Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3352 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

ką maždaug žaidi? Jei csgo (normaliai, o ne koks sem), kokį bf kapoji, tai siūlyčiau 144hz, būtų pasaka iš vis šitą pasiimt. http://www.skytech.lt/ag241qx-aoc-agon-ag241qx-gaming-144hz-led-monitorius-garsiakalbiais-freesync-tec-p-327642.html bet ar tik nebus stabdys tavo gpu vram'ai.

šiaip, http://www.skytech.lt/24gm77b-24gm77-144hz-gaming-led-monitorius-coliu-full-1920x1080-kontrastas-000-0-p-223251.html

 

 

g8cFqIc.gif

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

1 minute prieš, Zolq parašė:

Jam dar reiėktų apsvarstyti 1440p monitorių , gpu nėra dar tokia silpna , o kokius žaidimus žaidžią taip ir nepasakė.

3GB vaizdo plokstei Full hd puikiai tiks. 

1440p su 144hz jis nepaims.

 

Beje, temos kurejau, payoutub'ink ten apie situos monikus. Ten dazniausiai ju minusus pasako..

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

(redaguota)

TN - Geresnis ekrano reakcijos laikas

IPS - Grazesnes spalvos, geresnis matymo kampas.

Sprendziam kam prioritetas ir tada galima bus parekomenduot :)

Be to jei 144hz monitorius, tai nereiskia jog reik 144fps.

Refresh rate 2x vietoj 16ms bus 8ms kas prideda papildomo sklandumo lyginant vs 60hz monitorium nors ant abieju tie patys 60fps.

Redaguota , nario Kakas69

Zaidziu RUST, GTA V, Lola, csgo

 

prieš 9 valandas(-ų), Rockstar parašė:

Man kazkaip krito i akis pries tave papostito zmogaus LG pasiulymas http://www.skytech.lt/24gm77b-24gm77-144hz-gaming-led-monitorius-coliu-full-1920x1080-kontrastas-000-0-p-223251.html jis kazkuo skiriasi nuo tavo triju ar ne ? Beje neturesiu problemu su jungtimis ? Nes dabar naudoju HDMI > VGA kabeli nes monikas tik VGA jungti turi kartais buna neisijungia vaizdas, kartais atsiranda juoda linija apacioje

prieš 4 valandas(-ų), McDark.lt Administracija parašė:

Zaidziu RUST, GTA V, Lola, csgo

 

Man kazkaip krito i akis pries tave papostito zmogaus LG pasiulymas http://www.skytech.lt/24gm77b-24gm77-144hz-gaming-led-monitorius-coliu-full-1920x1080-kontrastas-000-0-p-223251.html jis kazkuo skiriasi nuo tavo triju ar ne ? Beje neturesiu problemu su jungtimis ? Nes dabar naudoju HDMI > VGA kabeli nes monikas tik VGA jungti turi kartais buna neisijungia vaizdas, kartais atsiranda juoda linija apacioje

Viskas gerai, tinka ir sitas. Nesiuliau jo, nes biudzeta tavo biski virsija..

Jungtys tiks. Tik kai gausi monika, naudok DisplayPort laida, o ne HDMI (nes DisplayPort'as praleidzia 144hz, o HDMI ne)

DisplayPort atrodo taip:

DisplayPort-Cable-connector.PNG

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

18 minutes prieš, McDark.lt Administracija parašė:

O įmanoma nusipirkti normalų monitorių už 100-150 e ? Nelabai suprantu kodėl kainos jų tokios kosminės ? :D Būna padorių variantų už tokias sumas ?

60Hz vs 144Hz 

 manau matosi skirtumas.

yra taip pat ir gsync (nvidia gpu) ir freesync (amd gpu) technologijos, tik kad gsnyc gal 500e, o freesync turi ir paprasčiausi 100eurų monikai.

full hd ir aukštesnės:

 

trumpiau tariant - detalės žaidimo žymiai ryškesnės, gražiau atkurtos, tačiau jeigu imsi kokį 24colių ir 1440p ar 2160p - matysi pixelius ekrane.

 

 

g8cFqIc.gif

Tai įmanoma už 180 eurų nusipirkt kažką geresnio , nes kažkaip pagalvojau parašiau iki 250 e, bet pats supratau, kad kažkaip per daug tiek kišt į monitorių :/ Sėdžiu dabar su Samsung SyncMaster 710N, kur čia vpš reakcijos laikas 16 ms, tie Hz 65 kokie ir bėdos nematau, tik, kad kvadratinis tai kai ką nors filmuot noriu šonuose juodi plėmai :D

(redaguota)
31 minutes prieš, McDark.lt Administracija parašė:

O įmanoma nusipirkti normalų monitorių už 100-150 e ? Nelabai suprantu kodėl kainos jų tokios kosminės ? :D Būna padorių variantų už tokias sumas ?

Gali. Bet ziurint i ateiti, tie 60hz nekazka..

Gali va toki tada paimt:

http://www.skytech.lt/25um58p-25um58-gaming-led-monitorius-ips-technologija-coliu-2560x1080-mega-kontr-p-297941.html

ultrawide

Redaguota , nario Rockstar

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

prieš 20 valandas(-ų), saintexoo parašė:

60Hz vs 144Hz 

 manau matosi skirtumas.

yra taip pat ir gsync (nvidia gpu) ir freesync (amd gpu) technologijos, tik kad gsnyc gal 500e, o freesync turi ir paprasčiausi 100eurų monikai.

full hd ir aukštesnės:

 

trumpiau tariant - detalės žaidimo žymiai ryškesnės, gražiau atkurtos, tačiau jeigu imsi kokį 24colių ir 1440p ar 2160p - matysi pixelius ekrane.

http://www.skytech.lt/24gm77b-24gm77-144hz-gaming-led-monitorius-coliu-full-1920x1080-kontrastas-000-0-p-223251.html tai va sita perkant nematysiu pixeliu ? Viskas ok bus ? Jau kaip ir pasiruoses pirkt tai nenoriu klaidingai pasirinkt :-D

On 19.04.2017 at 19:17, McDark.lt Administracija parašė:

Jooo, tokio tai nelabai noriu, jau geriau telika naują nusipirkt :DDDD

O kas jam blogai? Zaidimams tiesiog Epic butu toks, nes periferinis matymas daug pojuciu priduoda. Nu bet tau sprest, siulau ka imciau pats uz tokias sumas!

prieš 4 valandas(-ų), McDark.lt Administracija parašė:

http://www.skytech.lt/24gm77b-24gm77-144hz-gaming-led-monitorius-coliu-full-1920x1080-kontrastas-000-0-p-223251.html tai va sita perkant nematysiu pixeliu ? Viskas ok bus ? Jau kaip ir pasiruoses pirkt tai nenoriu klaidingai pasirinkt :-D

Nematysi pixeliu. 144hz puikus pasirinkimas! (Atsimink tik kuri laida tau reikes naudot Butinai!)

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

prieš 2 valandas(-ų), Rockstar parašė:

O kas jam blogai? Zaidimams tiesiog Epic butu toks, nes periferinis matymas daug pojuciu priduoda. Nu bet tau sprest, siulau ka imciau pats uz tokias sumas!

Nematysi pixeliu. 144hz puikus pasirinkimas! (Atsimink tik kuri laida tau reikes naudot Butinai!)

Pradžioj vstk naudosiu HDMI > VGA nes neturiu laido :D

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3352 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...