Peršokti į turinį

Galimybė gauti STEAM žaidimus / wallet kodus nemokamai


Pasaka

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2580 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Klaidžiodamas po internetą radau neblogą puslapį, kuriame galite gauti nemokamai STEAM žaidimus, walleto kodus už tam tikrą coinsų kiekį.

Jame coinsus gauti galite už:

  • žiūrint video,
  • kviečiant draugus su jūsų ref.linku,
  • vykdant įvairiausius offerius,
  • paspausti "patinka" jų facebook puslapį, sekti twitch'e, twitter'y, prenumeruoti jų youtube kanalą,
  • žiūrėti ebonus.gg live stream'us ir taip gauti coinsus.

Prašyčiau spausti ant mano ref. link'o norint patekti į puslapį, kas suteiks ir man pinigėlių: ČIA ( būčiau labai dėkingas ).

Na, bet jeigu jums 'gaila', tuomet eikite paprastai: ČIA

Pradedami žaidimą šiame puslapyje, užsiregistravę mano duotu link'u, spauskite viršuje, dešinėje " Lucky Boxes ". Turėsite vieną lucky box'ą, kurį atidarysite ir gausite 100 coins. Taip pat coinsus galite pirkti už realius pinigus.

______

D.U.K

- Ar šis puslapis nėra eilinis SCAM?

- Ne.

__

- Kodėl turėčiau pasitikėti ir žaisti?

- Vienintelis būdas legaliai gauti žaidimus nemokamai.

__

- Iš kur žinoti, jog svetainė tikrai nėra SCAM, jeigu pats esi joje naujas ir neišbandęs?

- Šiuo puslapiu domėjausi interneto platybėse ir visiškai neradau nusiskundimų ar pagrindimų, jog puslapis yra SCAM. Apie šią svetainę tiek youtube, tik facebook'e mačiau bei girdėjau, jog ji yra vertinama kuo puikiausiai bei joje yra daug užsiregistruotų naudotojų.

__

- Ar šio puslapio kūrėjai, administracija yra normali? Ne kaip kituose puslapiuose ignoruojanti ar pan.?

- Pats susisiekiau per facebook'ą su eBonus.gg puslapiu parašęs asmeninę žinutę, maloniai ir rūpestingai atsakė į mano užduotus klausimus ir atsakymus gavau per >5 min.

__

- Ką šioje svetainėje galima nusipirkt už surinktus coinsus iš įvairių užduočių?

- Begalę STEAM žaidimų, STEAM wallet kodų, Rixty card, iTunes card , XBox Live card , XBox Live Gold, PlayStation Network card, Nintendo eShop prepaid card ; Overwatch ; Random STEAM Game CD-Key ir kt.

__

- Ką tame puslapyje galima dar daryti?

- Galite dalyvauti įvairiausiuose puslapio administracijos rengiamuose giveaway, galite mėginti laimėti "lucky boxes": yra CS:GO lucky box, STEAM Wallet lucky box, Overwatch lucky box, eBonus.gg lucky box, GTA V lucky box bei Minecraft lucky box.

_______________________________________

Dėkui už dėmesį, linkiu sėkmės bandant išlošti didelį kiekį coinsų ir atsiimti prizą artimiausią jums.

Jeigu kils klausimų, galite rašyti man AŽ arba el. paštu ( [email protected] ), arba rašyti tiesiai eBonus.gg administracijai žinutę per jų oficialų facebook puslapį kurį rasite ČIA. Gero vakaro. :)

Redaguota , nario Tautedorus
Taisyklės 1.19 pažeidimas. Pažeidimas pašalintas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
6 minutes prieš, - Profesorius - parašė:

Bent nemeluotum http://prntscr.com/ee1hvw sėkmės..

Dar vienas įrodymas, jog Lietuva gaili kitiems gero. Dar ypač, jog pasidalinau būdu, kuriuo nemokamai galima gauti STEAM žaidimų, kurie kainuoja nemažus pinigus, tačiau vis tiek gaila paspausti ant refferalo ? Geriau palinkėt tau, jaunuoli, sėkmės reikėtų. "Duok ir tau bus duota". Negirdėti žodžiai?

Ačiū.

Redaguota , nario Pasaka
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Pasaka parašė:

Dar vienas įrodymas, jog Lietuva gaili kitiems gero. Dar ypač, jog pasidalinau būdu, kuriuo nemokamai galima gauti STEAM žaidimų, kurie kainuoja nemažus pinigus.

Ačiū.

Niekas čia nieko negaili. Tiesiog iš tavo pusės tai negražu apgaudinėti kitus žmonęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, - Profesorius - parašė:

Niekas čia nieko negaili. Tiesiog iš tavo pusės tai negražu apgaudinėti kitus žmonęs.

