Peršokti į turinį

Pasiūlymas su avatarais


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2590 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...

Čia nieko tvarkyti nereikia. Kodėl jūs tokius veiksnius prikišat prie forumo aktyvumo mažėjimo ? Visad taip darote ? Nukrenta moneta ant žemės, sakote, nenuostabu jog taip atsitiko... Čia dabar taip ir bus. Reikia dėti tokį avataro dydį, kuris būtu pritaikytas šiam forumui. Jeigu tavo avataras liejasi, yra aišku jog šis dydis yra blogas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-04-01 at 22:52, Reklameris1 parašė:

Čia nieko tvarkyti nereikia. Kodėl jūs tokius veiksnius prikišat prie forumo aktyvumo mažėjimo ? Visad taip darote ? Nukrenta moneta ant žemės, sakote, nenuostabu jog taip atsitiko... Čia dabar taip ir bus. Reikia dėti tokį avataro dydį, kuris būtu pritaikytas šiam forumui. Jeigu tavo avataras liejasi, yra aišku jog šis dydis yra blogas.

:) Lengva sneketi jei sedi ir free ispejimus dalini. Neberasyk mano temose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Dzjampstailas parašė:

:) Lengva sneketi jei sedi ir free ispejimus dalini. Neberasyk mano temose.

Aš tau paaiškinau, jog avatarai tokie ir turi būti. Forumas yra laisvas, todėl diskusijos visiems yra atviros :taika:

P.S. Dėl free įspėjimų visada galima kreiptis į administraciją arba kurti temas publikai matant su įrodymais. Šiuo atveju tuščios kalbos ir lieka tuščiomis kalbomis.

Redaguota , nario Reklameris1
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2590 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...