Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SAMP Tematikos IPB dizainas


'Rytis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2494 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

23 minutes prieš, Dzjampstailas parašė:

Tai turbūt kad negavo, nes Martynui darbas nepatiko tai atsisakė :).

 

25 minutes prieš, Damn this SHIT! parašė:

Naudot pavadinimų?:D Šitas dizainas buvo pirktas SouthVillages, tik nežinau ar piešėjas gavo pinigus.. tai idk

Kaip gavosi nueijau i projekta pas martyna bet taip buvo kad 2d buvo ignoras nieko nerase nors on buvo o paskuj kai jau reike gfx darbu jau raso o taip tai buvo sunku parasyti tinka ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oj tu Ryti.. Radom tokį gfx'erį Rytį, nupiešė dizainą, viskas ok, mums patiko jis(dizainas), kaip daugelis žino kad mūsų projektas bus tik vasaros gale, tad laiko turėjom, galvojom reikės pasieškot kad kažkas sukoduotų jį. Per tą laiką ir šiuo metu dirbu užsienį, todėl buvau/esu užsiėmęs tad tik vakare būdavau/būnu on, tad jam čia turbūt atrodė kad ignoras kažkoks, grįžęs vakare paprašydavau poros darbelių, be šio dizaino jis man dar paprastą padarė piešinuką, paskiau prašiau dar vieno smulkaus bet taip ir jau nebeatrašė. Nieko aš jam nesakau, jokių pinigų neišleidau į šitą dizainą, žmogus galėjo kažkiek susirinkti pinigėlių, bet matosi kad geriau kažkur paplatinti, nu nieko, nusipirksim mes tą dizainą, pinigų stygio pas mus nėra. Skanaus visiems chebra, tik aišku manau suprantat kad platinto dizaino negražu dėtis, nežinau ką su juo veiksit bet ok. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, Martynuxas parašė:

Oj tu Ryti.. Radom tokį gfx'erį Rytį, nupiešė dizainą, viskas ok, mums patiko jis(dizainas), kaip daugelis žino kad mūsų projektas bus tik vasaros gale, tad laiko turėjom, galvojom reikės pasieškot kad kažkas sukoduotų jį. Per tą laiką ir šiuo metu dirbu užsienį, todėl buvau/esu užsiėmęs tad tik vakare būdavau/būnu on, tad jam čia turbūt atrodė kad ignoras kažkoks, grįžęs vakare paprašydavau poros darbelių, be šio dizaino jis man dar paprastą padarė piešinuką, paskiau prašiau dar vieno smulkaus bet taip ir jau nebeatrašė. Nieko aš jam nesakau, jokių pinigų neišleidau į šitą dizainą, žmogus galėjo kažkiek susirinkti pinigėlių, bet matosi kad geriau kažkur paplatinti, nu nieko, nusipirksim mes tą dizainą, pinigų stygio pas mus nėra. Skanaus visiems chebra, tik aišku manau suprantat kad platinto dizaino negražu dėtis, nežinau ką su juo veiksit bet ok. :D

Kai reikejo GFX darbu tada ir parasydavai bet kai paklausiau ar gerai sudizainu 0 atsakymu buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), 'Rytis parašė:

Kai reikejo GFX darbu tada ir parasydavai bet kai paklausiau ar gerai sudizainu 0 atsakymu buvo.

Nes tik tada laiko turėdavau, o šeip sakėm ką pakeist reikėjo, tą pakeitei, ta reiškias viskas kaip ir ok, nesupratau kodėl čia reikėjo platinti, mes jau coderio ieškojom, sakėm kad neskubam dar su projektu. Sakiau kad neskubėt pačiam, neapsikrauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2494 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...