Peršokti į turinį

VEND.lt atsargiai


Smizas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2474 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai, kaip ir viada užsiimu visokiais Š, šendien paporiniu apie Dadanet.lt dar jau VEND.lt, kadangi tikriausiai mažai kas užisakinėjo tai pakeitė į kitą pavadinimą.

Prieš dabartini vend.lt nieko neturėjau prieš, bet bet bet. Datanet.lt galiu iškarto vadinti neprofesonalais, kadangi nuplaukė visas 15€ balansas

Nusipirkau pabandyti 1 plana na galvojau viskas bus gerai, viskas praejo kaip ir nrml. tada pasiimiau plana už 15€ ir bam po 10dienų man pradėjo laginti viskas strigo. parašiau adminam į fb sulaukiau info tik po poro dienu, bet pasakė, kad mano serverio problėmos (tikrinti logus/failus) o ten nieko. žodžiu dabar pažiūrėjau jų įmonės foto :) gražu daugiabuti dirba žmonės :D serverinė krč...

68091738170c4f2a8dffc35058e15639.png

 

 

GRAŽINSIT 15€ POSTAS DING Postas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Sveikas. Tu visiskai nusisneki, nesugebi suformuluot sakinio ir pateiki 3 imones pavadinimus, sunku atskirti kur apie kuria imone kalbi. Esi berastis, neispruses zmogus, tad geriau nesidaryk gedos ir tokiu postu net nerasyk. O daugiabutyje dirba daugybe mazu imoniu, neturinciu didziulio biudzeto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Hooked parašė:

 Sveikas. Tu visiskai nusisneki, nesugebi suformuluot sakinio ir pateiki 3 imones pavadinimus, sunku atskirti kur apie kuria imone kalbi. Esi berastis, neispruses zmogus, tad geriau nesidaryk gedos ir tokiu postu net nerasyk. O daugiabutyje dirba daugybe mazu imoniu, neturinciu didziulio biudzeto.

Nebesidaryk gėdos sau eidamas ir freepotindamas :D o čia normalu kad sumoki už paslaugą ir negali ją naudotis? tai jai nesupranti išviso tylėk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lol google maps nuotraukos darytos 2012 metais kažkur , dabar gali visai būti pasikeitė ir + viduje turi koki offisa ar pnš kokie kambariai keli ir yra darbuotojai nebent adresas tiesiog dėl vaizdo ir ten nieko nėra ... bei parašyk dar kartą gal jie tave blogai suprato ar pnš + jie nesilanko supergames.lt forume ir taip akivaizdžiai aišku tai tavo tema nieko neverta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
On 6/8/2017 at 23:28, DirGemy parašė:

Maps sudarinėti 2012, o jie isikure tik 2013 :)

Be to persivadino i vend.lt todėl kad uzslepti senu tiekeju/savininku padarytas pavadinsiu nesamones/nekokybiskuma. Jie si projekta nusipirko o taip pat ir liko senas, su sena sistema tinklalapis, dabar nauja sistema, naujas tinklalapis, naujas vardas :) Tad zinokit dabar viskas gerai, esu patenkintas jais.

Patikėk, žinau daugiau nei tu naktimis sapnuoji, dirbau Vend.lt ir ką pamačiau? dirbau nuo 11 iki 22 ( namuose ) atsakinėjau į klientu pagalbos prašymus. Mėnėsio babaigoje buvau išmestas iš projekto. T.y pasakė jog neatlieku funkcijos - Reklamavimas. nors mano įsipareigojimuose šito nebuvo. Pirkdavausi sau VPS ir jis juos ištrinė , padarė man tik minusą ir nuostolį, jau neskaitant atligio už darbą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2474 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...