Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kilo klausimas del telefono.


Sveiki_Visi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2487 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
2 minutes prieš, ♥Vesta♥ parašė:

Aš jei pirkčiau tik Samsung arba iPhone. tuos htc mesti pro langa tik... 

 

Ir vien čia pažiūrėjusi pirkčiau samsung Galaxy J5(2016) http://tele2.lt/privatiems/produktai/palyginimas/

Nes draugas sako tipo samsungai laginai huijne yra o htc tipo geri no lagg.

Redaguota , nario Tony_Gonzalezs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), ♥Vesta♥ parašė:

Um.. tai dar yra samsung galaxy j7 ir ne ką blogesnis už j5. 

 

Tas j7 vos ne panasus i j 5 gal kazkuom ir geresnis. Kalbu apie 2016m

 

prieš 9 valandas(-ų), ♥Vesta♥ parašė:

f3pAOsr.png

Blmba per telefona esu neina priartint normaliai kaip busiu prie pc uzmesiu aky.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
5 minutes prieš, ♥Vesta♥ parašė:

Bet kai aš juos lyginau man kažkuo buvo geresnis j5 :D

J7 didumu pranasesnis gal tik ir dar kazkuom manau, ne taip gerai apie tos telefonus nusimanau tai patarimu reik nes kaip nueini i parde isrenka ten bilekoki tipo geras.. nes nesinori lagina turet koki.

Redaguota , nario Tony_Gonzalezs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip neivienas telefonas nelagina, kol ko nneapkrauni belekiek programų. Aš turiu plančetę tokią geresnę, bet kai prisisiunčiau 30 žaidimų ji jau nebepasivelka tai tokia ta tiesa apie telefonus. Jei jis tau reikalingas paskambinti, fb, intagram,snapchat ir kokiam vienam ar kitam žaidimui užteks samsung galaxy j5 :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ammm jai pirksi iš salono,tai už samsunga sumokėsi ~250eur kas panašaus gausis ir HTC desire. Mano patarimas toks būtų. Jai perki iš salono,turi 250eur tarkim,pirk naudota iphone 6 16gb,už 250eur mokėdamas ieškoti gali tikrai rasti puikų variantą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, Evaldas /// parašė:

Pirk Iphone... HTC servizu Lietuvoje man rods nerą, tik švedijoj ar Suomijoje.. tai jei suges bus gg

Visiška tiesa, sudužo telefonas išsiuntė į Lenkiją, tai apie mėnesį ruošiuos nematyt jo dar tikrai, tačiau kita vertus savo htc turėjau jau pusmetį ir tikrai džiaugiausi, prieš tai turėjęs ir samsungą ir iphone htc patiko man labiausiai. Mano telefono modelis htc one m9, tai jis žinoma daug brangesnis nei tas kur nusožėjai pats, bet bent jau apie saviškį problemų jokių neturėjau ir minusų neižvelgiau, nebent tas kad servisų nėra lietuvoj. Šiaip tavo vietoj samsungo nepikrčiau, nes jei tu tikrai daug naudoji telefoną, tiek programelėms tiek žaidimams tau jis neištempus metų pradės strigt, tiesa su iphone taip nebus, bet iphone minusai tie, kad tu realiai nieko negali į jį atsisiūsti ar ką, vien muziką labai sunku įsirašyti. Mano nuomone pirk šį htc, ar galų gale pasitaupyk daugiau pinigų ir prik vieną iš One modelių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), EdgarasJ parašė:

Ammm jai pirksi iš salono,tai už samsunga sumokėsi ~250eur kas panašaus gausis ir HTC desire. Mano patarimas toks būtų. Jai perki iš salono,turi 250eur tarkim,pirk naudota iphone 6 16gb,už 250eur mokėdamas ieškoti gali tikrai rasti puikų 

https://www.topocentras.lt/telefonai-navigacijos-auto-iranga/ismanieji-telefonai/mobilusis-telefonas-htc-desire-530-grey.html

 

https://www.topocentras.lt/telefonai-navigacijos-auto-iranga/ismanieji-telefonai/mobilusis-telefonas-samsung-galaxy-j5-j510-ds-gold.html

Panasios ju kainos nes aš imsiu telefona kuris kainuoja 199 eur už draudima atsiimsiu.

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Tony_Gonzalezs parašė:

Tai bent kainos :shok:. Telefonų su tokiais parametrais maksimali vertė yra maždaug 150 eurų, jei ne mažiau (greičiausiai, mažiau). Šių dienų minimumas - Qualcomm Snapdragon 430 ar panašus SoC'as su 8 branduolių procesoriumi bei 2 GB atminties. Jei perki prastesnį telefoną, tikėkis susidurti su strigimais labai greitai, o apie sklandų telefono veikimą ir malonų user experience'ą tolimesnėje ateityje net kalbos nėra. Štai, ką gali paimti už tokią kainą:

Ir čia nurodžiau modelius tik iš lietuviškų parduotuvių. Iš Kinijos gali atsisiųsti panašaus performanso telefonus nuo maždaug 110 eurų.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Tautedorus parašė:

Tai bent kainos :shok:. Telefonų su tokiais parametrais maksimali vertė yra maždaug 150 eurų, jei ne mažiau (greičiausiai, mažiau). Šių dienų minimumas - Qualcomm Snapdragon 430 ar panašus SoC'as su 8 branduolių procesoriumi bei 2 GB atminties. Jei perki prastesnį telefoną, tikėkis susidurti su strigimais labai greitai, o apie sklandų telefono veikimą ir malonų user experience'ą tolimesnėje ateityje net kalbos nėra. Štai, ką gali paimti už tokią kainą:

Ir čia nurodžiau modelius tik iš lietuviškų parduotuvių. Iš Kinijos gali atsisiųsti panašaus performanso telefonus nuo maždaug 110 eurų.

Tiesiog aš turiu imti is topocentro telefona nes draudimas uzmokes 80% 20 damoket reikės man. Ir todel telefona galiu pasirinkti už tiek kiek kainavo buves telefonas kur buvo apdraustas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, Tony_Gonzalezs parašė:

Tiesiog aš turiu imti is topocentro telefona nes draudimas uzmokes 80% 20 damoket reikės man. Ir todel telefona galiu pasirinkti už tiek kiek kainavo buves telefonas kur buvo apdraustas.

Tada šitą imk: https://www.topocentras.lt/mobilusis-telefonas-huawei-honor-7-lite-ds-gray.html.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2487 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...