Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3393 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

3 minutes prieš, SimonaD69420 parašė:

Labai juokinga..

Bet tu ir duodi čia :D jeigu jau taip bijai kortele pasidaryti tai tėvų paprašyk pervesk į banko kortele jiems pinigus jie tau į rankas duos ten pora € ir bus ramu kam čia rašinėti be korteles be banko kaip kitaip išimti galima pinigus jeigu toki būda sužinosi ir man pasakyk, nes magijos dar nesimokinu :/ 

1 minute prieš, Marius parašė:
1 minute prieš, Citadoras parašė:

Bet tu ir duodi čia :D jeigu jau taip bijai kortele pasidaryti tai tėvų paprašyk pervesk į banko kortele jiems pinigus jie tau į rankas duos ten pora € ir bus ramu kam čia rašinėti be korteles be banko kaip kitaip išimti galima pinigus jeigu toki būda sužinosi ir man pasakyk, nes magijos dar nesimokinu :/ 

Ar tu durnas?

Dabar, Litukas123 parašė:

O jeigu ten iš kokio mc, samp ar cs uždirba iš paslaugų tai čia švarūs?

Jeigu jie yra legaliai gauti ne vogti iš žmogaus apgaudinėjant tai švarus :) Nes teko viena karta tokia situaciją kad buvo vogti ir perėjo į mano sąskaitą už paslaugą kol buvo kitas susektas tai prasitese laiko ir teko važinėti į menturą :)

 

1 minute prieš, #VapeNation parašė:

Jeigu jie yra legaliai gauti ne vogti iš žmogaus apgaudinėjant tai švarus :) Nes teko viena karta tokia situaciją kad buvo vogti ir perėjo į mano sąskaitą už paslaugą kol buvo kitas susektas tai prasitese laiko ir teko važinėti į menturą :)

Buvo mane apgave ant 9eur.Pirkau žaidimo item vakare su vienu žmogumi susirašinėjau, o jis skype pardavė ir tam kas jis pardavė mane apgavo...

(redaguota)
prieš 6 valandas(-ų), Forever. parašė:

Tai blyn, jeigu neturi 18, ar *Myliu SuperGames.lt* kortelės neturi, tai kam tau tos Payseros tuomet, jeigu neturi 18 baudos pareina už melagystes, nes ten būtina taisyklęs pasiskaityt..... O jeigu turi 18 pasiimi kortelę ir viskas rami sėdi

Nuo kada kad turėti paysera reikia 18m? :D Pas mane 3 identifikavimo lygio paysera nors man 17 metų

Redaguota , nario Maquex
 
 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3393 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...