite ^^. Reiktu patobulint senas darbas dar tada nebuvau igudęs programuotojas. :D Is esmes ja reikia perderyti  sena specifikacija ir mysql out of date.

Redaguota , nario -amxxL-
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, -amxxL- parašė:

O virukai iš kur iškaset mano sistema :D? kažkada perdariau ją iš zp ammo pirkimo į gun xp kai turejau zpnet.lt surf serveri su gun xp :D. Ir dar copyright mano niekas nepakeite ^^. Reiktu patobulint senas darbas dar tada nebuvau igudęs programuotojas. :D Is esmes ja reikia perderyti  sena specifikacija ir mysql out of date.

Atradau uzsilaikiuse  nuo senai :) paziurejau koda copyrightu nekeiciu ne mano darbas tai ir nerasau kad as dariau, gal atnaujines pasidalintai su manimi arba su visais ? :)

Redaguota , nario KaimyneliS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-07-14 at 00:51, horde parašė:

Niekas for free nedarys :/

 

On 2017-07-14 at 01:19, InTroDuC3* parašė:

Nu šiaip seni niekas free nedaro, nebent kažką pasiūlytum, you know..

Eikite  gobšuoliai jūs paprasto dalyko atrodo sunku netgi nemokamai padaryti :DD

Redaguota , nario Adomas J.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), Adomas J. parašė:

 

Eikite  gobšuoliai jūs paprasto dalyko atrodo sunku netgi nemokamai padaryti :DD

tai jeigu tau nesunku padaryk ir paplatink visiems uzdyka :) nes dauk kam reike kas turi cs servus bet nenusiperka :) 

Redaguota , nario KaimyneliS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, KaimyneliS parašė:

Nea nesidalinsiu nes pats uz ja mokejau :) butu uzdyka dare pasidalinciau su visais :)

Tai pasidalink į privata ištaisysiu klaidas vistiek žinau kad ten jų yra :D.
Iš vis neapsimoka už tokius dalykus mokėt pinigus. Čia net mokintis daug nereikia kad pačiam pasidaryt.

paysera.com ar kitos platformos duoda visas instrukcijas kaip pasidaryt pačiam.

Redaguota , nario -amxxL-
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), -amxxL- parašė:

Tai pasidalink į privata ištaisysiu klaidas vistiek žinau kad ten jų yra :D.
Iš vis neapsimoka už tokius dalykus mokėt pinigus. Čia net mokintis daug nereikia kad pačiam pasidaryt.

paysera.com ar kitos platformos duoda visas instrukcijas kaip pasidaryt pačiam.

Aciu nereike man klaidu taisyt :) ir taip uzdyka istaisys klaidas jei ju atsiras :) tuo labiau uzdyka niekam nedalinsiu :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, KaimyneliS parašė:

Aciu nereike man klaidu taisyt :) ir taip uzdyka istaisys klaidas jei ju atsiras :) tuo labiau uzdyka niekam nedalinsiu :) 

Juokinga :D kad nenori dalintis. Galiu sukurti ir pasidalinti su visais dar ne tokia sistema :D. Taip ir padarysiu jaučiu keliu dienu begyje :D

Redaguota , nario -amxxL-
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), -amxxL- parašė:

Juokinga :D kad nenori dalintis. Galiu sukurti ir pasidalinti su visais dar ne tokia sistema :D. Taip ir padarysiu jaučiu keliu dienu begyje :D

Prasome kurkite ir dalinkites :) 

 

prieš 20 valandas(-ų), -amxxL- parašė:

Na kaip nori jei tai perdaryta is tos pacios sistemos tai sms.php faile ifa pakeisk i switch :D tai nera klaida bet tiesiog taip teisingiau butu daryt.

ir nera padaryta is sistos sistemos :) padare lyginai pagal mano norus :) su administracija ir viskuo ko gali prisireikti :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), -amxxL- parašė:

Nerakinkit temos bus padaryta :). Gal kas nori išsakyt savo nuomone kaip ji turetu veikti :D.

Siūlau daryti jog būtų galima pačiam pasirinkti toje sistemoje ant ko pirkti tuos "xp", kadangi įvairūs modai saugoja vis kitaip (kalbant apie cs 1.6) - 
ant slapyvardžio, steamid ar ip, pvz.:
Žinutės turinys:
IP - raktažodis 127.0.0.1
STEAMID - raktažodis STEAM_0:0:151371111
NICK - raktažodis Mano Vardas

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2443 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...