Peršokti į turinį

SIMS 3 [ IEŠKAU ]


DreamyZ`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2529 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

12 minutes prieš, BenasK parašė:

Tikrai 3 nori? Nenori 4? :D Pats prieš porą dienų atsisiunčiau expansion packą City Living, o seniau The Sims 4 deluxe edition parsisiuntęs turėjau, tai dabar su gan plačia kolekcija dlc, mod ir t.t. žaidžiu laimingas :D

Gali būt ir 4. Turi? Aš kiek ieškau tiek nerandu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

torrentino.ru ; thepiratebay.org.

Pats žaidžiau kadaise ketvirtą dalį, visai nieko, bet trečia vis tiek labiau traukia, atsisiunčiau iš tpb completed edition, su visais DLC, aišku tenka ilgokai laukti kol pakraus žaidimą, bei nemažai fps valgo visi tie papildiniai, tačiau žaisti kur kas įdomiau, begalę valandų pražaidęs ir vis dar ne visas galimybes išnaudojęs ir atradęs. 

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), cCheerSs parašė:

torrentino.ru ; thepiratebay.org.

Pats žaidžiau kadaise ketvirtą dalį, visai nieko, bet trečia vis tiek labiau traukia, atsisiunčiau iš tpb completed edition, su visais DLC, aišku tenka ilgokai laukti kol pakraus žaidimą, bei nemažai fps valgo visi tie papildiniai, tačiau žaisti kur kas įdomiau, begalę valandų pražaidęs ir vis dar ne visas galimybes išnaudojęs ir atradęs. 

O man treti nepatiko :D Buvau aš juos neperseniausiai atsisiuntęs, nu vat netraukia, nedomina ir viskas :D O nuo ketvirtų atsitraukt sunku :D 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2529 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...