Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dalinuosi SunSide.lt gm


Ridlis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 967 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, Alphaville parašė:

Nebekliesk. Neturi tu net to .sql pilno :D rase jis man, nieko neturi ir uzblokavo.

:D aš koky turiu nesidalinsiu kadangi iš Šarūno pirkau gm su normaliiu sql ir gausi tik normalūs žmones o ne kaip tu

bei aš paklausiau ar turi sutvarkyta tam kad žinociau ar visi turi ta lieva tik sql dabartiny sql gaus tik normalūs žmones ne kaip tu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), #Kristis parašė:

Sveiki, taigi po ilgų paieškų radau SunSide.lt (Nereklama) Projekto gamemode kaip dedi SQL Metą errorą vieną tik dėl Players, nes nesukelia žaidėjų visų, bet viskas puikiai veikia.

 

http://www83.zippyshare.com/v/kUK5GG2O/file.html

 

 

Jeigu negaila užmeskit +R3P DĖKUI ;)

po ilgu paiesku, atsisiuntei is manes, ir idejai i supergames, nes mano tema istryne

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, YumGamer parašė:

Taip ir nesuoprantu kodėl nepasileidžia server failas... namus verslus užkrauna ir rašo shutting down

Prieš paleidžiant meta error'o lentelę? Jei taip tai parsisiūsk nurodytą failą ir viskas veiks, nes tas pats ir man buvo.

Redaguota , nario **GusTav**
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, **GusTav** parašė:

Prieš paleidžiant meta error'o lentelę? Jei taip tai parsisiūsk nurodytą failą ir viskas veiks, nes tas pats ir man buvo.

[22:13:34] Originalių objektų skaicius: 174
[22:13:34] CreateDynamicObject skaicius: 7,129
[22:13:34] Number of vehicle models: 64
[22:13:34] --- Server Shutting Down.
[22:13:34] 

 

jokių lentelių nemėto

Redaguota , nario YumGamer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 967 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...