Tai nėra apgaulė, tik numesti du vienodi link'ai, kurį paspaudęs vis tiek būsi nukeltas į tą puslapį tiesioginiu būdu, tik man prisidės vienas,kitas coinsas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Pasaka parašė:

Tai nėra apgaulė, tik numesti du vienodi link'ai, kurį paspaudęs vis tiek būsi nukeltas į tą puslapį tiesioginiu būdu, tik man prisidės vienas,kitas coinsas. :)

Tame ir esmė jog čia apgaulė iš tavo puses. Paaiškink nu kam meluoti ? Jeigu žmonęs norės paspausti ant tavo adreso tai ir paspaus nenorės nespaus. Gi pats parašiai  Na, bet jeigu jums 'gaila', tuomet eikite paprastai: ČIA

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), Norm4ntas parašė:

Kai išsiimsi ką nors, paskambink ;) o jei rimtai, iš kur pats žinai kad čia ne scam? :D eilinis smegenų pudrinimas

Aš tai ble jūsų nesuprantu, gi atskirai sukūrė D.U.K kur ir yra parašyta viskas. Jei nesugebi perskaityt vienos eilutės, eik pats domėtis internete tada, neteršęs temos ir nekišęs nosies kur nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, » Tommy. parašė:

Aš tai ble jūsų nesuprantu, gi atskirai sukūrė D.U.K kur ir yra parašyta viskas. Jei nesugebi perskaityt vienos eilutės, eik pats domėtis internete tada, neteršęs temos ir nekišęs nosies kur nereikia.

Tai davai tegul pateikia įrodymą kad pats kažką išsiemė, nes gaišt laiką irgi kainuoja ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Norm4ntas parašė:

Tai davai tegul pateikia įrodymą kad pats kažką išsiemė, nes gaišt laiką irgi kainuoja ;)

Dėl tavęs pasidomėjau internete, neradau nei vieno blogo atsiliepimo apie šį puslapį ir nei vieno video ar straipsnio, kuris vadintųsi "eBonus.gg - SCAM".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2/27/2017 at 18:12, Pasaka parašė:

Sveiki. Klaidžiodamas po internetą radau neblogą puslapį, kuriame galite gauti nemokamai STEAM žaidimus, walleto kodus už tam tikrą coinsų kiekį.

Jame coinsus gauti galite už:

  • žiūrint video,
  • kviečiant draugus su jūsų ref.linku,
  • vykdant įvairiausius offerius,
  • paspausti "patinka" jų facebook puslapį, sekti twitch'e, twitter'y, prenumeruoti jų youtube kanalą,
  • žiūrėti ebonus.gg live stream'us ir taip gauti coinsus.

Prašyčiau spausti ant mano ref. link'o norint patekti į puslapį, kas suteiks ir man pinigėlių: ČIA ( būčiau labai dėkingas ).

Na, bet jeigu jums 'gaila', tuomet eikite paprastai: ČIA

Pradedami žaidimą šiame puslapyje, užsiregistravę mano duotu link'u, spauskite viršuje, dešinėje " Lucky Boxes ". Turėsite vieną lucky box'ą, kurį atidarysite ir gausite 100 coins. Taip pat coinsus galite pirkti už realius pinigus.

______

D.U.K

- Ar šis puslapis nėra eilinis SCAM?

- Ne.

__

- Kodėl turėčiau pasitikėti ir žaisti?

- Vienintelis būdas legaliai gauti žaidimus nemokamai.

__

- Iš kur žinoti, jog svetainė tikrai nėra SCAM, jeigu pats esi joje naujas ir neišbandęs?

- Šiuo puslapiu domėjausi interneto platybėse ir visiškai neradau nusiskundimų ar pagrindimų, jog puslapis yra SCAM. Apie šią svetainę tiek youtube, tik facebook'e mačiau bei girdėjau, jog ji yra vertinama kuo puikiausiai bei joje yra daug užsiregistruotų naudotojų.

__

- Ar šio puslapio kūrėjai, administracija yra normali? Ne kaip kituose puslapiuose ignoruojanti ar pan.?

- Pats susisiekiau per facebook'ą su eBonus.gg puslapiu parašęs asmeninę žinutę, maloniai ir rūpestingai atsakė į mano užduotus klausimus ir atsakymus gavau per >5 min.

__

- Ką šioje svetainėje galima nusipirkt už surinktus coinsus iš įvairių užduočių?

- Begalę STEAM žaidimų, STEAM wallet kodų, Rixty card, iTunes card , XBox Live card , XBox Live Gold, PlayStation Network card, Nintendo eShop prepaid card ; Overwatch ; Random STEAM Game CD-Key ir kt.

__

- Ką tame puslapyje galima dar daryti?

- Galite dalyvauti įvairiausiuose puslapio administracijos rengiamuose giveaway, galite mėginti laimėti "lucky boxes": yra CS:GO lucky box, STEAM Wallet lucky box, Overwatch lucky box, eBonus.gg lucky box, GTA V lucky box bei Minecraft lucky box.

_______________________________________

Dėkui už dėmesį, linkiu sėkmės bandant išlošti didelį kiekį coinsų ir atsiimti prizą artimiausią jums.

Jeigu kils klausimų, galite rašyti man AŽ arba el. paštu ( [email protected] ), arba rašyti tiesiai eBonus.gg administracijai žinutę per jų oficialų facebook puslapį kurį rasite ČIA. Gero vakaro. :)

Lietuviams niekada neduos pelningų užduočių, todėl arba naudoti VPN arba neilįsti į tokias nesamonės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2580 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...