Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Visa tiesa apie SF-CITY.LT


Iframe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2570 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

6 minutes prieš, Iframe parašė:

Martynui neidomu kas kaip kalba ras atmaza visada esme tame kad Domka saviem viska isdalina o Martynas tik uosto sub*ne kad prikviestu zaideju "savo draugu". Nebuvo Domkos Martynas kitoks buvo.

Jo dėl to pritariu ne tik žaidėjai sužverėjo ir pasikeitė bet ir Martynas iš normalaus sukalbamo žmogaus liko Domkos įpėdinis ,vos ne kaip tarnas ,daugiau nieko nerašysiu nes tiesos niekas nepripažins o ir ginčytis kaip vaikų darželį ne mano amžiui.

Redaguota , nario Pablas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Martynuxas parašė:

Deivis_Code tiesiog pagalbinis, serverį admin pareigos, darbas buvo prastas, rinkom kitą, Misteris vis dar mūsų map'eris, dirba darbą.

Vardą pirma išmok iš didžiosios rašyt, Simas,Chateris teamspeake buvo užblokuoti nes kalbėjo apie kitą projektą, jie dabar yra grįžę ir pas mus žaidžia toliau, Pablo turi kitą projektą, sakė kiti buvo atėjęs į pagrindinį ir stūmė ant mūsų projekto ir travino į savo.

O įrodymus turi kaip jsi neva travino žaidėjus ar paklausei žmogelio kokio kuris tau bando įtikt ar tiesiog su tuo žmogum nesutaria ,ir be įrodymų užbaninai ? Įdomu kaip ten buvo bet jei įrodymų pats negirdėjai ir nematei nėra už ką banint juk serveriui nekenkia kad sėdi Ts jie ponas MARTYNAI 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisidėsiu taip pogi aš prie šios diskusijos. Mane taipogi mūsų gerasis savininkas Martynuxas ant teamspeko dave bana, reasonas buvo '.' (Taskas). Bana gavau už nieką tiesiog kalbėjau su draugaus iš projekto. Pyst banas. Ilgai nebegyvuos tas projektas nes Martynas net temų nemoka parasyt normaliai, visą laiką liepdavo kurti man, dabar atsirado Domka kuris irgi nemoka, o tiesiog kopijuoja viską iş kitų projektų. Gavęs zmogus bana uz cheatinimus, jis bus atblokuotas tiesiog parasyk Martynui i skype ir fsio, gali cytint kiek nori vistiek unbanas bus. Prarades pareigas zaidejas jas atgaus atgal nes gi zaidejai pabegs pagal jo logika, tiesiog zmogus durnas yra, per durnuma zlugs. O apie Domka net kalbos nera. Pakviecia mazvaikius draugelius, duoda pareigas ir jie losia, neduotu pareigu butu zaideju 0. Tokia ta tiesa ir yra. Išvada - supis mažvaikiai, Domka serverį ir bus gg wp ir bus po Martynuxo sf-city.

Redaguota , nario majestic.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), majestic. parašė:

Prisidėsiu taip pogi aš prie šios diskusijos. Mane taipogi mūsų gerasis savininkas Martynuxas ant teamspeko dave bana, reasonas buvo '.' (Taskas). Bana gavau už nieką tiesiog kalbėjau su draugaus iš projekto. Pyst banas. Ilgai nebegyvuos tas projektas nes Martynas net temų nemoka parasyt normaliai, visą laiką liepdavo kurti man, dabar atsirado Domka kuris irgi nemoka, o tiesiog kopijuoja viską iş kitų projektų. Gavęs zmogus bana uz cheatinimus, jis bus atblokuotas tiesiog parasyk Martynui i skype ir fsio, gali cytint kiek nori vistiek unbanas bus. Prarades pareigas zaidejas jas atgaus atgal nes gi zaidejai pabegs pagal jo logika, tiesiog zmogus durnas yra, per durnuma zlugs. O apie Domka net kalbos nera. Pakviecia mazvaikius draugelius, duoda pareigas ir jie losia, neduotu pareigu butu zaideju 0. Tokia ta tiesa ir yra. Išvada - supis mažvaikiai, Domka serverį ir bus gg wp ir bus po Martynuxo sf-city.

