Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Visa tiesa apie SF-CITY.LT


Iframe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2570 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest heatzy
Dabar, Pablas parašė:

Ot pasikeitei per ta projektą tu pirma normaliai bendravai dabar atidavei visą siela tam projektui visiškai pakeitė tave ot ką pareigos daro iš žmogaus kaip sakoma net žmogus velniui siela pardavė ,o iš tokio jauno žmogaus to nesitikėjau bet ka darysi gal kai paaugsi pasikeisi.

Tu eini už savo projektą, aš už savo. Tiesą sakant nesuprantu kaip pas tave kas gali žaisti. Tavo projekto nariai kalba apie mus blogai, o pas mus blogai vien tik apie tave ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Pablas parašė:

Ot pasikeitei per ta projektą tu pirma normaliai bendravai dabar atidavei visą siela tam projektui visiškai pakeitė tave ot ką pareigos daro iš žmogaus kaip sakoma net žmogus velniui siela pardavė ,o iš tokio jauno žmogaus to nesitikėjau bet ka darysi gal kai paaugsi pasikeisi.

Pažiūrėkit koks pablo mūsų suaugęs,tesiog švitį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, f0zet parašė:

Marty, tu žiauriai pasikeitei, kai Domka atėjo į savininkus, galim sakyt tu jo klausai, nes jis pakvietė žaidėjų. Tu toks žmogus, kuriam tik žmonių kiekybė svarbu, o ne patys žmonės su kuriais bendrauji, tu čj užblokuotum savo gerą draugą, jei vietoj jo ateitų 5. Kaip vieną kartą buvo, Johnny_White ar koks ten, neteko administratoriaus, nes prisidirbo, tu jam suteikei moderatorių, nes žmonių pakvietė. Tu tiesiog gadini savo reputaciją ir nieko nepasieksi su tokiu dalyku, sėkmės.

Kodėl aš jo klausau? Mes viską apsprendžiam kartu nėra jokių čia klausymų, jei abiem tinka tai tą ir darom. Su visais žaidėjais bendrauju, naujokams padedu, teamspeake taip pat bendrauju, šiuo metu ts yra apie 30 žmonių, Johnny daviau po admin į mod, nes tikrai jam dar su admin komandom reik pasimokinti, todėl daviau mod kad taip lengvai neprarastų. Ir tu sakai nieko nepasieksiu? Aš jau ir taip daug pasiekęs esu su šiuo projektu, kaip pats tiek pasieksi kiek SF-CITY.LT projektas, tada galėsi komentuoti kažką apie žlugimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Martynuxas parašė:

Kodėl aš jo klausau? Mes viską apsprendžiam kartu nėra jokių čia klausymų, jei abiem tinka tai tą ir darom. Su visais žaidėjais bendrauju, naujokams padedu, teamspeake taip pat bendrauju, šiuo metu ts yra apie 30 žmonių, Johnny daviau po admin į mod, nes tikrai jam dar su admin komandom reik pasimokinti, todėl daviau mod kad taip lengvai neprarastų. Ir tu sakai nieko nepasieksiu? Aš jau ir taip daug pasiekęs esu su šiuo projektu, kaip pats tiek pasieksi kiek SF-CITY.LT projektas, tada galėsi komentuoti kažką apie žlugimus.

Aukštai kilęs žemai krisi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Martynuxas parašė:

Kodėl aš jo klausau? Mes viską apsprendžiam kartu nėra jokių čia klausymų, jei abiem tinka tai tą ir darom. Su visais žaidėjais bendrauju, naujokams padedu, teamspeake taip pat bendrauju, šiuo metu ts yra apie 30 žmonių, Johnny daviau po admin į mod, nes tikrai jam dar su admin komandom reik pasimokinti, todėl daviau mod kad taip lengvai neprarastų. Ir tu sakai nieko nepasieksiu? Aš jau ir taip daug pasiekęs esu su šiuo projektu, kaip pats tiek pasieksi kiek SF-CITY.LT projektas, tada galėsi komentuoti kažką apie žlugimus.

Aš bent kai kurdavau projektą, neblokuodavau žmogaus dėl žmonių kiekio. Kai jūs tai darot, aš nesuprantu, kas tu per savininkas, jei tu neatblokuoji žmogaus, kuris yra nekaltas?

Redaguota , nario f0zet
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Iframe parašė:

Aukštai kilęs žemai krisi :)

Mūsų projektas jau gyvuoja 7 mėnesius, daug kas gražino žlugimu, bet dar vis gyvuojam puikiai, serverį pagal žaidėjus esame 5-6 vietoje, o iš San-Fierro 3 vietoje, tai kaip pats turėsi tokius projektus, tada ir komentuok žlugime tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Martynuxas parašė:

Mūsų projektas jau gyvuoja 7 mėnesius, daug kas gražino žlugimu, bet dar vis gyvuojam puikiai, serverį pagal žaidėjus esame 5-6 vietoje, o iš San-Fierro 3 vietoje, tai kaip pats turėsi tokius projektus, tada ir komentuok žlugime tu.

Tu supranti, kad tu kai buvai ant projekto žlugimo, savininkus keitei kaip kojines, tu pats būtum jau pražuvęs, tu su savo projektu pradėjai ekspermentuoti. Nekelk savęs taip į viršų, nes dėl žmonių skaičiaus tu nieko nepadarei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, f0zet parašė:

Tu supranti, kad tu kai buvai ant projekto žlugimo, savininkus keitei kaip kojines, tu pats būtum jau pražuvęs, tu su savo projektu pradėjai ekspermentuoti. Nekelk savęs taip į viršų, nes dėl žmonių skaičiaus tu nieko nepadarei.

