Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Visa tiesa apie HOONZ profesionalą


'familia

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2487 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, 'familia parašė:

"familia axujenus skriptina, jam rasyk, tik gali but pasalinis efektas jog neis registruotis" skaityk viską nuo pradžių viskas parašyta, neturiu daugiau tau žodžių maniau esi tikrai geresnis už mane :)

kur rašau, kad aš pro :D?

 

1 minute prieš, Sharkys` parašė:

Ko tu juokies ir gilinies,eik scriptint,jei dar nori kažką parodyt,nes nevykėlis esi..

aš juokiuos nes čia beviltiška skaityt jo temas :D aš žinau, kad rmg startuos ir viskas veiks

Redaguota , nario Hoonz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 16 valandas(-ų), Hoonz parašė:

bugai nes modas buvo daromas ant staigio, per mažiau nei savaitę turėjau kažką padaryt, visiškai nieks nebuvo ištestuota. O viskas daroma ant staigio nes familija susimovė kaip ir susimaus sunside. Pora tavo kodo fotkių skripteri:

 

https://hastebin.com/pesixulidu.cpp

https://hastebin.com/yujalovohe.cpp ( kas per molis kaip tu kura globalius textdraw kai žaidėjas connect'inas? )

 

ps. antras startas bus be bug, tad nesijaudink.

Paplatinai TD dabar vėl iš naujo kurti jasns projektas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), @Tautvis parašė:

Paplatinai TD dabar vėl iš naujo kurti jasns projektas :D

Paplatinti textdraw'ai ir kas ? 90% iš čia esančių  „skripterių“ nemokės pasinaudoti :mucha: , o likęs 10%, nemanau, kad naudos platintus textdraw.:soka:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Protingi zmones neisikistu i diskusijas, geriau bandykite siekti savo, neziurekite ka kitas daro, o darykite ta ka jus norite ir kuo unikaliau ir kokybiskiau, nesuprantu kartais jusu forumieciai, ne mazi vaikai esat, kad pistumet viens kitam prota del kazkokiu skirptinimo igudziu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2487 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...