Modz

Reikia EUW Account 25-30lvl

Recommended Posts

Sveiki, jeigu kas nors turite ir atiduodat League of Legends account'ą nuo 25-30lvl +gmail rašykite a.ž. man į SuperGames.
Ačiū iškarto hateriai, net nerašykite. scrolinkit toliau. :)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Hmmm... Tipo tikrai atrodo, kad žmonės ims ir atiduos accountus?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė Tadassi.
      Hi norėjau paklausti ar čia man vienam ar čia visiems šita bėda:

Vos tik bagiau match'ą išmetė šitą nesamonę... Tai dabar įdomu pasidarė ar čia visiems taip, ar man vienam? Nęs bandžiau naudot hextech repair tool ir kitas pievas, nepadėjo.. Bei kiek žiūrėjau server status lolo, tai nieko nerašo.

• Parašė Spragtukas
      Sveiki. Esu elo boosteris kuris tuo užsiema jau 4 metus
      Aukščiausias elo pasiektas grand master
      Kainos pigios keliu nuo Iron-Diamond
      Katarina OTP 95%wr is 98game
      +rep turiu league of legends lietuva grupėse .
    • Parašė crayonJersey
      Parduodu visiskai nauja labai aukstos kokybes League of Legends SK telecom T1 Svarka L dydis melynos spalvos 35eur. pm me del info.

• Parašė STEAM žaidimai
      Visi kurie žaidžia žaidimus, bei ieško su kuo pažaisti, domisi žaidimų naujienomis ar žiūri lietuvių "transliuotojus" yra maloniai kviečiami prisijungti prie gamePLAY Discord serverio!

Truputį apie patį serverį, kas jame yra ir kaip viskas veikia:

- Lygių sistema (už bendravimą serveryje, informacijos dalinimąsi gausite atitinkamą rolę, kuri suteiks jums tam tikras privilegijas)
      - Pakvietimų sistema (pakvietus 6 narius per savo pakvietimo nuorodą jūs gausite: 1 Steam žaidimą, atskirą rolę, bei prieigą prie slapto konkursų kanalo)
      - Įvairūs, bei dažni konkursai (AAA+ žaidimai, Steam Wallet, Steam daiktai, ir t.t!)
      - #dalybos kanalas, kuriame rasite informaciją apie žaidimus, kurie šią akimirką yra dalinami nemokamai (Steam, Origin, uPlay, Battle.net, GOG platformose)
      - Pranešimai apie gamePLAY transliuotojų prasidėjusias transliacijas, pranešimus galima įjungti / išjungti.
      - #rolės kanalas, kuriame galite patogiai susidėti/nusiimti savo žaidžiamų žaidimų roles tiesiog paspausdami ant atitinkamo emoji. 

ir dar daugiau, patys išvysite tiesiog užsukę į serverį: https://discord.io/gamePLAY  
  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele