Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dalinuosi SunSide.lt gm


Ridlis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 961 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 10 valandas(-ų), MandarinukasxD parašė:

Nesaugo alkio,prisiregistruoji,atsijungi vėl prisijungi ir miršti visalaik.

Aš į database įsidėjau alkį dabar nėraproblemų man atrodo

 

Redaguota: http://my.jetscreenshot.com/demo/20170319-05cg-98kb

Beje esu susitvarkęs, jog nemirtum, nes nebuvo gyvybių saugojimo ir užkraudavo su 0 hp.. Beje gaujas sutvarkęs esu rangus ir pnš.

Redaguota , nario YumGamer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), YumGamer parašė:

Aš į database įsidėjau alkį dabar nėraproblemų man atrodo

 

Redaguota: http://my.jetscreenshot.com/demo/20170319-05cg-98kb

Beje esu susitvarkęs, jog nemirtum, nes nebuvo gyvybių saugojimo ir užkraudavo su 0 hp.. Beje gaujas sutvarkęs esu rangus ir pnš.

Nei tu turi originalu duombazes sql nei girkis, kiek zinau originaliame sql per 20 lenteliu strukturos o pas tave tik 7 lenteles, tad nesigirk jog turi tvarkinga sql.

Tvarkingas sql su visais kintamaisiais tikrai didesnis nei tavo turimas. Jei ir susitvarkei gyvybiu ir alkio eilutes tai dar neviskas ten kur kas daugiau duomenu tau truksta vien players lenteleje struktura siekia per 300 eiluciu tad nemanau jog turi tvarkinga sql

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, # Tonny parašė:

Nei tu turi originalu duombazes sql nei girkis, kiek zinau originaliame sql per 20 lenteliu strukturos o pas tave tik 7 lenteles, tad nesigirk jog turi tvarkinga sql.

Tvarkingas sql su visais kintamaisiais tikrai didesnis nei tavo turimas. Jei ir susitvarkei gyvybiu ir alkio eilutes tai dar neviskas ten kur kas daugiau duomenu tau truksta vien players lenteleje struktura siekia per 300 eiluciu tad nemanau jog turi tvarkinga sql

Deja tikrai ne 300 eilučių... jei dar nežinai, jog gamemodo faile visos duomenų bazės struktūros pavadinimai nurodyti.. o šis sql u

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 3/20/2017 at 08:35, Alphaville parašė:

Rangai neveikia pas tave cia, tai nesakyk, kad viska saugo tvarkingai.

Išmok naudotis [MODERATED],parašyk /darbuotojai ir galėsi valdyti rangūs ir tt.

 

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, @Tautvis parašė:

Paplatino gamemoda, kad pasimtu tavo projektas, coming soon šudserveris jsn :D

Nečiulbėk čia,skrisk lauk,niekam neidomūs vpš,supraščiau pats *Šudserverių* nekurtum paklausyčiau ir suprasčiau tave,dabar tik tuščiai komentuoji,nes jautiesi toks apgailėtinas ir neturi kur isilieti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juokinga kai žmonės dėl sql pešas, kai jį padaryti nereikia jokių įpatingų programavimo įgudžių, kaip i koki exeli suvesti pavadinimus ir nurodyti tipą ir dydį, jei kas planuojat studijuoti IT ar kokiu administratorium duos jum su MS Access programa padirbt iškart smegenys išsilydys. *mind fuck*

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 961 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...