Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5522 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest LaurysimO

Su didele klaviaturą nebepanu modelio, bet apibūdinsiu: Ekranas pailgas, bet neplatus, klaviatura kaip ant blackberrie. Na tas kažkoks neseniai nokios pradėtas gaminti... :crazy:

Aš neseniai nusipirkau Samsung Monte nepasigailejau funkciju tikrai daug nesigailiu Samsung yra geresni TouchScreenu galimtojai nokia labai geri ant ne touchscreen . Tik kas ruošiasi imti Sony Erricson neimkit pasigailejau nusipirkau per metus nešiau 4 kartus garantini nepriema atminties kortos , nerodo ryšio ir t.t.

Sugrįžau Į SuperNoliferius :D

Nori , kad čia būtų tavo reklama? :) Dėl kainos susitarsime rašyk į AŽ!:)

Guest LaurysimO

Kad tie Sony lūženos yra tai patariu pirkti nokia,samsung,htc.

Guest LaurysimO
Pats tu lūžena , niekad nebandiai , o stumi.

Turėjas ir ne vieną tą ericsoną.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5522 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...