Peršokti į turinį

pc upgrade


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2599 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, pardaviau savo cpu ir motina, galvoju apie ryzen upgrade. Ka manot? ar verta? i5 7600K nebeuzteko mano poreikiams, visada ant 100 proc usage buvo.

 

Mastau apie siuos variantus:

1) X99 chipset + i7 5820K

2) B350M + Ryzen 1700

3) Z270M + i7 7700K

 

Daugiausiai naudosiu renderingui, tai ryzen kaip ir geresnis variantas butu, taciau dabar kiek zinau daug problemu turi. Gal kas jau turit? Biudzetas CPU+MOBO 600eur

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal ir antras variantas.Visi sakot kad ryzen renderinimui tai bet...

 

Nezinau as visad liksiu prie intelio.

Mano variantas is tavo duotu 2 - 3.

Mano siulymas:

Asus STRIX Z270-E GAMING + i7-7700K

Asus MAXIMUS IX HERO + i7-7700K

 

ziurejau tavo pc specifikacijas kurias matau tavo parase tau manau siek tiek truksta energijos is matblokio

P.S ar galeciau suzinot ausintuva?

 

Redaguota , nario DziugisLT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

58 minutes prieš, DziugisLT parašė:

Gal ir antras variantas.Visi sakot kad ryzen renderinimui tai bet...

 

Nezinau as visad liksiu prie intelio.

Mano variantas is tavo duotu 2 - 3.

Mano siulymas:

Asus STRIX Z270-E GAMING + i7-7700K

Asus MAXIMUS IX HERO + i7-7700K

 

ziurejau tavo pc specifikacijas kurias matau tavo parase tau manau siek tiek truksta energijos is matblokio

P.S ar galeciau suzinot ausintuva?

 

550w truksta, tu juokauji? kai i7 91w, ryzen 65-95w :D beto mano matx korpusas, kaip tavo manymu igrusiu atx motina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

X99 ir 5820k vien todel kad cpu xhipo kaina kritus. na bet reiks gero ausinimo. geresnio nei ryzenui ant oro uztenka.

Pagal galimybes kurios gali but ryzeb geriau bet, intel su 6/12 ir geras variantas plius tai jog single core perf optimizuotas. beto galbut jei ryzenas pigiau iseis, nes motina iki 160euru ar pan gali susirast

 

###

Perziurejau per telefona kainas ir matau pvz skytech motina matx brnt jau kokie 230€ matx form factor. vargu ar pigiau rasi

 

Redaguota , nario Kusanagi97
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Kusanagi97 parašė:

X99 ir 5820k vien todel kad cpu xhipo kaina kritus. na bet reiks gero ausinimo. geresnio nei ryzenui ant oro uztenka.

Pagal galimybes kurios gali but ryzeb geriau bet, intel su 6/12 ir geras variantas plius tai jog single core perf optimizuotas. beto galbut jei ryzenas pigiau iseis, nes motina iki 160euru ar pan gali susirast

 

###

Perziurejau per telefona kainas ir matau pvz skytech motina matx brnt jau kokie 230€ matx form factor. vargu ar pigiau rasi

 

Kad x99 norejau imt, bet blemba pigiausia motina 230€, neverta tikrai...

 

Jau uzsisakiau Gigabyte B350M Gaming 3 + Ryzen 7 1700. Turėtų būt trečiadienį, įkelsiu review kai tik gausiu :)

 

 

Del single core, kai kur ryzenas padeda net 6800k-6900k, kai kur jie ryzena :) bet kaip už tokią kainą, kai pigiau net už i7 7700k, kodėl gi ne :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2599 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...