Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3345 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, RoeX parašė:

Va tu teisingai apie tai kalbi apie šalis kitas ir kokia Lietuva yra. 

Dėl raumenų, tai jo man problema, būtų nes valgau aš kas 3 valandas, kad išlaikyčiau savo sudėti ir priaugčiau gal biški daugiau, o ten ne tik jie kišene paplonins, bet ir patį mane... Uch... Tikiuosi čia rimti prikolai tiems kas yra užsienį, nes visgi pagrinde užsienį yra 18-25 metų pacanai

o kur tu pats sedi ? ash taj vokieciuos  tik va bbzn shauks ar ne bet manau kad nevarytu pxj draugelis shkotijoj sedi jau dbr kai buvo shaukimai 3syki ji shauke

neskaiciau kitu komentaru bet cia su tokia LT logika  tai debiliska yra... paciam sueis 18 iskarto daraus UK pasa ir visa kita  , atsirasau viskuom nuo LT, ir tada jokios teises saukt manes neturi nebe LT pilietis busiu...  o kad jie nori kad kiti eitu i ta kariuomene tai pasol,  ten tik sugadint gyvenimus nori ...  o  kad kiti cia raso " eikit i kariuomene nebebusit bobos prie pc sededami , pasportuosit, raumenu uzsiauginsit " tai cringy as fuk.  

8 minutes prieš, Ernestas`` parašė:

neskaiciau kitu komentaru bet cia su tokia LT logika  tai debiliska yra... paciam sueis 18 iskarto daraus UK pasa ir visa kita  , atsirasau viskuom nuo LT, ir tada jokios teises saukt manes neturi nebe LT pilietis busiu...  o kad jie nori kad kiti eitu i ta kariuomene tai pasol,  ten tik sugadint gyvenimus nori ...  o  kad kiti cia raso " eikit i kariuomene nebebusit bobos prie pc sededami , pasportuosit, raumenu uzsiauginsit " tai cringy as fuk.  

Tipo UK iškart pilietybę duoda? :o

1 minute prieš, Ernestas`` parašė:

as jau apie 5 metus gyvenu cia.. bet dabar kolkas 17 tai jeigu dabar pildyciau viska tai reiketu ten is Mamuko visko prasyt parasu ir pan ar ji sutinka, aisku ji nieko pries bet zinai.. jau geriau palauksiu dar vienus metus ir viska pats susitvarkysiu . 

aaa :D galvojau, kad lt esi ir planuoji ten važiuot :D

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3345 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...