Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip pasikeisti vardą facebook'e?


3rnest

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2467 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kaip pasikeisti vardą facebook'e? Kai bandau pakeisti vardą, vardo laukelis būna papilkavęs ir rašo - You can't update your name right now because you've already changed it too many times. (Laukiau jau virš 60 dienų, tad čia ne dėl to)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu nežinau, aš jau 6 kart keičiuosi varda pavardę ir viskas gerai, tiesiog esi gavęs tikriausiai reportu su kuriais db sėdi ir negali daugiau pasikeisti vardo ir pavardės, nes tave reportino reiškias už fake tipo ir tada facebook'as pririša tavo vardą ir pavardę kad neapsimetinėtum kitais asmenimis tipo, o jai tu to atlikti negali, tada tau tenka palaukti ilgiau, o jai ne, tada rašyk supportui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 12 valandas(-ų), Klaipeckas parašė:

jau blockas virsytas limitas ir man taip buvo ir nebeeina pasikeist belieka support rasyt.

 

prieš 9 valandas(-ų), fOmeN' parašė:

Nu nežinau, aš jau 6 kart keičiuosi varda pavardę ir viskas gerai, tiesiog esi gavęs tikriausiai reportu su kuriais db sėdi ir negali daugiau pasikeisti vardo ir pavardės, nes tave reportino reiškias už fake tipo ir tada facebook'as pririša tavo vardą ir pavardę kad neapsimetinėtum kitais asmenimis tipo, o jai tu to atlikti negali, tada tau tenka palaukti ilgiau, o jai ne, tada rašyk supportui.

 

 

Rašiau support'ui jau vakar ir man atrašė tokią nesamonę...

 

 3e2ae6118aa3405e989bac8c866d3a5d.png 

Redaguota , nario TheErniXas...
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), Black Snow parašė:

O jeigu ash naudoju savo antra varda ne kur ant ID yra ? Ir noriu 1 varda pasidaryt ne kaip dbr Vardas Aš ar nepaeitu?

Jeigu nebeleidžia paprastai pasikeist ir reikia support'ui rašyt, tai nepaeis manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2467 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...