Peršokti į turinį

Lol euw kaip greičiau išlipti iš bronze?


NiceTry

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2561 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

* žaisk daug normal'ų.

* žiūrėk pro players stream'us.

* žiūrėk video youtube kaip climb'inti, pilna tips video.

* žaisk META champus.

ilgiau žaisi - geriau žaisi, aišku, su sąlyga, jei mokinsies iš geresnių, nes kiti taip ir 2-3 metus pražaidę tebelieka bronze lygoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), NiceTry parašė:

Ačiū daug kas davė tikrai gerų patarimų :) Suprantate aš jei einu su draugu jis adc aš support laimim, bet jis ne visados gali gal būtų norinčių? Moku supportinti tikrai gerai, bet solo neišlipsiu su support, nes bronze labai trollinti mėgsta....

galbut bus biski rude ar offensive , bet tu dabar pats pasakiai kodel tu bronze :)    tarp bronze tu gali laimet nors jeigu tavo kazkuris lane eina 0/30 ( ir jeigu ne pries koki smurfa feedina ) , tame esme kad is bronze kiti negali islipt nes tarp bronze/silver/gold paciam reikia visus zadimus carrynt , o tarp kokiu diamond etc, jau turi ir su paciu team lost, nes jeigu ten jau feedina kazkas 0/30 tada jau praktiskai GG. , o tarp tu bronze net jeigu kazkas ahead buna 30/0 ir tai nepabaigia tu zaidimu per 20min  o laukia late game kai jau nesvarbu ar tu 0/50 ar 30/0 vistiek item lygus jau... ,  aisku tu gal islipsi cia su kazkuo kas tau pades ar etc, bet tada zinosi kad pats nenusipelniai but tam silveri ar golde.. nes claiminai su kazkuo duo q o ne solo..  daugelis trolina tarp silver/bronze ir nesistengia nes 70% koki zaidieju nera tie kurie nori mokintis ta zaidima, ar zaidzia pastoviai dauguma ten tu zaideju kuriem yra grynai poh kokioj ELO jie yra ar jiem claimint nesvarbu , jie tik del fun losia...  tesiog ziurek visokius unranked to diamond  series bandyk zet HuzzyGames jis daug ka mokina ir pasakoja kaip ta ar ta daryt, taip pat kad jus su draugu laimit ta lane tai dar nieko nereiskia.. jus praktiskai abu su tuo draugu turbut 0 game knowledge turit..  daugelis mano kad oh man reik ismokt su leesin padaryt koki greiciausia insec kicka, ar  su vayne 1v5 etc etc, bet  mazai kas is bronze/silver bando galvot apie game knowledge,  ka daryt, ar tau verta pushint, ar freezint dabar, kada backint up, kada engage ant team fight , kada  gankint etc..  ir beja deja , bet su support tu gali islipt solo, dazniausiai ant bot lane ne adcs laimi lane o supportai, jeigu losi su kokiu thresh ar blitz ir prasimini kiekviena hook'a tai tavo tas adc praktiskai 1v2 tada eina..  aisku gali mane ir naxuj pasiust dabar bet mano logika tokia, jeigu pats matai kad negali islipt solo ir kad jeigu tau kazkas pades per ta duo q islipt tai zinosi kad ne pats islipai o tik per kazka kita su kazkieno pagalba ;)  

 

beja nuspeju kad gausiu tokiu kaip " tu pats bronze dink is cia " tai : 

e4585476034e4954951954318b3cabc5895.png

Redaguota , nario Ernestas``
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Ernestas`` parašė:

