Peršokti į turinį

Reik telefono


Imprint

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2530 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Taigi sugedo mano telefonas ir reik naujo. Mano biudžetas labai mažas, tad nesiūlykit telefono kuris kainuoja daugiau nei aš turiu pinigų. Noriu telefono kurio kaina ir kokybė būtu  santykiu 1:1. Domina įvairus modeliai, bet nesiūlykit lavonu kuriuos reiks išmesti po mėnesio ar dviejų. Noriu aišku išmanaus, ir geriausio koks išeina už maža kaina. Domėjausi Kiniškai telefonais, bet jų tiek daug, kad net nežinau katras geras o katras prastas. Galite kartu ir linka numesti iš kur pirkti. (būtu geriausia LT). Ačiū, už protinga pasiūlymą atsidėkosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Pwner` parašė:

Koks biudžetas? man tas "mažas" nieko nereiškia

 

2 minutes prieš, Svarainis parašė:

Nu tai pasakyk kiek skirt gali pinigu, mums patiems atspet?

Nedaugiau 250e, optimaliausios variantas iki 200e. Kitu atveju teks pirkti metalo laužą(mašina). Gali būti ir naudotas, jei būklė gera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, tau 150eur yra mažas ar dydelis? Žiurėk lektro.lt esu pirkęs ten kelis telefonus.

 

Šiaip jeigu reik skūbiai tik ten arba iš skelbimų bet ten dažniausiai būna be garantijos.

 

Už tokia suma ziurek meizu mx4 uz 140eurų galima surasti, xiomi koki paprastesnį ir tiek šitie telefonai patvarus galingi už savo kainą. 

 

Jeigu susitaupysi kokius 400eurų imk oneplus naujos kartos 64gb 6gb ramai čia ne tlf o žveris ir tikrai apsimokiau negu dabar imti flagmanus kurie yra brende

 

 

To pačiu laiku atsakem.

 

 

200e nera mažas biudžetas :)  http://www.lektro.lt/ismanieji-telefonai/Lenovo-K5-Note?price=117%2C202 šitas neblogas. tavo atveju imčiau šita http://www.lektro.lt/ismanieji-telefonai/Meizu-M3-rozinis?price=117%2C202 arba http://www.lektro.lt/ismanieji-telefonai/Xiaomi-redmi-3s-16gb-2gb?price=117%2C202 

Redaguota , nario Pirkejas№
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Pirkejas№ parašė:

Sveikas, tau 150eur yra mažas ar dydelis? Žiurėk lektro.lt esu pirkęs ten kelis telefonus.

 

Šiaip jeigu reik skūbiai tik ten arba iš skelbimų bet ten dažniausiai būna be garantijos.

 

Už tokia suma ziurek meizu mx4 uz 140eurų galima surasti, xiomi koki paprastesnį ir tiek šitie telefonai patvarus galingi už savo kainą. 

 

Jeigu susitaupysi kokius 400eurų imk oneplus naujos kartos 64gb 6gb ramai čia ne tlf o žveris ir tikrai apsimokiau negu dabar imti flagmanus kurie yra brende

 

 

To pačiu laiku atsakem.

 

 

200e nera mažas biudžetas :)  http://www.lektro.lt/ismanieji-telefonai/Lenovo-K5-Note?price=117%2C202 šitas neblogas. tavo atveju imčiau šita http://www.lektro.lt/ismanieji-telefonai/Meizu-M3-rozinis?price=117%2C202 arba http://www.lektro.lt/ismanieji-telefonai/Xiaomi-redmi-3s-16gb-2gb?price=117%2C202 

Na kai dabartinei telefonai po 600-800e eina tai 200e skaitau mažai:D Paskutinis Xiaomi neblogas atrodo, kaip už tokia kaina, bet kyla klausimas ar tie 2gb ram yra? Kai prieš 4 metus pirkau S3 ten irgi rašė 2gb bet ištikro yra tik 1,3gb ram.... Ir kaip manai jis atlaikytu 4 metus kaip atlaike s3? Ir ar stiprus ekranas, ta prasme ar atlaikys smūgius, kaip atlaikė s3?

