Peršokti į turinį
Banzai

Ar patikima? (vgames.lt)

Recommended Posts
Parduotuvė nepatikima - savininkas, kuriam priklauso nuosavybės teisė į vgames.lt parduotuvę yra visiškas nesubrendęs 17 metų jaunuolis.

Savaitgalį panašu, kad tėvai išsivežė į kaimą kasti bulvių ir vaikinukas visiškai neišjungęs/nenustabdęs parduotuvės veiklos toliau priima užsakymus. Sumokėję pinigus už norimą žaidimą - dabar laukiama kol žaidimas atkeliaus pirkėjams į rankas, o laukiam jau keletą dienų, bent jau mano atveju.

Šiaip ne taip susisiekus su savininku per skype pokalbių programą, internetinės žaidimų parduotuvės šeimininkas užtikrino, kad žaidimus visi gaus šiandien (sekmadienį) vakare, bet jau vakaras po mažu virsta į nakties ir ramybės metą ir nelabai tikisi jau tuos žaidimus gauti.

Geriausiu atveju labai tikiuosi dėl savęs ir kitų, kad žaidimus gausime pirmadienio popietę, kai jis grįš iš pamokų jei lanko mokyklą.

Išvada
Parduotuvė nerimta - pirkimo procesas nesklandus/vėluoja. Labai sunku susisiekti su savininku: duoti net trys įmanomi kontaktų būdai: skype, e-mail, tel.nr ir negavau atsakymo nė į vieną iš jų, o telefonas pastoviai išjungtas... Tiesiog juokinga.

Rašau čia, nes panašu, kad vgames.lt svetainėje komentaras būtų ištrintas, nes ten vien geri atsiliepimai, kas yra nenormalu. Nes niekada nebūna visi patenkinti aptarnavimu. O be to kai kurie atsiliepimai atrodo taip įtartini, kad drįsčiau teigti, kad suklastoti.

Redaguota , nario Fedingas07

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×