Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[PS4] Prieš perkant turiu pora klausimu


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,taigi žadu nusipirkti ps4 slim ir turiu pora klausimu,kadangi wi-fi atsisakėm ir liko tik laidinis internetas,bet jis nėra labai greitas (1mb/s),todėl labai ilgai trunka kol atsisiusiu kanors,tai iškilo klausimas ir ar į slim eis "ikišti" laidini interneta.. ir dar turiu pora klausimu...

1.Jeigu tarkim aš esu UK regione,o mano draugas tarkim RU regione,tai aš ji galėsiu pridėt į draugus ir kartu su jo žaisti online?

2.Iš kur jus perkat žaidimus,psn kodus ir t,t?

3.Jei esu nusipirkes žaidima (diska) tai prieš žaidžiant ji reiks kažkaip instalioti ar tiesiog idėti ir žaidi, ar ir reiks interneto instaliojant žaidima?

4.O žaidžiant žaidima ne per online,tiesiog story pereidinet ar reiks psn ? 

 

Beto pasiulykit koki idomu zaidima (be last of us,uncharted4 ir driveclub,kadangi pirksiu bundle su siais zaidimais)

 

 

Dėkui iš anksto.

Redaguota , nario Dabalololololo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, E.A. parašė:

Nerekomenduočiau PS4, turėjau tiek xbox 360 tiek playstation 3 tiek xbox one tiek PS4. Šimta kart geriau xboxone, visiškai skirtingas valdymas, fulę žaisti išvis košmaras, pagal komentarus tikrai galvojau jog bus geresnis PS4 bet nusipirkes pardaviau po savaitės.

Žmogau tikrai klysti , pagal mane ps4 geresnis. Playstation palaiko daug geresnę grafiką nei xbox , bei daugelyje žaidimų valdymas daug lengvesnis , taippat ir žaidimų įdomesnių išleidžia tik ant ps4 tokių kaip "uncharted" serija. Tačiau tai tik mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Hifoen parašė:

Žmogau tikrai klysti , pagal mane ps4 geresnis. Playstation palaiko daug geresnę grafiką nei xbox , bei daugelyje žaidimų valdymas daug lengvesnis , taippat ir žaidimų įdomesnių išleidžia tik ant ps4 tokių kaip "uncharted" serija. Tačiau tai tik mano nuomonė.

kiek ką pažįstu ir yra žaide su abejomis konsolemis vienareikšmiškai pritaria jog xone žymiai geriau, ps4 ant šaudymo gal ir, bet tokie kaip ufc, kašes, fulės vienareikšmiškai xone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), E.A. parašė:

Nerekomenduočiau PS4, turėjau tiek xbox 360 tiek playstation 3 tiek xbox one tiek PS4. Šimta kart geriau xboxone, visiškai skirtingas valdymas, fulę žaisti išvis košmaras, pagal komentarus tikrai galvojau jog bus geresnis PS4 bet nusipirkes pardaviau po savaitės.

Na tikrai ilgai svarsčiau katra konsole imti ir tikrai xbox one galvuojau imti, nes labiau patiko meniu ir pultelis,nei ps4,bet ps4 exclusivai daug geresni,todėl ir nusbrendžiau paimti ps4

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Hifoen parašė:

Sveikas, pats turiu paprastą ps4 ir kiek žinau nesikiša laidai. (nesu tikras)

 

1. Galėsit 

2.  Iš playstation store 

3.  Interneto nereiks , bet instaliuos

4. Nereikės

Beto ps4 slim yra laidinio interneto portas,kas tikrai gerai man,kaip dabar neturiu wi-fi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...