9 minutes prieš, EK'ON parašė:

  LG mini domėjausi jau gerokai seniau ir draugai sakė, kad mini neapsimoka pirkti, nes lievi, bet jie tapati sakė ir apie S3:D O P8 žiūri atpigęs gerokai:D

8 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

Huawei P9 Lite siūlyčiau, naudoju 2mėn jokio laggo ir šjp normalus telefonas žaidimus žaidžiu be lagg

Noriu kažko pigiau:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Imprint parašė:

Na kai dabartinei telefonai po 600-800e eina tai 200e skaitau mažai:D Paskutinis Xiaomi neblogas atrodo, kaip už tokia kaina, bet kyla klausimas ar tie 2gb ram yra? Kai prieš 4 metus pirkau S3 ten irgi rašė 2gb bet ištikro yra tik 1,3gb ram.... Ir kaip manai jis atlaikytu 4 metus kaip atlaike s3? Ir ar stiprus ekranas, ta prasme ar atlaikys smūgius, kaip atlaikė s3?

  LG mini domėjausi jau gerokai seniau ir draugai sakė, kad mini neapsimoka pirkti, nes lievi, bet jie tapati sakė ir apie S3:D O P8 žiūri atpigęs gerokai:D

Noriu kažko pigiau:D

Visus tuos telefonus kurius pasiuliau tau kažkada sau buvau rinkęs, aš galiu pasakyti tik tai, kad oneplus/xeomi/meizu iš tiesu yra patikima dėl ramu net nežinau turejau meizu mx4 pro žaidžiau šiek tiek žaidimus labiau buvo naudojama youtube/facebook tai man veikia viskas puikiai atidarius 100 tinklalapių tie 2gb ramai tikrai būvo ir neturejau priekaištu dabar turiu kita telefoną bet tas nesudaužytas nieko tik subraižytas nes dangtelis braižosi bet jeigu turesi deklą tai vsio čiki piki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Xiaomi redmi 4X arba NOTE 4X Lietuvoje kaina apie 200€ bet gali pasiimt iš aliexpress, pats pirkau iš ten veikia viskas gerai jokiu muitu mokėt nereikėjo atėjo per 20dienu siunta registruota, jei norėsi plačiau sužinot į PM parašyk.

Ram valdymas labai geras, telefonas nelagina, baterija ilgai laiko, kas metus atnaujina serija, tai jei iš aliexpreso pirksi po metu galėsi stumt ta telefoną lietuvoj už beveik tokia pat kaina ir pirktis nauja serija, kamera puse velnio, labai gera iš atrtimu atstumu Kameros pavizdžiai

Taipigi galima pirkt iš europos sandeliu kad greičiau atkeliautu

Redaguota , nario Justux204
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Justux204 parašė:

Xiaomi redmi 4X arba NOTE 4X Lietuvoje kaina apie 200€ bet gali pasiimt iš aliexpress, pats pirkau iš ten veikia viskas gerai jokiu muitu mokėt nereikėjo atėjo per 20dienu siunta registruota, jei norėsi plačiau sužinot į PM parašyk.