Nieko nedarau? Pasakyk žmogau iškur visi žmonės? Bendravimas, atnaujinimai yra svarbiausi dalykai, matosi kad pats nieko neišmanai, keičiu savininkus? Per 7 mėnesius Domka yra man antras savininkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau kas ten dedasi ,bet žinau kai Sima Chater ir kitus užblokino martynas berods ar Pabla ar kažką ten dar buvo kiek žinau už nieką buvo dedami banai Ts nors jie tik šnekėjo ir tiek,tai jei banai dedami jei palieki projektą ir tiesiog Ts negalima sedėti ir bendrauti net nekenkimas serveriui tiesiog sėdėti Ts programoje ir gauni ban už nieką nežinau kas tada yra

Redaguota , nario Hodge
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Martynuxas parašė:

Nieko nedarau? Pasakyk žmogau iškur visi žmonės? Bendravimas, atnaujinimai yra svarbiausi dalykai, matosi kad pats nieko neišmanai, keičiu savininkus? Per 7 mėnesius Domka yra man antras savininkas.

O kaip Deivis_Code, Mister? Koks dar bendravimas, jei tu nekaltus žmones blokuoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Hodge parašė:

Nežinau kas ten dedasi ,bet žinau kai Sima Chater ir kitus užblokino martynas berods ar Pabla ar kažką ten dar buvo kiek žinau už nieką buvo dedami banai Ts nors jie tik šnekėjo ir tiek

Būtent, mane užblokavo taip pat už nieką. Supranti nervai sukilo Martynui, tai iškart blokuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Martynuxas parašė:

Nieko nedarau? Pasakyk žmogau iškur visi žmonės? Bendravimas, atnaujinimai yra svarbiausi dalykai, matosi kad pats nieko neišmanai, keičiu savininkus? Per 7 mėnesius Domka yra man antras savininkas.

Nebesidaryk gedos eik toliau su Domka bendradarbiaut ir siekit savo "Zemumu". Isvada tokia siukslinates ir tiek :) IP bent nedalintumet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Garnet parašė:

Tu eini už savo projektą, aš už savo. Tiesą sakant nesuprantu kaip pas tave kas gali žaisti. Tavo projekto nariai kalba apie mus blogai, o pas mus blogai vien tik apie tave ;)

Sakai neloši pas jį ir dabar varai ant jo kai pats sėdi pas jį forume

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, f0zet parašė:

O kaip Deivis_Code, Mister? Koks dar bendravimas, jei tu nekaltus žmones blokuoji.

Deivis_Code tiesiog pagalbinis, serverį admin pareigos, darbas buvo prastas, rinkom kitą, Misteris vis dar mūsų map'eris, dirba darbą.

1 minute prieš, Hodge parašė:

Nežinau kas ten dedasi ,bet žinau kai Sima Chater ir kitus užblokino martynas berods ar Pabla ar kažką ten dar buvo kiek žinau už nieką buvo dedami banai Ts nors jie tik šnekėjo ir tiek

Vardą pirma išmok iš didžiosios rašyt, Simas,Chateris teamspeake buvo užblokuoti nes kalbėjo apie kitą projektą, jie dabar yra grįžę ir pas mus žaidžia toliau, Pablo turi kitą projektą, sakė kiti buvo atėjęs į pagrindinį ir stūmė ant mūsų projekto ir travino į savo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, Garnet parašė:

Tu fruktas nyk iš čia ir grįžk į savo dainorėlių projektą. Pats ne ką geresnis, SF-CITY yra nuostabus serveris, tai galbūt nereikėjo susipykti su Domka ir nebūtų nieko daręs? Aa? ;) 

 

17 minutes prieš, Garnet parašė:

Tu eini už savo projektą, aš už savo. Tiesą sakant nesuprantu kaip pas tave kas gali žaisti. Tavo projekto nariai kalba apie mus blogai, o pas mus blogai vien tik apie tave ;)

Nebūsi domkos draugelis, kuris neria jam ??

 

Žlugęs projektas yra ir tiek, kaip tas Ek0 buvo normaliai viskas, o kaip atėjo tas Domka tai Marty tiesiog sužvėrėjo.. ai ** čia kalbėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Dzjampstailas parašė:

 

Nebūsi domkos draugelis, kuris neria jam ??

 

Žlugęs projektas yra ir tiek, kaip tas Ek0 buvo normaliai viskas, o kaip atėjo tas Domka tai Marty tiesiog sužvėrėjo.. ai ** čia kalbėt.

Martynui neidomu kas kaip kalba ras atmaza visada esme tame kad Domka saviem viska isdalina o Martynas tik uosto sub*ne kad prikviestu zaideju "savo draugu". Nebuvo Domkos Martynas kitoks buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Iframe parašė:

Martynui neidomu kas kaip kalba ras atmaza visada esme tame kad Domka saviem viska isdalina o Martynas tik uosto sub*ne kad prikviestu zaideju "savo draugu". Nebuvo Domkos Martynas kitoks buvo.

Grynai, buvo Richy, viskas buvo ok, tačiau tik Domka atėjo, vsio, Marčio nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2570 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...