Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telia hibridini netas


RnP

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1924 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Blemba, pamates sia tema nuejau patikrint koks ten pas mane i-netas. 

Ir ziuriu kad kai TEO pasikeite i Telia, nukrito menesines i-neto kainos. O moku vistiek kaip anksciau (t.y. daugiau biski) :D

Reiks tvarka padaryt..:)

 

Ir jo, pas mane "Bazinis sviesolaidis". Tu 100mbps uztenka per akis!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 4/10/2017 at 22:07, Rockstar parašė:

Blemba, pamates sia tema nuejau patikrint koks ten pas mane i-netas. 

Ir ziuriu kad kai TEO pasikeite i Telia, nukrito menesines i-neto kainos. O moku vistiek kaip anksciau (t.y. daugiau biski) :D

Reiks tvarka padaryt..:)

 

Ir jo, pas mane "Bazinis sviesolaidis". Tu 100mbps uztenka per akis!

Jei vienas naudoji tai taip. Pas mane 12mbs ir namie naudojames as,  brolis tai neužtenką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*Myliu SuperGames.lt* atsiprašant žmogui neįdomu koki pas jus internetai. Jis klausia ar ką nors žinom apie hibridinį telia internetą... Aš pavyzdžiui manau jei siuntimui tai hibridinis internetas tikrai geras, bet jei online žaidimams tai 4g visiškas šūdas, kadangi su juo ms(ping) žiauriai didelis būna, nors ir pačio interneto greitis neblogas būna

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Torrentuose greitis neveiks, protokolai kitokie, pasiimk Tele2 4G arba omnitel 4G neribota ir buk laimyngas su panašiu o gal net geresniu greičiu nei tau dabar siulo, nuvatyk į salona pasiimk pabandimui abudu ir pasilik geresni

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Justux204 parašė:

Torrentuose greitis neveiks, protokolai kitokie, pasiimk Tele2 4G arba omnitel 4G neribota ir buk laimyngas su panašiu o gal net geresniu greičiu nei tau dabar siulo, nuvatyk į salona pasiimk pabandimui abudu ir pasilik geresni

Ar bent zinai koks pingas buna zaidimuose su tokio tipo i-netu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...
prieš 20 valandas(-ų), kranas parašė:

Imeskit kas nors hibridinio APN nustatymus nusiresetino modemas ir neprisijungia 4G :D

Skambink į telia turėtų pasakyt...

https://www.telia.lt/privatiems/pagalba/duk/internetas/kaip-pradeti-naudotis-mobiliuoju-internetu-telefone

Gal tai padės nesvarbu jog mob.internetui , bet nustatymai dažniausiai visur tokie patys...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1924 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...