Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

kaip istrinti google play accounta


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2543 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nueinu settings, accounts, google tada yra accounts mano 2 ir apacioje:

Citata

 

Accounts:

[email protected]

[email protected]

 

Sign in and security

Personal info

Account preferences


 

 

Kaip paspaudziu ant kokio acc,leidzia pasirinkti ka syncinti, tai cia nieko nera.

Pasirinkus sign in nieko, personal info nieko, o account preferences pasirinkus leidzia DELETE your google account, bet tai cia istrins visam laikui, o man reikia kad jo nerodytu tik pas mane

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Big-citylife parašė:

Nueinu settings, accounts, google tada yra accounts mano 2 ir apacioje:

Kaip paspaudziu ant kokio acc,leidzia pasirinkti ka syncinti, tai cia nieko nera.

Pasirinkus sign in nieko, personal info nieko, o account preferences pasirinkus leidzia DELETE your google account, bet tai cia istrins visam laikui, o man reikia kad jo nerodytu tik pas mane

istrink cache, kitaip tariant pasalink prisijungimu duomenis. man bent su huawei honor 7 lite marshmallow  leidzia ta daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

tipo nueiti i apps, surasti google play ir delete cache? jei taip tai bandziau, vistiek kaip prisijungiu su bet kuriuo man meta ir ta, kurio nenoriu..

 

p.s: nesuprantu, pabandziau ant kito telo (naujesne versija: 4) tai yra remove account, o pas mane lolipop versija: 3, tai nera tokio. As nesuprantu ka daryti ir kaip istrinti sita nesamone.

Redaguota , nario Big-citylife
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2543 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...