Peršokti į turinį

Unity remote 5 problema.


Nexar`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2602 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Esu visiškai žalias čia, bet noriu mokintis kurti žaidimą androidui. Kaip ir viską padariau, nurodžiau kelią iki Android SDK ir JRE pasirinkau android platformą ant unity,  įdiegiau į kompą samsungo draiverius, įjungiau developer mode androide ir per editorių nurodžiau kad naudosiu betkokį android device ir vistiek prijungus telefoną žaidimo neatvaizduoja per ekraną telefono. Gal turit patarimų kokių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pabandyk prijungęs savo samsungą per USB iš naujo perkrauti Unity Editor, kiek teko skaityti, šitas metodas daugeliui padėjo. Šiaip, Unity Remote turi daug bug'ų, todėl nėra patikimas, kartais paprasčiau yra tiesiog subuildint game, įsikelt ir įsidiegt apk failą į telefoną bei įsidiegt kokį debug įrankį (bent jau aš taip darau;d)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), Developer parašė:

Pabandyk prijungęs savo samsungą per USB iš naujo perkrauti Unity Editor, kiek teko skaityti, šitas metodas daugeliui padėjo. Šiaip, Unity Remote turi daug bug'ų, todėl nėra patikimas, kartais paprasčiau yra tiesiog subuildint game, įsikelt ir įsidiegt apk failą į telefoną bei įsidiegt kokį debug įrankį (bent jau aš taip darau;d)

Dėkui. Turbūt taip ir darysiu, nes perkrovus visaip bandžiau ir vistiek neveikia. Galvojau gal aš ne taip įrašiau jre arba android sdk? SDK siunčiausi iš čia https://dl.google.com/android/repository/tools_r25.2.3-windows.zip ten kur tik command line tools.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2602 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...