Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodamas MineCraft spawn'as


Tradic

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2614 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, parduodu savo statyta statinį už tikrai prieinama kaina. Stačiau viską vienas nuo pradžios iki pabaigos. Šį žemėlapį turiu tik aš vienas, pardavęs žemėlapį jį ištrinsiu iš savo kompiuterio (jei pirkėjas panorės, galėsiu ištrinti ir youtube filmuką su šiuo žemėlapiu). Sukčiai ir kiti neklaužados galit net nesistengt ir negaišinti tiek savo tiek mano laiko ;)

Skype : tradicbench

Žemėlapio nuotraukos:

 

 

 


 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 18 valandas(-ų), #Kristis parašė:

Dar vienas žmogus pasiemęs įsirašė modą Download world ir parsisiuntė senajį GameIn.lt ( nereiklama ) hub'ą apgailėtina..

Tu tikiuos nerimtai? :D Būtų nuostabu, jei atsiųstum to hub'o nuotraukas. Kita vertus, nelabai suprantu, koks tikslas šmeižti ir skleisti melagingą informaciją. 

Redaguota , nario Tradic
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-04-15 at 00:05, Tradic parašė:

Tu tikiuos nerimtai? :D Būtų nuostabu, jei atsiųstum to hub'o nuotraukas. Kita vertus, nelabai suprantu, koks tikslas šmeižti ir skleisti melagingą informaciją. 

Tu taip atsakei kad atrodo nusipirkes ta mapa is kokio uzseniecio ir tikiesi parduoti brangiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
13 minutes prieš, EK'ON parašė:

Tu taip atsakei kad atrodo nusipirkes ta mapa is kokio uzseniecio ir tikiesi parduoti brangiau.

Išgirsdamas tiek tavo, tiek ankščiau parašytų komentarų, mane tikrai nustebinot ir net šiek tiek pakylėjote. :D Iš kur pas jūsų tiek negatyvo ir nepasitikėjimo? Dar kart kartoju, šį statinį stačiau vienas pats, jokie užsieniečiai, ar kiti žmonės net nebuvo įkėlę kojos į šį statinį. Taip, aš parduodu šį statinį užsienio rinkoje UŽ TĄ PAČIĄ KAINĄ kaip ir Lietuvoje, taip pat viršuj mano išdėstytos sąlygos yra lygiai tokios pačios čia ir užsienyje. Galiu tik tiek pasakyti, jog esu sąžiningas ir doras žmogus, turintis sąžinės jausmą ;)

Redaguota , nario Tradic
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Tradic parašė:

Išgirsdamas tiek tavo, tiek ankščiau parašytų komentarų, mane tikrai nustebinot ir net šiek tiek pakylėjote. :D Iš kur pas jūsų tiek negatyvo ir nepasitikėjimo? Dar kart kartoju, šį statinį stačiau vienas pats, jokie užsieniečiai, ar kiti žmonės net nebuvo įkėlę kojos į šį statinį. Taip, aš parduodu šį statinį užsienio rinkoje UŽ TĄ PAČIĄ KAINĄ kaip ir Lietuvoje, tačiau viršuj mano išdėstytos sąlygos yra lygiai tokios pačios čia ir užsienyje. Galiu tik tiek pasakyti, jog esu sąžiningas ir doras žmogus, turintis sąžinės jausmą ;)

Kiek laiko statei, vienas statei? WE naudojai, kitas komandas?

Tiesiog parasiau kad itartinai tu jam atrasei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), EK'ON parašė:

Kiek laiko statei, vienas statei? WE naudojai, kitas komandas?

Tiesiog parasiau kad itartinai tu jam atrasei.

Juk rašiau jau ankščiau, kad vienas stačiau apie 24h-26h gryno statymo. Naudojau We, VoxelSniper plugin'us. Tau turbūt atrodo visą tai įtartina, kad taip rimtai ir gal su šiokiu tokiu aršumo elementu atsakiau į #KristisMane tiesiog erzina tokie žmonės, jog be jokio pasidomėjimo ir konkrečių faktų šmeižia mane nebūtais dalykais, tokių būdų gal net siekdami atbaidyti mano statiniu susidomėjusius žmones. ;)

Redaguota , nario Tradic
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), EK'ON parašė:

Kiek laiko statei, vienas statei? WE naudojai, kitas komandas?

Tiesiog parasiau kad itartinai tu jam atrasei.

Mačiau progresą šio statinio, čia yra jo kurtas darbas. Taip pat nesuprantu, kaip jūsų nuomone jis įtartinai atrašė tam žmogui, juokina žmonės šiais laikais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Monrael parašė:

Mačiau progresą šio statinio, čia yra jo kurtas darbas. Taip pat nesuprantu, kaip jūsų nuomone jis įtartinai atrašė tam žmogui, juokina žmonės šiais laikais...

O tau siais laikais kai zmogus nuomone savo pasako tave juokina? Tiesiog pasakiau ka galvoju, ir nieko nenorejau peikti ar izeisti. Tiesiog paklausiau poros klausimu ir tiek, darbas grazus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, EK'ON parašė:

O tau siais laikais kai zmogus nuomone savo pasako tave juokina? Tiesiog pasakiau ka galvoju, ir nieko nenorejau peikti ar izeisti. Tiesiog paklausiau poros klausimu ir tiek, darbas grazus. 

Nuomonę gali turėti visi, bet ir aš galiu turėti nuomonę apie jūsų nuomonę, o jei ji absurdiška tai ir pakomentavau. Aš ir įžeisti nieko nenorėjau, o jei tu jautiesi įžeistas, tai labai atsiprašau, gerbiamasis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-04-14 at 22:30, #Kristis parašė:

Dar vienas žmogus pasiemęs įsirašė modą Download world ir parsisiuntė senajį GameIn.lt ( nereiklama ) hub'ą apgailėtina..

Galiu pasakyti atsimenu šita žmogų kaip dar statė su Nurba tokiu :) Šitam žmogeliui netruksta fantazijos tai gali nieko nerašyti apie šūdservi GameIn.LT kuriame ten žėmėlapis dabartinis kažkada buvau užėjas yra shit.... Tai manau pažiūrėk ką rašai apie savo manau ten tavo šūdservis :) Pasakius... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 4/18/2017 at 01:01, NiceTry parašė:

Galiu pasakyti atsimenu šita žmogų kaip dar statė su Nurba tokiu :) Šitam žmogeliui netruksta fantazijos tai gali nieko nerašyti apie šūdservi GameIn.LT kuriame ten žėmėlapis dabartinis kažkada buvau užėjas yra shit.... Tai manau pažiūrėk ką rašai apie savo manau ten tavo šūdservis :) Pasakius... 

Man įdomu kaip tu vienas padarytum tokį serverį kaip GameIn.lt (nereklama) ;) Tu net pluginų nerastum...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2614 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...