Peršokti į turinį

Uždarbis nieko nedarant arba kaip gauti YouTube peržiūrų.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2633 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

cTdbBQC.png

Sveiki, 

Esu atradęs gana įdomu puslapį, kuriame lengvai galima gauti YouTube peržiūrų arba minimaliai iš to uždirbti ( sakau minimaliai, nes pats labiau nusitaikęs į peržiūrų gavimą ne į pinigų, todėl teks praktikuoti patiems kas labiau norės bandyti uždirbti ).

Noriu pasidalinti su jumis. Puikus būdas gauti daugiau peržiūrų YouTube tinkle arba bandyti iš to uždirbti. Viskas veikia labai lengvu principu. Prisiregistruojate svetainėje, gana patogus ir paprastas valdymas.

FjImMet.png

Parsisiunčiate programą, suvedate savo duomenis ir programa pati dirba už jus - žiūri kitų video, už kuriuos gaunate taškų. Taškų kiekis priklauso nuo to, kokio ilgio video programa peržiūrės. Žemiau pateikiu, kaip atrodo programa ir kiek taškų gaunate už peržiūrą arba kiek taškų reikia skirti, jūsų video peržiūrai.

Kaip atrodo programa:
mylW0wn.png

Kiek taškų gaunate / skiriate už video peržiūrą:

GaEApES.png

Praktiškai jums nieko daryti nereikia, tiesiog paleisti programą, kai įjungiate kompiuterį. Programa didelės apkrovos kompiuteriui jums nesukuria, taškai kaupiasi po truputį. Tinklapyje galite pridėti savo video, pasirinkite kiek taškų norite skirti vienam ar kitam video, vėliau pridėti papildomai, viskas labai aiškiai ir lengvai. 

Taškų( Credit ) gavimo būdai:

  • Paleista programa jūsų kompiuteryje.
  • Nusipirkti tiesiogiai iš tinklapio ( nepirkau ir nesiūlau pirkti, gana lengvai renkasi ir paprastu principu )
  • Paleistas papildinys FireFox naršyklėje ( šiuo metu man bent jau neveikia, tačiau laikui bėgant manau tikrai sutvarkys )
  • Programa jūsų Android įrenginyje.
  • Programa jūsų IOS įrenginyje.
  • Žaisti žaidimą ir laimėti papildomų 100 taškų (  Play the Arcade and get in the top 100 daily scores for a credit bonus.)
  • Pasidalinti savo pakvietimo nuroda Twitter socialiniame tinkle ir gauti 1000 Tašku (  Tweet your referral link with #vagex and earn 1000 bonus credits. You can do this each day )
  • Dalintis nuoroda su draugais ir gauti bonusą nuo draugo surinktų / nupirktų kreditų (  Share your referral link with your friends are earn 10% of all the credits they earn (15% for upgraded members) )

Puikus dalykas yra tas, kad visas programas gali sujungti vienu metu ir gausite daugiau taškų!

Paskutinį metodą naudoju šioje temoje, paslauga už paslaugą, aš jums puikią galimybę surinkti peržiūrų, jūs tampat mano referral, kas jums nieko nekainuoja, tačiau atneša naudos.

Nebūkit egoistai aš iš jūsų nieko neprašau, nepatinka - nesinaudokit, jūsų valia, tačiau be mano nuorodos ir el.pašto adreso toje svetainėje neužsiregistruosite.

Pradėkite jau dabar, nuoroda registracijai: https://goo.gl/zwQq3w

El.pašto adresas( reikės įvesti pakvietėjo el.pašto adresą registruojantis): [email protected]

 

Nenoriu temoje sulaukti jūsų referral nuorodų, kurkit savo temas norėdami gauti iš to naudos, antireklama kitam niekada neveikia :)

 

Klausimai - atsakymai, temoje arba skype: greddyart

 

Sukurta: Andrius G ( GREDDY )
Kopijuoti temos be sutikimo neleidžiu, nebent jus negerbiat kitų žmonių darbo ir esat visiški ši*niai!

 

 

Redaguota , nario GREDDY
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2633 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...