Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3389 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi naršydamas dažnai šiame forume atrandu tokių temų kaip "Naujas unikalus SA-MP serveris" ir panašiai. Ir manę tiesiog suiema juokas , nes SA-MP jau yra žlugęs , tačiau tie kas įsigiline į šį žaidima to nemato ir nesupranta. Startuoja kas diena naujas projektas ir nei vienas neišsivysto. Vaikai eina žaisti ten kur daug žmonių , jiems unikalumas nėra svarbus. Lietuvoje teliko tik pora serverių tai LMG ir SARG , visi kiti žlunga arba jau yra žluge , dažniausiai tai įvyksta dėl komandos kaltės , paplatinama modifikacija , slapti prisijungimo duomenys ir panašiai. Vaikas kurdamas SA-MP serverį mano , kad sukurs labai gerą serverį ir daug žais , daug uždirbs pinigų , bet laikui einant visi tie lūkesčiai tiesiog dingsta , nes labai retas žmogus atkreips į jūsų serverį dėmesį. Grand Theft Auto San Andreas išleistas 2004 metais tai prieš 13 metų , šiuo metu kuriamos naujos Grand Theft Auto dalys , ir ką jūs galvojate , ką žaidėjai rinksis? Ar seną žaidimą kurio grafikos tiesiog shit , ar žaidimą su naujomis grafikos , naujomis galimybės , naujomis funkcijomis? Manau atsakymą visi žinome. Taigi išvada , neverta vystyti SA-MP , nes jis jau žlugęs!

(redaguota)

Išvada, kad tai netiesa! Sakai SARG ir LMG liko serveriai? O kur GS, kur LV, kur Dogberry, bet okay. Žaidimas yra vertinamas ne pagal grafikas, o ką tu ten veiki ir ką tau reiškia tas žaidimas. Pavyzdžiui tas pats Minecraft, grafikos tikrai yra gana apgailėtinos, bet žmonės jį žaidžia. Funkcijos ir galimybės - taip, tai teisinga, bet veiklos galima susirasti ir SA:MP'e. Šiuo metu neaišku ar yra kuriamos naujos GTA dalys, dar niekas to nepatvirtino oficialiai. SA:MP'as tikrai nėra žlugęs (Players Online: 49727). Kalbant apie Lietuvos SA:MP'ą, taip galbūt žlugęs, nėra naujų serverių, kurie parodytų kažko naujo, bet apskritai pats SA:MP'as labai gerai laikosi

 

Redaguota , nario Domtraukis

Tie sarg ir lmg nebeturi ko parodyti. Yra projektu kurie sukuria tas kelias naujas sistemas kazka vis tobulina serveryje. Demesio jiems neatkreipiama del tu pencininku. Kur pradinukai zaidzia susede. Daugelis i samp ateina del pokerio. SAMP real life serveriai gali pasiulyti ivairoves o gta v. Heist? Pereini heist visus, vel is naujo? Sprogdint kitus zaidejus? 

TU sampe gali sukurti belekoki serveri kas svarbiausia tai yra pasiulyti zaidejams kokybiska zaidima ir pritraukti juos pas save. Bet Lietuvoje tas yra neimanoma kaip anksciau minejau del pencininku '' sarg, lmg ''.

e04d4df8b9e8509721d1b960f83045e0162.png

 

6'4

 

Problema tame, kad ne visu pc isnesa tas geras grafikas, tai ir pasilieka ar ties gta:sa grafiku, ir tai kokie 70% lietuviu samp zaidejai yra is senesniu laiku, kurie nuo sampo neatsitrauke, nes man asmeniskai samp jau pries 4-5 metus pasidare nelogiskas ir ne mano protui buvo, nes atvirai kalbant, dauguma tu "Samperiu" protu atsilike yra, nes pagalvojus logiskai 24/7 sedet prie to pacio zaidimo ir kisti pinigus i ji kur ir durniui aisku, kad niekad neatsipirks (Cia apie privilegiju pirkimas/projektu kurimas kurie neislaiko ne menesio), nu tiesiog absurdiska. Gaila man tu kuriems jau nuo samp yra pzda, nes pazystu ne viena, kuris i samp ikises pinigu nemazai ir gavo tai, kad nuo to kompo smegenys susisukusios, nes visi vaikiai kurie zaidzia, tai jie nezaidzia i diena 1-2h jie zaidzia po 7h+, ka reiskia kad jie nenulimpa nuo kompo ir jiems sutrinka nervai nuo kompiuterio, bet kadangi ka bepakeisi, yra kaip yra, Visokiu yra,visokiu ir reikia.. :) Cia nezinau gal i tema gal ne, bet vistiek, issakiau savo nuomone :D:) 

Nu ir kam dabar tai buvo įdomu? Nei jis žlugęs nei ką, yra tikrai projektų kurie kartais nustebina sistemomis ir pan, bet konkurencija yra milžiniška, o į mažus projektėlius eina vaikai iki 12m, kad galėtų gauti kažkokias privilegijas ir pabūti atseit projekto galva, o normalių ir subrendusių žaidėjų sampe jau vpš deficitas. 