Ką tu šneki... Liepiu kurti temas, tai žinoma liepiu kurti, kodėl aš viską vienas turiu daryti? Turiu pilna kitų reikalų su projektu. O tu tikrai kalbėjai su draugais, tu išėjai iš projekto tai ko ts sėdi, kalbi apie savo projekto kurimasi? Ar nea. Pas mane atblokuoti per visą istorija buvo 2-3 žmonės kurie nepirko unbano, visi kiti pirko unbanus. Domka atėjo su žaidėjais iš žaidėjų pareigas gavo tik viens žmogus, vakar rinkom Admin prižiūrėtoja, gavo mano žaidėjas, kiti kas turi pareigas buvo pirkę arba pas jį arba pas mane. Kaip matai vakar pasiekėm 80 žaidėjų rekordą, tai manau mes tik kylam. Taip sakant tokie nevykeliai/pavyduoliai/ieškantys sau naudos, tik ir bando čia heitinti, sukurk kažką savo rimto ir tada man sakyk apie žlugimus ir serverio sprendimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Martynuxas parašė:

Ką tu šneki... Liepiu kurti temas, tai žinoma liepiu kurti, kodėl aš viską vienas turiu daryti? Turiu pilna kitų reikalų su projektu. O tu tikrai kalbėjai su draugais, tu išėjai iš projekto tai ko ts sėdi, kalbi apie savo projekto kurimasi? Ar nea. Pas mane atblokuoti per visą istorija buvo 2-3 žmonės kurie nepirko unbano, visi kiti pirko unbanus. Domka atėjo su žaidėjais iš žaidėjų pareigas gavo tik viens žmogus, vakar rinkom Admin prižiūrėtoja, gavo mano žaidėjas, kiti kas turi pareigas buvo pirkę arba pas jį arba pas mane. Kaip matai vakar pasiekėm 80 žaidėjų rekordą, tai manau mes tik kylam. Taip sakant tokie nevykeliai/pavyduoliai/ieškantys sau naudos, tik ir bando čia heitinti, sukurk kažką savo rimto ir tada man sakyk apie žlugimus ir serverio sprendimus.

Nesvaik tu tik zmogau nekliedek reikalu turi jis, serve zaidi ir sakai parasyk, nei vienos tavo temos nebuvo. Nebekliedek nesamoniu. Visi zino kad zlugsit nes Domka nieko.nemoka.. meperio webe vps nera kiek sake ir serveryje nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, majestic. parašė:

Nesvaik tu tik zmogau nekliedek reikalu turi jis, serve zaidi ir sakai parasyk, nei vienos tavo temos nebuvo. Nebekliedek nesamoniu. Visi zino kad zlugsit nes Domka nieko.nemoka.. meperio webe vps nera kiek sake ir serveryje nera.

Serveryje aišku žaisdavau kažkiek, visų įdėjų klausydavau, kad ir palieku afk ir dirbu ties scriptu, jei žaisciau tai nebūtų tokių atnaujinimų, temas liepiau kitiems kurti, kodėl gi aš turiu jei kitas gali, sakau ir turiu kitos veiklos, kiti irgi gauna pareigas ir turi dirbti. Map'eris yra web'e bet mažai jis dalyvauja, jis žaidžia dažnai serverį ir dažnai ts būna, tai nekalbėk čia ok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, Martynuxas parašė:

Serveryje aišku žaisdavau kažkiek, visų įdėjų klausydavau, kad ir palieku afk ir dirbu ties scriptu, jei žaisciau tai nebūtų tokių atnaujinimų, temas liepiau kitiems kurti, kodėl gi aš turiu jei kitas gali, sakau ir turiu kitos veiklos, kiti irgi gauna pareigas ir turi dirbti. Map'eris yra web'e bet mažai jis dalyvauja, jis žaidžia dažnai serverį ir dažnai ts būna, tai nekalbėk čia ok.

idėjų*

Mielieji Lietuviai, net patys nemoka zodziu rasyt... ech.... 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2570 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...