Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PauliusV. Aprašymas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 87
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Zdrf, užuojautą dėl tėvų. O gal galiu paklausti tavo tėvai gal avarijoje mirė? Nes mano draugas kažkoks pažįstą pauliu kurio tėvai taip pat mirę ir labai tavo aprašymąs atitinką pagla jo pasakojimą. (Nori atsakyk nori ne)

---

Daug kam reikia daugiau panų :D

Tai su draugu įdomiau ieškot. o.o

Taip į tavo klausimą galiu atsakyti, Erni.

Mano mama: Mano mama pasikorė kai buvau 3-mėnesių, aplinkybės nežinomos.

Mano tėvukas: Mano tėvukas mirė Sausio 2, 1 dieną prieš mano gimtadienį. Jam buvo insultas, buvo mėgstantis išgert...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Zdrf, užuojautą dėl tėvų. O gal galiu paklausti tavo tėvai gal avarijoje mirė? Nes mano draugas kažkoks pažįstą pauliu kurio tėvai taip pat mirę ir labai tavo aprašymąs atitinką pagla jo pasakojimą. (Nori atsakyk nori ne)

---

Daug kam reikia daugiau panų :D

Tai su draugu įdomiau ieškot. o.o

Taip į tavo klausimą galiu atsakyti, Erni.

Mano mama: Mano mama pasikorė kai buvau 3-mėnesių, aplinkybės nežinomos.

Mano tėvukas: Mano tėvukas mirė Sausio 2, 1 dieną prieš mano gimtadienį. Jam buvo insultas, buvo mėgstantis išgert...

Na tai dar kartą užuojautą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar užmuščiau kas sakė, kad geras dviratis.

Istorija nutikusi šiandien...

Taigi, su tuo "Geru Dviračiu" nuvažiavau 5km į dykynę ir subyrėjo galinis siflexas, uždėt neina, vis nukrenta, grandinė įstrigo, išimnt neina... Siaubas. Aišku kaip lietuviai tokie paslaugūs tai nesustojo ir net nepadėjo.. Lietuvi juk čia. Turėjau stumti 5km atgal, ir kas 10m uždėjinėt sinflexą kad nepamesčiau detalių. Šaunu tiesa? Gryžau kruvinas ir juodas kaip negras. : )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...