(redaguota)

Belieka laukti, kol pati samp versija atsinaujins su tais potvyniais, bet sa-mp.com tinklapyje apie ta atnaujinimą jokios temos nėra, todėl.. ateityje manau tikrai samp versija pasikeis ir bus įdomu žaisti, tobulėti yra dar daug kur, tiesiog reikia noro ir investicijų nemažai, jeigu žadi tikrai tuo užsiimti. Buvo apie žlugimą ne viena tema sukurta, o sampas, kaip gyvuoja taip gyvuoja, nežlunga, kuriami projektai kasdieniai ir savaitiniai.

Redaguota , nario Dovydas B.

✉ Email; [email protected]

Prieš 1 valandą, zTe` parašė:

Ištikro be SA-MP iš nemokamų žaidimų nėra daug gerų, tad dėlto jis dar neblogai laikosi kitose šalyse bei SARG ar LMG.

kaip tai nera nemokamu zaidimu, Zmogau 21 amzius, Internetas gi yra. 

Is sito tavo suprantu jog pats nemazai sedi samp'e.

Nes nemokamu zaidimu yra pilna, tik reik moket ieskot. ir zinot ko ieskai.

7 minutes prieš, # James parašė:

Po pusės metu kažkur parodys jums vienas žmogus, kad SA-MP vis dar gyvuoja, ir ne tik ta sena modifikacija, ir tas senas ridos kėlimas, tik palaukit. Ir jeigu būtu sampas žlugęs, kaip jūs sakot, nebūtu sarge,lmg po 300 žaidėjų, tad chil.. ;)

 

Apie Zavasko projekta kalbi ? Jeigu apie ji, tai as irgi manau, kad geras projektas bus, svarbu, kad zmogus nepasiduotu ir vystytu projekta, nes realiai daug kam truksto to dalyko, daug kas nuleidzia rankas...

✉ Email; [email protected]

2 minutes prieš, markellon parašė:

Gerbiamieji, taigi vasara artėja žmonių kiekis krenta tai žmonės turi ir savo gyvenimą. Baigsis vasara, vėl žaisite visi. Taip kad nieko nesakau, ką norit ta darykit, bet grįšit jus. :)

Tai žinoma, kad kris vasara, visi sugrįš vėl po vasaros, o ir dabar daugumai egzaminai, tai neturi tiek daug laiko viskam, kad pažaist. Ateis vėl šalti orai, sulips vėl prie savo radiatoriu :D

✉ Email; [email protected]

Senieji serveriai kaip LMG, Sarg, Greenside, LV. Šie servai tikrai nežlugs nebent gal kuris vienas. Tau atrodo kad sampas žlunga manau tik dėl to nes kaip sakai dauguma vaiku atsidaro tu savo servo lempiniu ir galvoja kad kažkas gausis ir taip toliau bet taip nėra. Tie servai vaikų kurie atsidaro jie palaiko duok dieve pora sąvaičiu. Ir kodėl tu pvz paminėjai tik lietuvių tuos real life serverius, kur freerom serveri drift serveriai? Ju yra manau taip pat gan nemažai ir juose žaidžia tikrai ne vienas ir ne du žaidėjai. Taip kad Sampas yra sampas ir jis tikrai nežlugs. Beje pats sampas priklauso ne nuo pačio gta žaidimo ir jo grafikų, jis priklauso nuo serverių kaip tie serveriai suskriptinti ir panašiai. 

a933dcd019ade4c0f0e26559dc3961ac209.jpg

LMG yra sukurtas bizniui. Atnaujinimas paskutinis buvo prieš pusantrų metų ar po kiek. O dėl kitų serverių, gal jie ir yra pinigų projektai bet nors kažką juose daro. Samp nemanau kad žlugs tik reikia lietuvoje role play serverių. Daug kam tas kvailas grp atsibodęs stilius kur turi sėdėti kelti rida ekonomika niekur nėra gera visur milijonai. Tad yra dar kur tobulėti.

 

Būkit žmonės sukurkit kas lietuvišką role play serveri :/

4d2358993a445061877df462d0ccbb93782.jpg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3389 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...