Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3319 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
On 2017-04-10 at 13:59, ▸ Code' parašė:

Wow :o projekto aprašymas iš ties nustebino, taip pat patiko su sodybom/vilom, didžiausios sėkmės su projektu! :taika:

Projektas bus tikrai geras, bet manyčiau apie tave susidarę dauguma nuomonių, tad galėsi net nebandyti tapti komandos nariu, dabar pagalvojai kodėl? Hmm dabartiniuose dviejuose projektuose kiek laiko išbuvau pareigose kaip žinau viename vos savaitę, o kitame vos 3 dienas.. Bet manau C-L savininkai nori asmenų kurie ilgai išbus, ir kurie nekalbės o darys veiksmais, o tau veiksami yra 0 tu daugaiu kalbi negu darai, tad manau tau čia nepavyks prinert, jau žinau bandei nert :):D bet anway sėkmės :D

Redaguota , nario Egidijus B.
41 minutes prieš, Egidijus B. parašė:

Projektas bus tikrai geras, bet manyčiau apie tave susidarę dauguma nuomonių, tad galėsi net nebandyti tapti komandos nariu, dabar pagalvojai kodėl? Hmm dabartiniuose dviejuose projektuose kiek laiko išbuvau pareigose kaip žinau viename vos savaitę, o kitame vos 3 dienas.. Bet manau C-L savininkai nori asmenų kurie ilgai išbus, ir kurie nekalbės o darys veiksmais, o tau veiksami yra 0 tu daugaiu kalbi negu darai, tad manau tau čia nepavyks prinert, jau žinau bandei nert :):D bet anway sėkmės :D

 

Tvinki, apie tave čia niekas nesusidaręs geresnės nuomonės, gali išslysti

da30838075596c240bcb3a60e6ed0d0b.png

@pesh MVP

prieš 1 valandą, Egidijus B. parašė:

kas prabilo :DD vienam pojekte neri ;DD kitam jau kitaip ane? ateik į SAR*.LT projektą parašysu į sms aš tau torčiuk :DD arba į kokį lm*.lt :DD parašysiu :DD man nesunu tortuk :D

 

Kokiam aš čia projekte neriu? AŠ kituose projektuose nežaidžiu. Apie ką tu čia kalbi XD

Net nesiruošiu čia žaisti ar kitur, žaidžiau GS - nebežaidžiu, SA:MP laiko gaišimas. Turbūt, kad tavo trombocitai smegenų vingius užspaudė tau.

da30838075596c240bcb3a60e6ed0d0b.png

@pesh MVP

21 minutes prieš, Draugielis parašė:

Kodėl čia rašo jog Ketvirtadienį 19:00 forumo startas, o forume Penktadienį 19:00?

apie 6 val. vakare pakeitė į penktadienį forume, kiek spėjau užmatyt, tai turbūt nesugebėjo ir čia perrašyt datos ARBA projektai kapiec.

Web dizaino paslaugos, svetainių kūrimas, e-komercija - AŽ.

Portfolio - ČIA

47 minutes prieš, Draugielis parašė:

Kodėl čia rašo jog Ketvirtadienį 19:00 forumo startas, o forume Penktadienį 19:00?

Taip planavom šiandien bet kaip žinai gyvenime nutinka netikėtumų tai ryt 19 h startuosime tikrai su forumu viską sutvarkę

24 minutes prieš, quiN. parašė:

apie 6 val. vakare pakeitė į penktadienį forume, kiek spėjau užmatyt, tai turbūt nesugebėjo ir čia perrašyt datos ARBA projektai kapiec.

Taip planavom šiandien bet kaip žinai gyvenime nutinka netikėtumų tai ryt 19 h startuosime tikrai su forumu viską sutvarkę

 

 

 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3319 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...