galbut bus biski rude ar offensive , bet tu dabar pats pasakiai kodel tu bronze :)    tarp bronze tu gali laimet nors jeigu tavo kazkuris lane eina 0/30 ( ir jeigu ne pries koki smurfa feedina ) , tame esme kad is bronze kiti negali islipt nes tarp bronze/silver/gold paciam reikia visus zadimus carrynt , o tarp kokiu diamond etc, jau turi ir su paciu team lost, nes jeigu ten jau feedina kazkas 0/30 tada jau praktiskai GG. , o tarp tu bronze net jeigu kazkas ahead buna 30/0 ir tai nepabaigia tu zaidimu per 20min  o laukia late game kai jau nesvarbu ar tu 0/50 ar 30/0 vistiek item lygus jau... ,  aisku tu gal islipsi cia su kazkuo kas tau pades ar etc, bet tada zinosi kad pats nenusipelniai but tam silveri ar golde.. nes claiminai su kazkuo duo q o ne solo..  daugelis trolina tarp silver/bronze ir nesistengia nes 70% koki zaidieju nera tie kurie nori mokintis ta zaidima, ar zaidzia pastoviai dauguma ten tu zaideju kuriem yra grynai poh kokioj ELO jie yra ar jiem claimint nesvarbu , jie tik del fun losia...  tesiog ziurek visokius unranked to diamond  series bandyk zet HuzzyGames jis daug ka mokina ir pasakoja kaip ta ar ta daryt, taip pat kad jus su draugu laimit ta lane tai dar nieko nereiskia.. jus praktiskai abu su tuo draugu turbut 0 game knowledge turit..  daugelis mano kad oh man reik ismokt su leesin padaryt koki greiciausia insec kicka, ar  su vayne 1v5 etc etc, bet  mazai kas is bronze/silver bando galvot apie game knowledge,  ka daryt, ar tau verta pushint, ar freezint dabar, kada backint up, kada engage ant team fight , kada  gankint etc..  ir beja deja , bet su support tu gali islipt solo, dazniausiai ant bot lane ne adcs laimi lane o supportai, jeigu losi su kokiu thresh ar blitz ir prasimini kiekviena hook'a tai tavo tas adc praktiskai 1v2 tada eina..  aisku gali mane ir naxuj pasiust dabar bet mano logika tokia, jeigu pats matai kad negali islipt solo ir kad jeigu tau kazkas pades per ta duo q islipt tai zinosi kad ne pats islipai o tik per kazka kita su kazkieno pagalba ;)  

 

beja nuspeju kad gausiu tokiu kaip " tu pats bronze dink is cia " tai : 

e4585476034e4954951954318b3cabc5895.png

Tiesa sakai, bet supranti jei komandą trollina, tai ką padarysi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, NiceTry parašė:

Tiesa sakai, bet supranti jei komandą trollina, tai ką padarysi?

kartais taip tu negalesi laimet ir reikia susitaikyt kad cia toks zaidimas , net tie kurie smurfina irgi pralosia tarp tu low elo zaidimu...  kartais del troliu nieko nepadarysi, bet realiskai pasakius kiek tu troliu buna 1 is 10 games? 1 is 50 ? net jeigu ir 1 is 5 tuos 4 laimek 1 loss tu vistiek claiminsi... tesiog ignoruok visus, jeigu pamatai kas nors ka nors pasako tesiog ,/ mute iskarto nei rasyk nieko ,  ir nesinaudok ta excuse kad troliu daug... pasiziurek visi kurie boostina, kurie smurfina, visi islipa is tu low elos, , tesiog ziurek videos ir pan , kaipsake kazkuris cia ziuret pro playeriu ir pan streamus tai bent pats nepatarciau bet cia tik mano nuomuone daryk kaip nori, as vietoj taves ziureciau kaip sakiau pries tai unranked to diamond ar pan, nes daugelis ytuberiu paaiskina viska etc etc,  taip pat  susirask champa kuris tau idomus,  kas tau patinka ir pan,  ir nezaisk pvz kokio yi nors tau jis vps nepatinka ir tesiog nori climint. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu esi bronza, reiškiasi žaidi kaip bronza. Norint išlipt iš bronzos daug nereik, išmok lolo pagrindus ir viskas. Ir neimk sunkių champ'ų nes bronzom sunkūs champ sunkei suprantami, ir *Myliu SuperGames.lt* nk nepadaro, tik komanda flamina uz savo klaidas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2561 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...