Ram valdymas labai geras, telefonas nelagina, baterija ilgai laiko, kas metus atnaujina serija, tai jei iš aliexpreso pirksi po metu galėsi stumt ta telefoną lietuvoj už beveik tokia pat kaina ir pirktis nauja serija, kamera puse velnio, labai gera iš atrtimu atstumu Kameros pavizdžiai

Taipigi galima pirkt iš europos sandeliu kad greičiau atkeliautu

Tas Xiami visai neblogas atrodo, bet žmones rašo kad yra globali ir neglobali versija tai nebus taip kad telefone bus tik Kiniška kalba ir neveiks man LT kalba? Ir ar veikia 4G ryšys. MAN kamera nelabai reikalinga, nes telefonu fotkinu iš ties labai mažai. Man telefonas reikalingas susirašyti, pasiskambinti, pažaisti kai reik kažko laukti ir pažiūrėti koki filmą. Todėl baterija turi laikyti minimaliai para.... O šitas tiek laiko? Ir ar jame batarke integruota ar ne? 

prieš 21 valandas(-ų), Pirkejas№ parašė:

Visus tuos telefonus kurius pasiuliau tau kažkada sau buvau rinkęs, aš galiu pasakyti tik tai, kad oneplus/xeomi/meizu iš tiesu yra patikima dėl ramu net nežinau turejau meizu mx4 pro žaidžiau šiek tiek žaidimus labiau buvo naudojama youtube/facebook tai man veikia viskas puikiai atidarius 100 tinklalapių tie 2gb ramai tikrai būvo ir neturejau priekaištu dabar turiu kita telefoną bet tas nesudaužytas nieko tik subraižytas nes dangtelis braižosi bet jeigu turesi deklą tai vsio čiki piki.

Čia kiniškas telefonas tad klausimas ar gedimo atveju juos taisytu Lietuvoje(garantinis).  o ilga laiką žiūrint video ar pradeda labai kaisti telefonas? Ir koks maždaug jų dydis.

 

prieš 21 valandas(-ų), EK'ON parašė:

P8 atpige todel nes atsirado P9, P10, Honor9.

Pats naudoju P8 lite jau metus ir tikrai be problemu.

P8 visai man patinka o lite daug prastesnis nei ne lite?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

49 minutes prieš, Imprint parašė:

P8 visai man patinka o lite daug prastesnis nei ne lite?

Nėra daug, bet paprastesnis jis. Pats naudoju ir kaip tokiam naudotojui kaip aš man gerai. Geriausias telefonas kokį esu turėjęs.

Tai taip ir yra. Lite paprastesnis pagal kainą net matai. P8 Lite: 150E  P8: 250E

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Imprint parašė:

Tas Xiami visai neblogas atrodo, bet žmones rašo kad yra globali ir neglobali versija tai nebus taip kad telefone bus tik Kiniška kalba ir neveiks man LT kalba? Ir ar veikia 4G ryšys. MAN kamera nelabai reikalinga, nes telefonu fotkinu iš ties labai mažai. Man telefonas reikalingas susirašyti, pasiskambinti, pažaisti kai reik kažko laukti ir pažiūrėti koki filmą. Todėl baterija turi laikyti minimaliai para.... O šitas tiek laiko? Ir ar jame batarke integruota ar ne? 

Čia kiniškas telefonas tad klausimas ar gedimo atveju juos taisytu Lietuvoje(garantinis).  o ilga laiką žiūrint video ar pradeda labai kaisti telefonas? Ir koks maždaug jų dydis.

Bevargo atlaikys diena. Dėl versijos būna parašyta su kokia siunčia, dažniausiai sunčia su multilanguage tarp kurios yra LT arba su Globalia, yra didžioji dalis kalbu tik ne LT ir dar yra Kiniška versija ten iš vis tik kinu kalbos :D

Pats turiu Redmi 4X multilanguge/global rom (buna apjungti kartais) Bet šiaip pačiam prireikus lengva flashint į koki dev rom kuriame buna irgi visos kalbos, Baterija integruota bet nesunku ja pasikeist, 4G ryšio nebandžiau nes galvojau kad 1slot bus nano korteles pasirodo mirco tai db tik 3G turiu, reikia kita kortele dėl 4G pasidaryt. Dėl garantinio jeigu LT pirksi taisys jei ne yra tam tikri terminai, užtenka atsiust medžiaga kas neveikia ir gražina pinigus arba kompensacija padaro

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2530 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...