Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

King.ax.lt - Survival/Case/Conflip Serveris! 1.8.X-1.11.2


Bastox

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2590 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Norėčiau pristatyti naujai gimusį serverį.  Serveris nėra išskirtinis kaip kiti, bet yra keletą idomių sistemų :)

  • Kaip ir dauguma serverių yra komanda /rankup ir /kit. Jie paįvarina tavo žaidimą. mūsų serveryje yra jų 10 nuo "Naujoko" iki "Legendos" 
  • Serveryje lengva užsidirbti pinigų!
  • Yra Crate sistema!
  • Yra coinflip sistema, kurioje galite žaisti su kitais žaidėjais iš žaidimo pinigų!
  • Žudant mob'us gausite pinigų!
  • Už nužudytus mob'us/žaidėjus kelsitės xp ir gausite uz kiekvieną pasikelimą po vieną 3 deimantus!
  • Galimybė susikurti factioną!

Serverio paslaugos ir kit'ai.

  1.  Kaip ir minėjau serveryje yra 10 rankupų, o su jais gauni 10 kit'u!
  2.  Serverio paslaugos Vip,SuperVip,Hero
  3.  Be to greitai busfly paslaugą kurią užsisakęs gausi visus kit ir tau jų keltis nebereikės :)!

 

Serverio aprašymas.

   Serverio Ip: King.ax.lt:25565

   Serverio versiją: 1.8.x-1.11.2 (Atsinaujinome į naujausią versiją)

   Serverio puslapis: kuriamas.

   Serverio Savininkai puikūs ir bando padėti visiem su iškilusiom bėdom!

   Be to ieškomi puikūs prižiūrėtojai!

Skype: Liutauras.mickevicius1

 

VIS DAR ATNAUJINAME VISKĄ PO SERVERIO PAPLATINTŲ FAILŲ!

   

 

 Tikiuosi buvo įdomu perskaityti šią temą ir užeisit pažaisti į mūsų serverį. Lauksime jūsų. Pagarbiai, Serverio savininkas: Bastox

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   

  

Redaguota , nario Bastox
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Serveris yra nelabai ispudingas, reikia daugiau idėju šiap tai galime pasakyti kad yra šudserveris.
Silpnas aprašymas vpš niekuom nenustebinai, buvau užėjas šiandieną tad nustebinot kad jusu pluginai  yra pusiau kopijuoti projėktu :/ tad nelabai jus nustebinsit žaidėjus taip darydami, šiap iš aprašymo serverio tai mane nustabinotę, kad jus ieškotę prižiūrėtojo o aš užėjas paklausiau del prižiūrėtojo jus atsakėte ne ieškotę.

Serverio savininkai sakotę puikus na nemanau kad jie puikus ne atsako į daugelį klausimu.
Šaiandiena buvau užėjas, o žaidėjas klausinėjo jusu daug ivairiu dalyku, jus tiesiog ji ignoravotę.

Serverio spawn'as panašus į grino šudserverioiš kitu , administracijos per daug, ižeidinėjat tad sekmės su šudserveriu :).

Tiesiog jusu projėktas niekuom nevertas :).

Redaguota , nario Lukošiukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Lukošiukas parašė:

Serveris yra nelabai ispudingas, reikia daugiau idėju šiap tai galime pasakyti kad yra šudserveris.
Silpnas aprašymas vpš niekuom nenustebinai, buvau užėjas šiandieną tad nustebinot kad jusu pluginai  yra pusiau kopijuoti projėktu :/ tad nelabai jus nustebinsit žaidėjus taip darydami, šiap iš aprašymo serverio tai mane nustabinotę, kad jus ieškotę prižiūrėtojo o aš užėjas paklausiau del prižiūrėtojo jus atsakėte ne ieškotę.

Serverio savininkai sakotę puikus na nemanau kad jie puikus ne atsako į daugelį klausimu.
Šaiandiena buvau užėjas, o žaidėjas klausinėjo jusu daug ivairiu dalyku, jus tiesiog ji ignoravotę.

Serverio spawn'as panašus į grino šudserverioiš kitu , administracijos per daug, ižeidinėjat tad sekmės su šudserveriu :).

Tiesiog jusu projėktas niekuom nevertas :).

Tavo gramatika tobulas.. :)
Nu bet ne apie tai, sutinku su tavimi 100%. Serveris padarytas, bet pastangų toliau ties juo 0.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2590 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...