Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Strongholdai... :D


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu va as nenoriu daug temu daryti tai cia surasysiu visas Stronghold dalis kurias esu kadanors zaides.

Stronghold crusader

Zaidimas strateginis geras bet yra keliu bugu pvz:

kareiviai gali sueit i ta pacia vieta.

sis zaidimas tikrai geras ir manau patiktu visiem strateginiu zaidimu megejam

jis geras man tuo kad jame reikia tureti malku kad eitu ka nors pastatyti

maisto kad isgiventu, akmenu kad pasidarytum tvirtove, gelezies kad galetum pasidaryti sarvus, kardus... ir paskui darytis is ju kareivius geras zaidimas man jis labai patiko ir patiks

jei jus parsisiunsite stronghold crusader gali buti kad nera daugiau priesu tokiu atveju jums reikia parsisiusti zaidimo papildima warcheas kaip atsimenu.

shc.jpg

Stronghold 2

as jo daug nezaidziau bet ir jis neblogas panasus i stronghold crusader bet jame yra visko daugiau pvz yra:

kautynes kareivis nori numesti kita kareivi nuo arklio

apie ji daug nezinau bet jis tikrai geras zaidimas galima pasidaryti rastus kad nublokstu priesus geras zaidimas. as daznai luzdavau is juoko nes tie priesai nuskrenda gerai :D :D :D :D ISMEGINKIT

stronghold2pic3.jpg

Stronghold Legend

as ji ir zaisdawau man jis patikdawo nes joje budawo fantaziju Drakonai, Vilkolakiai, Milzinai ir kitos butybes

yra 3 komandos gali buti is pragaro, Ledo, Ir normalaus zmogaus man patikdawo Zmogaus baze nes joje budawo visokiu kaip kovos meistru mokedawo bangu visokiu

ir visos bazes buna su drakonu tik ledo bazes drakonas spjeudos ledu o ne uzgnimi ir geras zaidimas.

932119_20060213_screen002.jpg

Stronghold crusader extreme

jisai ir geras zaidimas viskas tas pats kaip Stronghold crusader tik... ten yra ir bangu kaskokiu pvz:

galima jei tawe puola ir tu neturi ginybos jei pasikrove gali paleisti banga ir tau pasidarys kareiviu :D bangu apie 8 gal :D zodziu ISMEGINKITE :) :) :D

stronghold_crusader_extreme-488254.jpg

Stai visos mano zinios apie strongholdus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tai Crusader best. Bet kažin ar ten bugas, kad gali į vieną sulyst, nes jei taip nebūtų kokie klaunai ar vaikai lakstantys mieste trukdytų karius išvest ar pnš. Bet geriausias dalykas save kai laimi ir gali toliau lošt su allies. :D Arba man patinka tie padegėjai padegi vieną persimeta per visus pastatus ugnis. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...