Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

„nVidia“ ruošia naują vaizdo plokštę, pranešimas įvyks GTC 2017 metu


DziugisLT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2545 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Per „nVidia“ 2017 metų pirmojo ketvirčio finansinių rezultatų atskleidimo konferenciją kompanijos prezidentas numetė bombą. Kompanija ruošia naują vaizdo plokštę ir jau dabar kaupiamos šios vaizdo plokštės atsargos.

Kas tai per produktas sužinosime jau šiandien GTC 2017 renginio metu. Visa tai prasidės 9 ryto vietos laiku, pas mus tuo metu bus 7 valanda vakaro.

Kas tai per vaizdo plokštė sunku pasakyti, bet tai nelabai galėtų būti „Volta“. Viską sužinosime jau šiandien.

Šaltinis: http://www.technews.lt/portal/news/nvidia-ruosia-nauja-vaizdo-plokste-pranesimas-ivyks-gtc-2017-metu/.

Redaguota , nario Tautedorus
Taisyklės 1.6 pažeidimas. Pažeidimas pašalintas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, MrSonnet parašė:

Zjbs. Galėtų būt daug galingesnė už maniške. O jau norėjau pirktis detales daryti sli.. :D

darykis EK ar panasu ausinimo sistemos  custom loop'a  :D

mesk ta lauk kastruota krakena :D

 

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

darykis EK ar panasu ausinimo sistemos  custom loop'a  :D

mesk ta lauk kastruota krakena :D

 

Gerai sha. Geras tas aušinimas, per tiek laiko manęs nepavedė, tyliai puikiai veikia su oc'u. Yra problemų gali pasipasakot man į pm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, MrSonnet parašė:

Gerai sha. Geras tas aušinimas, per tiek laiko manęs nepavedė, tyliai puikiai veikia su oc'u. Yra problemų gali pasipasakot man į pm.

half ass aios<custom loop

RIP.

del gpu darykis custom loopa. nusiimk ventus :D 

@MrSonnet juk pats sakei, dejai ant garantijos. sudegs kada sudegs ir t,t, XD tai ir daryk ausinima kad garantinio neliktu :D uzsienyje net ir tada pakeitima duos!

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-05-10 at 18:20, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

half ass aios<custom loop

RIP.

del gpu darykis custom loopa. nusiimk ventus :D 

@MrSonnet juk pats sakei, dejai ant garantijos. sudegs kada sudegs ir t,t, XD tai ir daryk ausinima kad garantinio neliktu :D uzsienyje net ir tada pakeitima duos!

a tai pala, iš ebay ėmes gi esu, garantinio tj jokio nedavė. Man mano aušinimas puikiausiai patinka, kodėl dėl vieno kiddo turiu mest savo aušinimą, p*st ir pirkis naują. 

Wpš, čia lyg, pasakė viens žmogus, kad taip darytum, ir turi daryt, hell nah.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, MrSonnet parašė:

a tai pala, iš ebay ėmes gi esu, garantinio tj jokio nedavė. Man mano aušinimas puikiausiai patinka, kodėl dėl vieno kiddo turiu mest savo aušinimą, p*st ir pirkis naują. 

Wpš, čia lyg, pasakė viens žmogus, kad taip darytum, ir turi daryt, hell nah.

as ir nesakau jog privalai daryt, bet FE kaip tik tam geriausiai ir tinka!

o jeigu isidetum antraja 1080ti arba lauksi kol atpigs gpu ir dual gtx titanxp x2 nusipirksi reference tada tikrai verta custom loop'a del cpu ir gpus imti!

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

as ir nesakau jog privalai daryt, bet FE kaip tik tam geriausiai ir tinka!

o jeigu isidetum antraja 1080ti arba lauksi kol atpigs gpu ir dual gtx titanxp x2 nusipirksi reference tada tikrai verta custom loop'a del cpu ir gpus imti!

Kas geriausia tinka, gali pasilaikyti sau. Gerai? Nuostabu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, MrSonnet parašė:

Kas geriausia tinka, gali pasilaikyti sau. Gerai? Nuostabu.

as ir negrudu nuomones, tiesiog seniai zinomas dalykas kad founder;'s edition custom loopams labai gerai.

daryk ka nori su savo hw ir pinigais, bet jei megsti estetika tada tai puikus pasirinkimas.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2545 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...